OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít


ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI
VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

Zdraví pokožky je významně ovlivňováno mnoha vnějšími a vnitřními faktory expozomu, stav pleti se rovněž zhoršuje v důsledku jejich působení.

Začněte teď

7Známek stárnutí scanuji…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Bojujte proti únavě a proti stárnutí pleti

Zatímco ráno vaše pleť září na dálku, než přijde večer, je to poněkud o něčem jiném.

Bojujte proti únavě a proti stárnutí pleti

Hledáte způsob, jak bojovat proti těmto každodenním známkám únavy, které mohou záři z vaší pleti doslova vysát? Přečtěte si rady od našich odborníků.

Co je “stárnutí během jednoho dne"?

Když ráno odcházíte z domu, vaše pleť je svěží, projasněná a připravená čelit nadcházejícímu dni. Kolem oběda už ale možná saháte po pudru a tvářence, abyste své pleti dodala nějakou vzpruhu. Není neobvyklé, když vám na konci dne mírně poklesnou rysy a více vystoupí vrásky*, kvůli čemuž pak pleť působí starší a unavenější. „To, jaký jste měli den, se projeví na celém obličeji,“ vysvětluje Sophie Veyrat, mezinárodní ředitelka pro vývoj přípravků značky Vichy. Klinické studie odhalily, že kvalita pleti se s postupujícím dnem skutečně zhoršuje.

Několik pravdivých faktů o stárnutí


- 97 % žen zaznamenává pokles linie čelisti - 92 % žen pozoruje mdlý vzhled pleti - 92 % žen má zřetelné nosoretní záhyby (vrásky od smíchu) - 82 % žen má vrásky a drobné linky v okolí úst Ve zkratce je možné říci, že vaše pleť během dne ztrácí elasticitu a barvu a vrásky mohou vypadat výraznější.

Chcete zastavit stárnutí, k němuž dochází během dne? Jednejte.

Existuje způsob, jak zpomalit proces stárnutí během jednoho dne? Podle Sophie Veyrat řešení spočívá v „posílení odolnosti pleti proti stresu a vypětí, jemuž je během dne vystavena. To by mělo v boji proti známkám stárnutí pomoci. Nejlepší způsob, jak se vypořádat s nepříjemnými dopady stárnutí během dne, je zkombinovat tyto tři korekční přípravky. Zde jsou Sophiina doporučení:

  • 1 – První věc, kterou ráno uděláte - okamžitá 3D korekce Pro okamžitý výsledek ihned po probuzení aplikujte oční korekční péči, která zakryje nedokonalosti a pleti dodá sametový vzhled.
  • 2 – Zdravá pleť, která zůstane vyhlazená a svěží až do večera Abyste měli mladistvou a zářivou pleť od ranního kuropění až do večera, sáhněte po přípravcích s aktivními látkami, které působí proti vráskám, jež se mohou během dne na pleti objevit. Pro ještě svěžejší, tonizovanou pleť používejte tyto přípravky v kombinaci s jinými přípravky, jež pleť stimulují, bojují proti známkám únavy a ztrátě jasu.
  • 3 – Dlouhotrvající pevnost Sáhněte po přípravku s obsahem antioxidantů i aktivních látek, které mají pleť zpevnit. V dlouhodobém horizontu sklidíte výsledky své péče. Kromě rozjasnění tahle kombinace také posiluje strukturu pleti a koriguje dopady stárnutí na pleť, které se časem mohou objevit.

Náš ikonický přípravek

SUPREME NOČNÍ - obrázek výrobku

SUPREME NOČNÍ

( 84 recenzí )

go to top