OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Víte, jaká řada péče o pleť je pro vás ideální?

 • Oblíbené

Pleť každého z nás se s přibývajícími léty neustále mění, a proto je důležité tomu přizpůsobit i každodenní péči o ni. Seznamte se s přípravky, po kterých můžete sáhnout v každém věku života. Jejich účinnost navíc posílí Hyaluron-booster Minéral 89!

Řady Slow Âge, Liftactiv a Neovadiol nyní také najdete v lékárnách ve speciálních taštičkách se 4 miniprodukty, včetně boosteru Minéralu 89.

Hyaluron-booster Minéral 89 – posílení v jedné kapce

Minéral 89 je první věc, po které ráno po vyčistění pleti sáhnout. Jeho složení dokonale posiluje účinky všech péčí Vichy! Působí proti vnitřním i vnějším agresorům, má pozitivní vliv na funkci kožní bariéry, a den po dni zajišťuje, aby byla pleť více hydratovaná, tonizovaná a jasnější, jako by zářila zdravím.

Slow Âge – štít proti vnějším a vnitřním vlivům a prevence stárnutí

Jedinečná řada, za kterou stojí zásadní myšlenka zpomalení životního stylu a zároveň s tím i stárnutí pleti. Má prokázanou účinnost proti agresivním enviromentálním vlivům, jako je například UV záření nebo urban ageing (vliv městského prostředí na stárnutí pleti). Působí na korekci vzniklých projevů stárnutí (rýhy, vrásky, pigmentové skvrny) a zároveň jako prevence těch vznikajících.

Liftactiv – pro zářivou pleť, která vypadá mladší

Anti-agingová péče Liftactiv byla vyvinuta, aby pomáhala bojovat s každodenními známkami stárnutí zralé pleti – vráskami, ztrátou pevnosti a mdlým tónem pleti. Díky celodennímu liftingovému efektu vypadá pleť hladce a odpočatě. Obsahuje rostlinný cukr rhamnózu a přírodní adenosin pro posílení pleti proti stárnutí.

Neovadiol - zdravá a zářivá pleť během menopauzy a po ní

Řada Neovadiol byla vytvořena na základě hlubokých znalostí značky Vichy ohledně menopauzy. Pomáhá redukovat dopady menopauzy na vzhled pleti, zlepšuje její hutnost, více rýsuje kontury obličeje a podporuje zářivý vzhled.

Už víte, jakou péči si vybrat? Speciální taštičky se 4 miniprodukty najdete v lékárnách po celé září a získáte je při nákupu Vichy nad 690 Kč.

Víte, jaká řada péče o pleť je pro vás ideální?

Náš ikonický přípravek

 • Novinka

  Phytosculpt

  NEOVADIOL

  Phytosculpt

  Denní krémy

  Zpevňující a remodelační péče o krk & kontury obličeje

 • Best-seller

  Posilující a vyplňující Hyaluron-Booster 50 ml
 • SUPREME
 • Best-seller

  COMPENSATING COMPLEX  -  Pokroková remodelační péče pro zralou pleť - Normální až smíšená pleť
 • Best-seller

  Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.

  SLOW ÂGE

  Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.

  Denní krémy

  Denní korekční & ochranná fluidní péče.

 • Nejčtenější

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Péče o pleť

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Ohledně menopauzy existuje řada mýtů a falešných pověr, které mohou mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku žen. Proto vám přinášíme rozhovor s psycholožkou a mentální koučkou Kamilou Velkovou, která vám objasní, že není důvod se menopauzy bát.

  Přečíst článek

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Péče o pleť

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

  Přečíst článek

  go to top