OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

SKINCONSULTAI

Vaše osobní diagnostika stárnutí pleti vyvinutá s dermatology s využitím umělé inteligence.

Vyzkoušet nyní
Skinconsult

Péče o pleť proti stárnutí: jaký je rozdíl mezi krémem a sérem

Možná si myslíte, že Vám Váš krém proti stárnutí stačí. Zde je však důvod, proč byste měli zvážit přidání séra do Vaší rutiny péče proti stárnutí.

Péče o pleť proti stárnutí: jaký je rozdíl mezi krémem a sérem

Po 35. roce života by měly být produkty proti stárnutí nezbytnou součástí Vaší péče o pleť. Od peptidů po vitamin C, aktivní látky proti stárnutí mohou ve Vaší péči o pleť pomáhat v boji proti procesu stárnutí tím, že pomáhají čelit dopadům ztráty kolagenu a kyseliny hyaluronové a zpomalení procesu obnovy pokožky, které vedou ke stárnutí pleti. Různé účinné látky se však vstřebávají různými způsoby, a proto je třeba Vámi vybrané produkty proti stárnutí používat správným způsobem, abyste získali maximální užitek ze své anti-age péče o pleť. A zatímco krémy se správně zvolenými aktivními látkami mohou být účinnou zbraní proti stárnutí, přidání séra do Vaší rutiny může pomoci posílit výhody Vaší rutiny péče o pleť.

Sérum proti stárnutí


Séra jsou navržena tak, aby poskytovala vyšší koncentraci účinných látek v malých, silných dávkách, které zvyšují účinek krému. Jsou lehčí než hydratační krémy, pronikají pokožkou rychleji, dodávají aktivní látky hlouběji do pokožky a připravují pokožku na následující produkty.

Jak aplikovat sérum proti stárnutí: Po pečlivém vyčištění pokožky a použití tonika k odstranění zbytků čisticího prostředku, vklepejte - nevtírejte - do lehce navlhčené pokožky, která je propustnější. Než přejdete na další krok ve Vaší rutině v péči o pleť proti stárnutí, ujistěte se, že se sérum zcela vstřebalo.

Krém proti stárnutí


Hydratační krémy proti stárnutí a noční krémy, jsou krémy obsahující přidané aktivní látky, které jsou navrženy tak, aby udržovaly pokožku vypnutou, vyhlazovaly jemné linie a vrásky nebo zvýšily zářivost pokožky. Jedná se o všestranný účinek na pokožku, včetně hydratace a výhod zaměřených na několik známek stárnutí. Nezapomeňte ale zvolit složení, které je navrženo pro Váš typ pleti. Pokud je Vaše pokožka mastná, vyhněte se péči příliš mastné nebo těžké; silným nebo nadměrně chemickým produktům, pokud máte citlivou pokožku, případně pudrům, regulátorům kožního mazu a dalším prostředkům potlačujících lesk, pokud je Vaše pokožka suchá.

Jak aplikovat krém proti stárnutí: Jakmile se Vaše sérum úplně vstřebá do pokožky, vmasírujte si ráno krém s SPF nebo hydratační krém a večer noční krém, který si rozetřete po celé tváři a krku. Pokud používáte oční krém proti stárnutí, nejlépe jej jemně vklepejte jako poslední krok ve Vaší rutině v péči o pleť po hydratačním krému.

Jak si vybrat mezi sérem proti stárnutí a krémem


Vědět, jak používat krémy a séra jako součást své rutiny v péči o pleť proti stárnutí, může mít velký vliv na to, jak Vaše pokožka absorbuje všechny tyto aktivní látky, a nakonec i na to, jak efektivní jsou při udržování pokožky v jejím nejlepším stavu. Séra a krémy mají různé funkce v péči o pleť a hrají jinou roli ve Vaší kosmetické rutině.

Náš ikonický přípravek

 • SUPREME - obrázek výrobku
 • SUPREME NOČNÍ - obrázek výrobku
 • Novinka

  H.A. EPIDERMIC FILLER Sérum proti vráskám s kyselinou hyaluronovou - obrázek výrobku
 • Nejčtenější

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Péče o pleť

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Ohledně menopauzy existuje řada mýtů a falešných pověr, které mohou mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku žen. Proto vám přinášíme rozhovor s psycholožkou a mentální koučkou Kamilou Velkovou, která vám objasní, že není důvod se menopauzy bát.

  Přečíst článek

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

  1 minuta
  k analýze
  Vaší pleti

  Udělejte si selfie

  Vyplňte informace o svém profilu

  Získejte doporučení
  pro Vaši pleť na míru

  v_woman.jpg
  Jemné linkyVaše silná stránka
  Vrásky pod očimaVaše priorita
  Ztráta pevnosti
  pleti

  Objevte
  skinconsultai