OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít


ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI
VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

Zdraví pokožky je významně ovlivňováno mnoha vnějšími a vnitřními faktory expozomu, stav pleti se rovněž zhoršuje v důsledku jejich působení.

Začněte teď

7Známek stárnutí scanuji…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Škola krásy: jak vlastně fungují pleťové masky?

Pokud vaše pleť potřebuje vzpruhu, není nic jednoduššího, než si v prostředí domova dopřát pleťovou masku. Víte ale, jak maska na vaši pleť působí?

Škola krásy: jak vlastně fungují pleťové masky?

Podívejme se společně na nejčastější typy pleťových masek a jejich účinky.

Hydratační masky

Pokud se vám na pleti objevují suchá místa nebo šupinky, jsou tyto masky určeny právě pro vás. Většina hydratačních masek včetně hydratační masky od Vichy často obsahuje intenzivně hydratační ingredience jako například glycerin, který pleti přináší komfort, nebo kyselinu hyaluronovou působící proti ztrátě vlhkosti v pleti. Masku jednoduše čistými prsty naneste na čelo, tváře a bradu, abyste pleti doplnili množství minerálů. Nechejte 15 minut působit, poté zbytek masky jemně vmasírujte do pleti – není třeba oplachovat!

Čisticí/detoxikační masky


Chcete si vyčistit póry, ale máte na to jen několik minut? Žádný problém! Detoxikační masky jsou skvělé pro ty z nás, kteří mají mastnou pleť a potýkají se s akné. Aby masky pleť vyčistily a absorbovaly nadbytečné množství kožního mazu, využívají často ingredience jako jíl. Důležité je, abyste masku před smytím nenechali na obličeji zcela zaschnout, mohlo by totiž dojít ke zbytečnému vysušení pleti. Pokud však máte pocit, že by si vaše pleť po tomto důkladném vyčistění zasloužila i pořádnou porci hydratace, naneste pak ještě svou oblíbenou hydratační masku. Některé čisticí masky mohou být pro křehkou a citlivou pleť dráždivé, Čisticí jílová pleťová maska od Vichy je nicméně obohacena zklidňujícími látkami jako aloe vera a allantion, a je proto pro citlivou pleť ideální.

Náš ikonický přípravek

Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska - obrázek výrobku

Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska

( 1 recenzí )

go to top