OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

S Kristýnou z #ZaNormalniHolky za dermatoložkou a do lékárny! Co ovlivňuje problematickou pleť a jak vybrat vhodný make-up?

Pokud Vás trápí problematická pleť, pravděpodobně si přejete produkt, který Vám nejen zakryje nedokonalosti, ale také bude nekomedogenní (nebude ucpávat póry) a hypoalergenní, aby stav pokožky nezhoršoval, ale naopak s pomocí aktivních látek zlepšoval. V Laboratořích Vichy se dlouhodobě zabýváme tím, jak pomoci ženám s problematickou a aknózní pokožkou. Řada Dermablend od Vichy byla vytvořena k tomu, aby napomáhala měnit kvalitu života k lepšímu a stejně tak se o to snaží autorka unikátního projektu #ZaNormalniHolky Kristýna, která se značkou Vichy dlouhodobě spolupracuje a sama řadu Dermablend používá.

S Kristýnou jsme se rozhodli pomoci ženám zjistit více o akné, a tak jsme se spolu zeptali přes její instagram, co by fanoušky zajímalo. Kristýna se poté s dotazy obrátila na paní dermatoložku MUDr. Annu Jirákovou, Ph.D. a natočily video o péči o problematickou pleť a jak s nedokonalostmi bojovat.

Kam pro make-up na problematickou pleť? Vždy do lékárny!

Poté jsme s Kristýnou zajeli do lékárny v Brně, kde s paní lékárnicí probraly výběr vhodného make-upu na akné. Jak zmínila paní dermatoložka, je důležité na problematickou pleť používat tu správnou dermokosmetiku, aby nedocházelo k ucpávání pórů. Řada Dermablend nejen nedokonalosti kryje, ale také pomáhá redukovat vznik nových.

Výběr správného make-upu na problematickou pleť ale nemusí být jednoduchý. Proto pro Vás značka Vichy připravila speciálně vybavené lékárny, kde si make-upy můžete vyzkoušet a kde Vám vyškolený personál pomůže s výběrem vhodného make-upu i líčením. Naleznete zde široký sortiment make-upů včetně testerů, pro vyzkoušení textury i odstínu. Personál Vám samozřejmě rád poskytne individuální konzultaci, jak pečovat o Vaši pleť krok za krokem včetně výběru kompletní rutiny v péči o pleť.

Zde nalezněte nejbližší lékárnu s odborným make-up poradenstvím.

Náš ikonický přípravek

 • Best-seller

  3D korekční vyhlazující make-up s výdrží až 16 h - obrázek výrobku
 • Fluidní korekční make-up s výdrží až 16 h - obrázek výrobku
 • Nejčtenější

  Proměna s Dermablendem

  Make-up

  Proměna s Dermablendem

  Tým Vichy a časopis Cosmopolitan na začátku ledna hledal nové tváře řady Dermablend. Vybrané dívky pak čekal den profesionálního focení a stylingu. Podívejte se s námi, jak Dermablend dokáže vykouzlit úsměv na rtech a zvednout sebevědomí.

  Přečíst článek

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

  1 minuta
  k analýze
  Vaší pleti

  Udělejte si selfie

  Vyplňte informace o svém profilu

  Získejte doporučení
  pro Vaši pleť na míru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaše silná stránka
  Vrásky pod očimaVaše priorita
  Ztráta pevnosti
  pleti

  Objevte
  skinconsultai

  circle1circle2circle3circle4