OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

SKINCONSULTAI

Vaše osobní diagnostika stárnutí pleti vyvinutá s dermatology s využitím umělé inteligence.

Vyzkoušet nyní
Skinconsult

Novinka SLOW ÂGE NOČNÍ: Připravte svou pleť na další den

Věděli jste, že noc je dobou, kdy se přirozeně zvyšuje mikrocirkulace pleti a kyslík se dostává snadněji do buněk? Jde tedy o ideální čas, kdy se pleť regeneruje a může posílit svou obranyschopnost na další den. Zbavuje se tak stresu, projevů stárnutí i únavy.

Proto laboratoře Vichy doplňují svou řadu Slow Âge o další nepostradatelnou část rutiny péče o pleť - Slow Âge Noční péči, kterou lze použít také jako masku.

Novinka SLOW ÂGE NOČNÍ: Připravte svou pleť na další den

SVĚŽÍ NOČNÍ KRÉM I MASKA

Slow Âge Noční péče je průlomová péče s unikátní texturou. Pomáhá okysličovat a obnovovat pleť a lze ji použít jako noční krém nebo jako masku. Gelová textura má speciální barvu karamelu, rostlinnou svěží vůni a rychle se vstřebává.

Účinné aktivní ingredience byly vybrány speciálně pro své antioxidační vlastnosti:

 • ČISTÝ RESVERATROL  (jen v noční péči Slow Âge) - Účinný botanický extrakt, jehož výjímečné antioxidační vlastnosti jsou velmi vysoce ceněny v tradiční čínské medicíně. V Slow Âge Noční lze nalézt jeho 100% čistý výtažek ve vysoké koncentraci pro maximální účinnost. Resveratrol navíc stimuluje mitochondrie a podporuje buněčné dýchání a díky tomu pleť vypadá zdravě a jasně.
 • BAICALIN  (také v denních péčích Slow Âge) - Další z řady velmi silných antioxidantů dokáže redukovat oxidační a zánětlivé procesy stárnutí pleti, které jsou okem nepostřehnutelné.
 • BIFIDUS DERIVÁT PROBIOTIK (také v denních péčích Slow Âge) - Posilující aktivní látka podporuje a posiluje ochrannou funkci bariéry pokožky, která je zranitelná a citlivá vůči vnějším vlivům. Zároveň snižuje její suchost a citlivost.

Dvě možnosti aplikace

1. Jako klasickou noční péči – jemně péči naneste na vyčištěnou pleť a pak už jen zbývá si užít botanické vůně a oddat se spánku, zatímco bude přípravek regenerovat a okysličovat vaši pleť. Po jediné noci je pleť vyhlazenější a více projasněná! Noc za nocí se zlepšuje obnova pleti a jemné linky mizí. #zítřekzačínájiždnesvečer.

2. Jako masku – jednou nebo dvakrát týdne ji můžete aplikovat v tenké, rovnoměrné vrstvě, nechat 10  minut působit a následně vmasírovat do pleti. Zbytek přípravku odstraňte vatovým tamponkem. Pleť bude okysličená, svěžejší, vláčnější a více vyhlazená... jako po kvalitním nočním spánku!

Slow Âge Noční péče
Slow Âge Noční péče

Náš ikonický přípravek

 • Novinka

  Cosmopolitan beauty awards 2019 - 1. místo
  Slow Âge - Noční péče - obrázek výrobku

  SLOW ÂGE

  Slow Âge - Noční péče

  Noční krémy

  Obnovující a okysličující noční péče

 • Nejčtenější

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Péče o pleť

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Ohledně menopauzy existuje řada mýtů a falešných pověr, které mohou mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku žen. Proto vám přinášíme rozhovor s psycholožkou a mentální koučkou Kamilou Velkovou, která vám objasní, že není důvod se menopauzy bát.

  Přečíst článek

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

  1 minuta
  k analýze
  Vaší pleti

  Udělejte si selfie

  Vyplňte informace o svém profilu

  Získejte doporučení
  pro Vaši pleť na míru

  v_woman.jpg
  Jemné linkyVaše silná stránka
  Vrásky pod očimaVaše priorita
  Ztráta pevnosti
  pleti

  Objevte
  skinconsultai

  circle1circle2circle3circle4