OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít


ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI
VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

Zdraví pokožky je významně ovlivňováno mnoha vnějšími a vnitřními faktory expozomu, stav pleti se rovněž zhoršuje v důsledku jejich působení.

Začněte teď

7Známek stárnutí scanuji…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Doporučení dermatologů: jak stárnout pomaleji?

Přední dermatologové doporučují, jak bojovat s jednotlivými problémy, které trápí různé věkové skupiny žen.

Doporučení dermatologů: jak stárnout pomaleji?

Mimo viditelných známek stárnutí, skryté úrovně hydratace, ztenčování pokožky nebo zcitlivění pleti jsou zde škodlivé vlivy vnějšího prostředí jako UV záření a znečištění, které se negativně podepisuje na naší pleti, proto je naprosto nezbytné důkladně chránit a čistit naši pleť.

Nezáleží na tom, kolik vám je let, hydratovaná pleť, hluboká výživa s antioxidanty a používání ochranných slunečních filtrů s SPF nejméně 25 může snížit poškození buněk. Tato neutralizace tichého stárnutí je daleko účinnější než napravování již vzniklých škod, které trápí jednotlivé věkové skupiny.

Když je vám 20

Pokud se vám stále dělají pupínky, hledejte nemastné přípravky bez obsahu olejů, ale za to s obsahem kyseliny salicylové. Vaše pleť vám v budoucnosti poděkuje. Také se snažte pít dostatek vody, pravidelně cvičit a dostatečně spát, alespoň 8 hodin denně.

Když je vám 30

Jemné linky se začínají objevovat, tón pleti je nevyvážený. Začněte používat protivráskové péče, hlavně v oblasti očního okolí. Měli byste se také používat péče s obsahem antioxidantů a také je zařadit do vašeho jídelníčku. Jezte dostatek kapusty, ostružin a kiwi, abyste se dokázali vnitřně bránit vnějším faktorům, které negativně ovlivňují pleť. Používejte šetrný odličovač s hydratačními složkami.

Když je vám 40

Vrásky a pigmentové skvrny se pravděpodobně dříve nebo později objeví na vaši vaší pleti, takže vaším cílem je sjednotit pleť a podpořit tvorbu kolagenu. Během tohoto období pleť začíná ztrácet svůj jas a hladkou texturu. Dlouhodobá hydratace je důležitější než kdy dřív. Používejte sérum s kyselinou hyaluronovou, a poté naneste protivráskovou péči.

Když je vám 50 a víc

Hormonální změny vedou k dehydratované pleti. Méně estrogenu zanechává pleť sušší a méně elastickou a pigmentové skvrny jsou stále problém. S těmito problémy bojujte pomocí protivráskových krémů s obsahem vyživujících olejů k podpoře hydratace a jednotného tónu pleti.

Redakce

Náš ikonický přípravek

Best-seller

Collagen Specialist Denní krém

Collagen Specialist Denní krém

Koriguje viditelné známky ztráty kolagenu

50ml

( 407 recenzí )

Peri-Menopause<br />Vyplňující liftingový denní krém pro období perimenopauzy

Peri-Menopause
Vyplňující liftingový denní krém pro období perimenopauzy

( 7 recenzí )

go to top