OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

10 situací, kdy vás svědí hlava, ale nemůžete se poškrábat!

Vlasová pokožka někdy svědí tak intenzivně, jako by vám chtěla poslat zprávu – „Udělej něco!" – ale staré, dobré poškrábání nepřichází v úvahu.

10 situací, kdy vás svědí hlava, ale nemůžete se poškrábat!

Volbou správného šamponu nikdy nebudete muset zažít v následujících situacích rozpaky:

Vězení

Pouta vám poměrně zásadně zabrání v tom poškrábat se. Možná ale budete muset to svědění snášet až do doby, kdy budete podmínečně propuštěni – nejsme si totiž jisti, že na policii mají Dercos Ultrazklidňující šampon od Vichy…

Veřejná doprava

Stojíte v autobusu, namáčknutí v podpaží nějakého cizince, děsná chvíle pro to se poškrábat. I když fyzicky zvládnete pohnout rukou a sáhnout si na hlavu, nevyhnete se znechuceným pohledům svých spolucestujících. Ne, to nechcete.

Červený koberec

Můžete si být 100% jistí, že i to nejnápadnější podrbání v historii drbání bude těmi otravnými paparazzi fotoaparátem zachyceno a vaše šance dostat se na seznam „best dressed“ tak bude zmařena.

Tchyně

Jenom čeká na vaši sebemenší chybu a vy víte, že to nenechá jen tak – tohle zmíní při každém rodinném setkání: „Zase Tě to tak svědí, zlatíčko?“ Nedopřejte jí to potěšení!

Supermarket

Ne, že by to bylo tak žinantní (no, i když to asi taky), ale poškrábat se s aspoň jednou taškou v každé ruce je fyzicky nemožné. Nesnažte se nás přesvědčit o opaku – všude po parkovišti pak budou vajíčka.

Na jevišti

Čekala jste roky, abyste zazářila jako Grizabella v muzikálu Cats a jediné, na co teď myslíte, jsou mravenci. Mravenci, ne kočky. Mravenci. Po celé vaší hlavě.

Ve frontě

Nesdílejte své kosmetické problémy s těmi dalšími ubohými dušemi čekajícími ve frontě v bance/v obchodě/na poště. Pokud se už vážně musíte poškrábat, jako trest se vzdejte svého místa.

Když zrovna jíte rukama

Ruce vzhůru! Pokud se poškrábete před či během jídla, kdy jíte rukama, opovržlivé pohledy svých spolustolovníků si rozhodně zasloužíte. Přinejmenším se s vámi nikdo nebude chtít dělit.

U zubaře

Je téměř nemožné se v téhle situaci poškrábat… Což nás taky přivádí k jiné věci: proč se zubaři vždycky na něco ptají, když máte otevřenou pusu?

Při jízdě na kole

Velmi neuvážené, pokud zrovna náhodou nepatříte mezi ty, kdo umí jezdit na kole bez držení. A pokud ano, naučte nás to, prosím!

go to top