OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

SKINCONSULTAI

Vaše osobní diagnostika stárnutí pleti vyvinutá s dermatology s využitím umělé inteligence.

Vyzkoušet nyní
Skinconsult

Bojujte proti únavě a proti stárnutí pleti

Zatímco ráno vaše pleť září na dálku, než přijde večer, je to poněkud o něčem jiném.

Bojujte proti únavě a proti stárnutí pleti

Hledáte způsob, jak bojovat proti těmto každodenním známkám únavy, které mohou záři z vaší pleti doslova vysát? Přečtěte si rady od našich odborníků.

Co je “stárnutí během jednoho dne"?

Když ráno odcházíte z domu, vaše pleť je svěží, projasněná a připravená čelit nadcházejícímu dni. Kolem oběda už ale možná saháte po pudru a tvářence, abyste své pleti dodala nějakou vzpruhu. Není neobvyklé, když vám na konci dne mírně poklesnou rysy a více vystoupí vrásky*, kvůli čemuž pak pleť působí starší a unavenější. „To, jaký jste měli den, se projeví na celém obličeji,“ vysvětluje Sophie Veyrat, mezinárodní ředitelka pro vývoj přípravků značky Vichy. Klinické studie odhalily, že kvalita pleti se s postupujícím dnem skutečně zhoršuje.

Několik pravdivých faktů o stárnutí


- 97 % žen zaznamenává pokles linie čelisti - 92 % žen pozoruje mdlý vzhled pleti - 92 % žen má zřetelné nosoretní záhyby (vrásky od smíchu) - 82 % žen má vrásky a drobné linky v okolí úst Ve zkratce je možné říci, že vaše pleť během dne ztrácí elasticitu a barvu a vrásky mohou vypadat výraznější.

Chcete zastavit stárnutí, k němuž dochází během dne? Jednejte.

Existuje způsob, jak zpomalit proces stárnutí během jednoho dne? Podle Sophie Veyrat řešení spočívá v „posílení odolnosti pleti proti stresu a vypětí, jemuž je během dne vystavena. To by mělo v boji proti známkám stárnutí pomoci. Nejlepší způsob, jak se vypořádat s nepříjemnými dopady stárnutí během dne, je zkombinovat tyto tři korekční přípravky. Zde jsou Sophiina doporučení:

 • 1 – První věc, kterou ráno uděláte - okamžitá 3D korekce Pro okamžitý výsledek ihned po probuzení aplikujte oční korekční péči, která zakryje nedokonalosti a pleti dodá sametový vzhled.
 • 2 – Zdravá pleť, která zůstane vyhlazená a svěží až do večera Abyste měli mladistvou a zářivou pleť od ranního kuropění až do večera, sáhněte po přípravcích s aktivními látkami, které působí proti vráskám, jež se mohou během dne na pleti objevit. Pro ještě svěžejší, tonizovanou pleť používejte tyto přípravky v kombinaci s jinými přípravky, jež pleť stimulují, bojují proti známkám únavy a ztrátě jasu.
 • 3 – Dlouhotrvající pevnost Sáhněte po přípravku s obsahem antioxidantů i aktivních látek, které mají pleť zpevnit. V dlouhodobém horizontu sklidíte výsledky své péče. Kromě rozjasnění tahle kombinace také posiluje strukturu pleti a koriguje dopady stárnutí na pleť, které se časem mohou objevit.

Náš ikonický přípravek

 • SUPREME - obrázek výrobku
 • SUPREME NOČNÍ - obrázek výrobku
 • Nejčtenější

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Péče o pleť

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Ohledně menopauzy existuje řada mýtů a falešných pověr, které mohou mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku žen. Proto vám přinášíme rozhovor s psycholožkou a mentální koučkou Kamilou Velkovou, která vám objasní, že není důvod se menopauzy bát.

  Přečíst článek

  Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

  Péče o pleť

  Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

  Menopauza se objevuje typicky mezi 45. a 55. rokem života. Její začátek se však u každé ženy liší - každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo zde neexistuje.
  Průměrná žena v menopauze dnes má 51 let. Jde nicméně o postupnou hormonální změnu, k níž nedochází přes noc, je to přechod začínající obdobím premenopauzy či perimenopauzy.
  Je pravdou, že většinou na tuto změnu nejsme připravené. Obvykle nastupuje s celou řadou fyzických projevů, které může být obtížné zvládnout. Čím lépe se ale na tuto změnu připravíme, tím lépe jí dokážeme čelit.

  Přečíst článek

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

  1 minuta
  k analýze
  Vaší pleti

  Udělejte si selfie

  Vyplňte informace o svém profilu

  Získejte doporučení
  pro Vaši pleť na míru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaše silná stránka
  Vrásky pod očimaVaše priorita
  Ztráta pevnosti
  pleti

  Objevte
  skinconsultai

  circle1circle2circle3circle4