OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Anonymní workoholici: má vaše kariéra vliv na vaši pleť?

Není náhoda, že se startem nové kariéry začne trpět i vaše pleť.

Anonymní workoholici: má vaše kariéra vliv na vaši pleť?

Čtěte dál a zjistěte, jak vám může pomalejší pracovní tempo pomoci (a cítit se) lépe.

Pracující žena: těmto zlozvykům se raději vyhněte


Všichni víme, jaký vliv může mít stresující pracovní prostředí na stav naší pleti. To ale neznamená, že bychom měli ignorovat kumulativní dopad dlouhodobé únavy a táhlého stresu mírné intenzity. Dlouhým, vyčerpávajícím dojížděním do práce může naše pleť utrpět poškozením vlivem znečištění, což je klíčový faktor podílející se na tvorbě jemných linek a dalších nedokonalostí. Znečištění zároveň vede k poškození pleti v důsledku UV záření. Stresující pracovní prostředí či pravidelné ponocování mohou způsobit i potíže se zdravými spánkovými návyky a negativně ovlivnit schopnost naší pleti regenerovat se. To může vést k narušení hydratace buněk a nesprávnému průtoku krve. Pleť poté může vypadat mdle, zašedle nebo se na ní objeví i otoky.[1]

[1]
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3738045/

Změňte životní styl, pomůžete tím své pleti

Změna způsobu, jakým naše tělo reaguje na stres a důraz na dostatečně kvalitní spánek jsou klíče ke zlepšení zdraví naší pleti a nastolení celkové pohody organismu. Pokud máte i na konci dne spoustu práce, cvičení vám může pomoci se odreagovat fyzicky i psychicky a navíc tělo připravit na noční odpočinek. Ujistěte se, že po cvičení dodáte pleti dostatečnou porci hydratace, a tím zamezíte jejímu vysušování, jež bývá súnavou často spojeno. Mineralizující voda Vichy je proto ideální nejen pro hydrataci pleti po tréninku v tělocvičně, zároveň napomáhá i regeneraci epidermis.

Jak jistě víte, špatná či nedostatečná výživa může negativně ovlivnit kvalitu pleti. Je proto důležité udělat si na jídlo čas a nejíst u pracovního stolu. Namísto sendviče nebo nezdravé svačinky si dejte oběd s velkou porcí čerstvé zeleniny a ovoce. Pomůžete tak pleti doplnit antioxidanty, opravit poškození způsobené znečištěním a UV zářením a zároveň se vyhnete odpoledním chutím na nezdravé potraviny ve snaze doplnit chybějící energii. Dlouhé hodiny u počítače mohou zapříčinit, že se budete cítit unaveně a netečně. Osvěžte se proto Mineralizující vodou Vichy, kdykoli budete mít pocit, že na sobě pozorujete únavu. Koneckonců platí – zdravé tělo, zdravá mysl.

Náš ikonický přípravek

MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY - obrázek výrobku

MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY

( 10 recenzí )

go to top