OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Vyberte tu nejlepší chvíli, kdy nanášet pleťovou masku

Hledáte nějakou svěží inspiraci v péči o pleť nebo třeba jen pár tipů, jak svou pleť ještě více hýčkat? Ukážeme vám 4 situace, ve kterých si vaše pleť rozhodně pleťovou masku zaslouží!

Vyberte tu nejlepší chvíli, kdy nanášet pleťovou masku

Nedělní SPA

Pokud stále hledáte kteroukoliv motivaci k příjemnější přípravě na další dlouhý pracovní týden, navrhujeme dopřát vaší pleti hloubkové čistění. K tomu vám doporučujeme Čisticí jílovou masku od Vichy, která k odstranění nečistot a nadměrného množství mazu využívá jemný bílý kaolin. Na oblasti obličeje se sklonem k lesku naneste tenkou vrstvu, nechejte asi pět minut působit a opláchněte teplou vodou. Vaše pleť pak bude hladká a více zmatněná.[1]

[1] 80 % účastníků studie uvedlo, že jejich pleť byla vyhlazenější, 87 % účastníku popsalo svou pleť jako více zmatněnou. Hodnocení 84 žen bělošek ve věku 18-65 let se všemi typy pleti, včetně mdlé a citlivé.

Než vyrazíte večer ven


Pokud večer plánujete vyrazit do víru velkoměsta, čistá pleť je naprostý základ! A to zejména, pokud sázíte na dokonalý make-up. Chcete-li mít rozjasněnou a zářivou pleť, odložte highlighter a sáhněte po Rozjasňující pleťové peelingové masce od Vichy. Masku naneste na suchou, čistou pleť a nechejte čtyři minuty působit, poté krouživými pohyby pleť jemně masírujte a masku smyjte. Výsledek: zářivá, vyhlazená pleť, která je dokonale připravená na následnou pleťovou péči.

Před letem


Všichni dobře známe jet lag a s ním i to, jak pobyt v letadle vaši pleť dehydratuje. Vyšší tlak v kabině a nedostatek čerstvého vzduchu k okysličování pleti může mít po dlouhém letu za následek váš mdlý vzhled. Hydratační maska je proto ve vašem příručním zavazadle doslova must-have. Před startem masku jednoduše naneste na pleť, a jakmile se rozsvítí signalizace „Nekuřte,“ zbytek masky z pleti odstraňte. Pak se pár hodin pospěte (snadná pomoc proti zarudlým očím) a při výstupu z letadla se budete cítit a vypadat svěží jako lilie.

Po cvičení

Když se multi-tasking potká s multi-maskingem! Spojení víkendového cvičení s rozmazlováním pleti je skvělý způsob, kterým se dá na konci náročného pracovního týdne vypnout. Cvičení může zapříčinit ztrátu minerálů a dehydrataci pleti. Proto sáhněte po hydratační masce, kterou není třeba oplachovat a vaše pleť bude vypnutá a svěží. Intenzivní hydratační péče proti známkám únavy Aqualia Thermal SPA noční dodává pleti intenzivní hydrataci díky obsahu kyseliny hyaluronové a regenerující Termální vody z Vichy, bohaté na 15 pleti prospěšných minerálů. Na unavená a mastná místa na pleti a krku naneste vrstvu této péče, vyhněte se oblasti očí a nechte cca 4-5 minut působit!

Náš ikonický přípravek

SPA NOČNÍ Intenzivní hydratační péče proti známkám únavy - obrázek výrobku

SPA NOČNÍ
Intenzivní hydratační péče proti známkám únavy

( 4 recenzí )

PŘÍPRAVEK PRO ČIŠTĚNÍ PLETI 3V1 - obrázek výrobku

PŘÍPRAVEK PRO ČIŠTĚNÍ PLETI 3V1

( 6 recenzí )

Novinka

Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska - obrázek výrobku

Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska

( 1 recenzí )

go to top