OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

SKINCONSULTAI

Vaše osobní diagnostika stárnutí pleti vyvinutá s dermatology s využitím umělé inteligence.

Vyzkoušet nyní
Skinconsult

Novinka SLOW ÂGE NOČNÍ: Připravte svou pleť na další den

Věděli jste, že noc je dobou, kdy se přirozeně zvyšuje mikrocirkulace pleti a kyslík se dostává snadněji do buněk? Jde tedy o ideální čas, kdy se pleť regeneruje a může posílit svou obranyschopnost na další den. Zbavuje se tak stresu, projevů stárnutí i únavy.

Proto laboratoře Vichy doplňují svou řadu Slow Âge o další nepostradatelnou část rutiny péče o pleť - Slow Âge Noční péči, kterou lze použít také jako masku.

Novinka SLOW ÂGE NOČNÍ: Připravte svou pleť na další den

SVĚŽÍ NOČNÍ KRÉM I MASKA

Slow Âge Noční péče je průlomová péče s unikátní texturou. Pomáhá okysličovat a obnovovat pleť a lze ji použít jako noční krém nebo jako masku. Gelová textura má speciální barvu karamelu, rostlinnou svěží vůni a rychle se vstřebává.

Účinné aktivní ingredience byly vybrány speciálně pro své antioxidační vlastnosti:

 • ČISTÝ RESVERATROL  (jen v noční péči Slow Âge) - Účinný botanický extrakt, jehož výjímečné antioxidační vlastnosti jsou velmi vysoce ceněny v tradiční čínské medicíně. V Slow Âge Noční lze nalézt jeho 100% čistý výtažek ve vysoké koncentraci pro maximální účinnost. Resveratrol navíc stimuluje mitochondrie a podporuje buněčné dýchání a díky tomu pleť vypadá zdravě a jasně.
 • BAICALIN  (také v denních péčích Slow Âge) - Další z řady velmi silných antioxidantů dokáže redukovat oxidační a zánětlivé procesy stárnutí pleti, které jsou okem nepostřehnutelné.
 • BIFIDUS DERIVÁT PROBIOTIK (také v denních péčích Slow Âge) - Posilující aktivní látka podporuje a posiluje ochrannou funkci bariéry pokožky, která je zranitelná a citlivá vůči vnějším vlivům. Zároveň snižuje její suchost a citlivost.

Dvě možnosti aplikace

1. Jako klasickou noční péči – jemně péči naneste na vyčištěnou pleť a pak už jen zbývá si užít botanické vůně a oddat se spánku, zatímco bude přípravek regenerovat a okysličovat vaši pleť. Po jediné noci je pleť vyhlazenější a více projasněná! Noc za nocí se zlepšuje obnova pleti a jemné linky mizí. #zítřekzačínájiždnesvečer.

2. Jako masku – jednou nebo dvakrát týdne ji můžete aplikovat v tenké, rovnoměrné vrstvě, nechat 10  minut působit a následně vmasírovat do pleti. Zbytek přípravku odstraňte vatovým tamponkem. Pleť bude okysličená, svěžejší, vláčnější a více vyhlazená... jako po kvalitním nočním spánku!

Slow Âge Noční péče
Slow Âge Noční péče

Náš ikonický přípravek

 • Novinka

  Cosmopolitan beauty awards 2019 - 1. místo
  Slow Âge - Noční péče - obrázek výrobku

  SLOW ÂGE

  Slow Âge - Noční péče

  Noční krémy

  Obnovující a okysličující noční péče

 • Nejčtenější

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Péče o pleť

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Ohledně menopauzy existuje řada mýtů a falešných pověr, které mohou mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku žen. Proto vám přinášíme rozhovor s psycholožkou a mentální koučkou Kamilou Velkovou, která vám objasní, že není důvod se menopauzy bát.

  Přečíst článek

  Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

  Péče o pleť

  Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

  Menopauza se objevuje typicky mezi 45. a 55. rokem života. Její začátek se však u každé ženy liší - každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo zde neexistuje.
  Průměrná žena v menopauze dnes má 51 let. Jde nicméně o postupnou hormonální změnu, k níž nedochází přes noc, je to přechod začínající obdobím premenopauzy či perimenopauzy.
  Je pravdou, že většinou na tuto změnu nejsme připravené. Obvykle nastupuje s celou řadou fyzických projevů, které může být obtížné zvládnout. Čím lépe se ale na tuto změnu připravíme, tím lépe jí dokážeme čelit.

  Přečíst článek

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

  1 minuta
  k analýze
  Vaší pleti

  Udělejte si selfie

  Vyplňte informace o svém profilu

  Získejte doporučení
  pro Vaši pleť na míru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaše silná stránka
  Vrásky pod očimaVaše priorita
  Ztráta pevnosti
  pleti

  Objevte
  skinconsultai

  circle1circle2circle3circle4