OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

SKINCONSULTAI

Vaše osobní diagnostika stárnutí pleti vyvinutá s dermatology s využitím umělé inteligence.

Vyzkoušet nyní
Skinconsult

Bojujte proti únavě a proti stárnutí pleti

Zatímco ráno vaše pleť září na dálku, než přijde večer, je to poněkud o něčem jiném.

Bojujte proti únavě a proti stárnutí pleti

Hledáte způsob, jak bojovat proti těmto každodenním známkám únavy, které mohou záři z vaší pleti doslova vysát? Přečtěte si rady od našich odborníků.

Co je “stárnutí během jednoho dne"?

Když ráno odcházíte z domu, vaše pleť je svěží, projasněná a připravená čelit nadcházejícímu dni. Kolem oběda už ale možná saháte po pudru a tvářence, abyste své pleti dodala nějakou vzpruhu. Není neobvyklé, když vám na konci dne mírně poklesnou rysy a více vystoupí vrásky*, kvůli čemuž pak pleť působí starší a unavenější. „To, jaký jste měli den, se projeví na celém obličeji,“ vysvětluje Sophie Veyrat, mezinárodní ředitelka pro vývoj přípravků značky Vichy. Klinické studie odhalily, že kvalita pleti se s postupujícím dnem skutečně zhoršuje.

Několik pravdivých faktů o stárnutí


- 97 % žen zaznamenává pokles linie čelisti - 92 % žen pozoruje mdlý vzhled pleti - 92 % žen má zřetelné nosoretní záhyby (vrásky od smíchu) - 82 % žen má vrásky a drobné linky v okolí úst Ve zkratce je možné říci, že vaše pleť během dne ztrácí elasticitu a barvu a vrásky mohou vypadat výraznější.

Chcete zastavit stárnutí, k němuž dochází během dne? Jednejte.

Existuje způsob, jak zpomalit proces stárnutí během jednoho dne? Podle Sophie Veyrat řešení spočívá v „posílení odolnosti pleti proti stresu a vypětí, jemuž je během dne vystavena. To by mělo v boji proti známkám stárnutí pomoci. Nejlepší způsob, jak se vypořádat s nepříjemnými dopady stárnutí během dne, je zkombinovat tyto tři korekční přípravky. Zde jsou Sophiina doporučení:

 • 1 – První věc, kterou ráno uděláte - okamžitá 3D korekce Pro okamžitý výsledek ihned po probuzení aplikujte oční korekční péči, která zakryje nedokonalosti a pleti dodá sametový vzhled.
 • 2 – Zdravá pleť, která zůstane vyhlazená a svěží až do večera Abyste měli mladistvou a zářivou pleť od ranního kuropění až do večera, sáhněte po přípravcích s aktivními látkami, které působí proti vráskám, jež se mohou během dne na pleti objevit. Pro ještě svěžejší, tonizovanou pleť používejte tyto přípravky v kombinaci s jinými přípravky, jež pleť stimulují, bojují proti známkám únavy a ztrátě jasu.
 • 3 – Dlouhotrvající pevnost Sáhněte po přípravku s obsahem antioxidantů i aktivních látek, které mají pleť zpevnit. V dlouhodobém horizontu sklidíte výsledky své péče. Kromě rozjasnění tahle kombinace také posiluje strukturu pleti a koriguje dopady stárnutí na pleť, které se časem mohou objevit.

Náš ikonický přípravek

 • SUPREME - obrázek výrobku
 • SUPREME NOČNÍ - obrázek výrobku
 • SERUM 10 OČI A ŘASY - obrázek výrobku
 • Nejčtenější

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Péče o pleť

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Ohledně menopauzy existuje řada mýtů a falešných pověr, které mohou mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku žen. Proto vám přinášíme rozhovor s psycholožkou a mentální koučkou Kamilou Velkovou, která vám objasní, že není důvod se menopauzy bát.

  Přečíst článek

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

  1 minuta
  k analýze
  Vaší pleti

  Udělejte si selfie

  Vyplňte informace o svém profilu

  Získejte doporučení
  pro Vaši pleť na míru

  v_woman.jpg
  Jemné linkyVaše silná stránka
  Vrásky pod očimaVaše priorita
  Ztráta pevnosti
  pleti

  Objevte
  skinconsultai

  circle1circle2circle3circle4