OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

O menopauze s odborníky – podívejte se na video

Menopauza, klimakterium nebo přechod. Období v životě každé ženy, které s sebou přináší spoustu změn. Nemusí to být ale žádná pauza! Poslechněte si, jak se ženy v tomto období cítí, co řeší a na koho se mohou v případě problémů obrátit. Radí dermatoložka Monika Arenbergerová, gynekolog Tomáš Fait a psycholožka a sexuoložka Laura Janáčková.

Menopauza není žádná pauza! Poslechněte si, jak se ženy v období klimakteria cítí, co řeší a na koho se mohou v případě problémů obrátit. Radí dermatoložka Monika Arenbergerová, gynekolog Tomáš Fait a psycholožka a sexuoložka Laura Janáčková.

00:30 Menopauza z pohledu dermatologa

Doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D. působí na Dermatovenerologické klinice 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Zabývá se dermatoonkologií, dermatochirurgií a estetickou dermatologií.

09:57 Menopauza z pohledu gynekologa

Doc. MUDr. Tomáš Fait, Ph.D. je předsedou České menopauzální a andropauzální společnosti. Působí na Gynekologicko-porodnické klinice 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a ve Fakultní nemocnici Motol (Ambulance gynekologické endokrinologie a klimakterické medicíny).

15:36 Menopauza z pohledu psychologa

Doc. PhDr. Dr. phil. Laura Janáčková, CSc., psycholožka, sexuoložka a autorka řady knih o lidských vztazích a komunikaci, působí v Sexuologickém ústavu Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

go to top