OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Dr. Prosper Haller a příběh o původu Vichy

Vichy má bohaté zkušenosti ve vývoji inovativních přípravků, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám různých typů pleti.

Dr. Prosper Haller a příběh o původu Vichy

Podívejte se s námi na video, které zachycuje celý příběh o tom, jak Dr. Prosper Haller způsobil revoluci ve světě péče o pleť a o tom, jak jeho myšlenky nadále ovlivňují celý kosmetický průmysl.


Založena v roce 1931, značka Vichy vzešla z dlouholetého inovativního přístupu ke kráse a zdraví zakladatele Dr. Prospera Hallera. Jako vůbec jeden z prvních přijal holistický přístup k péči o pleť. Léčebné vlastnosti Mineralizující termální vody Vichy objevil, když ji aplikoval na jizvy svých pacientů.
Tento objev, který vedl k založení dermokosmetické značky Vichy, byl v oboru krásy a kosmetiky, revolucí. Dr. Haller se stal prvním, kdo nabízel zákazníkům hned několik výrobků péče o pleť přizpůsobených různým typům pleti. To vše se událo v době, když už za sebou měl Dr. Haller úspěšnou lékařskou kariéru v termální centru Vichy, kde své pacienty léčil kombinací vodoléčby, masáží, termálních lázní a nejmodernějšími lékařskými technikami.
Značka Vichy i nadále navazuje na průkopnický přístup Dr. Hallera v péči o krásu a pleť. Tým Vichy je i nadále odhodlán šířit tento odkaz a seznamovat s pozitivní účinky Mineralizující termální vody ženy po celém světě. Je to dědictví, na které může být Vichy právem pyšné

Náš ikonický přípravek

 • MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY - obrázek výrobku
 • Nejčtenější

  Rozhovor: Unikátní projekt #ZaNormalniHolky

  Hodnoty značky

  Rozhovor: Unikátní projekt #ZaNormalniHolky

  #ZaNormalniHolky je koutek ve světě internetu, který tu je pro podporu dívek a žen v jejich sebevědomí a sebedůvěře. Ukazujeme realitu, přirozenost a mluvíme o tom, o čem se na sociálních sítích prý nemluví, protože to není dost hezké. Balancujeme tam umělou dokonalost, která se na sociálních sítích považuje za standart a kvůli které mají často dívky problém s vlastní hodnotou.

  Přečíst článek

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

  1 minuta
  k analýze
  Vaší pleti

  Udělejte si selfie

  Vyplňte informace o svém profilu

  Získejte doporučení
  pro Vaši pleť na míru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaše silná stránka
  Vrásky pod očimaVaše priorita
  Ztráta pevnosti
  pleti

  Objevte
  skinconsultai

  circle1circle2circle3circle4