getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = CZ Test : 'CZ/'

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít
mediacachable:1

Kouzlo pleťové masky: užijte si svůj svatební den se zářivou pletí

 • Oblíbené

Pokud chcete mít ve svůj svatební den zářivou a projasněnou pleť, je potřeba s přípravami začít již nějakou dobu dopředu!

Kouzlo pleťové masky: užijte si svůj svatební den se zářivou pletí

Své pleti proto dopřejte kombinaci exfoliačních a hydratačních masek, odměnou vám na cestě k oltáři bude rozjasněná, narůžovělá pleť překypující zdravím… Konec konců, nevěsta má být přece krásná a se zdravým ruměncem ve tváři! Budete se brzy vdávat? Během tohoto stresujícího období je velmi důležité postarat se o to, aby vaše pleť vypadala co nejlépe. Není však nezbytně nutné podstupovat drahé procedury a kosmetická ošetření. Své pleti jednoduše s předstihem dopřejte revitalizační pleťovou masku, která vám pomůže docílit kýženého projasněného vzhledu. Je to snadné. Níže se podívejte na dvě naše oblíbené techniky, které zajistí, že budete během svého svatebního dne zářit.

Technika 1: Exfoliujte, hydratujte, masírujte!

Pokud máte pár dní před svatbou trochu času, povzbuďte svůj přirozený jas pomocí pleťové péče přizpůsobené na míru vašim potřebám. Stres, únava a nedostatek spánku mohou mít neblahý vliv na průtok krve v obličeji, a vaše pleť proto může vypadat mdle a unaveně. Pokud vaše pleť potřebuje povzbudit, dopřejte jí peeling či exfoliační masku, podpoříte tak cirkulaci. Na obličej naneste tenkou vrstvu exfoliačního přípravku (vyhněte se citlivé oblasti pod očima) a nechejte působit přibližně pět minut, poté vmasírujte do pleti. Opláchněte a na pleť naneste hydratační masku s intenzivním účinkem, která v pleti uzavře vlhkost – dehydratovaná pleť se totiž častěji olupuje a praská. Výsledek? Pleť bude svěží a dokonale připravená na další péči a líčení. 85 % osob, které používaly Rozjasňující pleťovou masku od Vichy, uvedlo, že jejich pleť byla po aplikaci masky lépe připravena na následnou péči o pleť.[1]

Technika 2: Multi-masking

Bojujete-li s nedostatkem času, skvělým řešením u problémových partií se specifickými potřebami je kombinace pleťových masek. Pokud máte mdlou pleť s černými tečkami a suchými místy na tvářích, na čelo, bradu a spánky naneste rozjasňující peelingovou masku a na líce vklepejte malé množství hydratační masky. Pokud se vám pleť mastí v T-zóně, naneste po exfoliaci Rozjasňující pleťovou maskou ještě Čisticí jílovou masku. Pro svěží a čistou pleť ve váš významný den celý proces dobře načasujte a provádějte dvakrát týdně.

[1] Sebehodnocení, 86 žen bělošek ve věku 18 – 65 let s citlivou pletí.

Náš ikonický přípravek

 • Novinka

  Čisticí  jílová pleťová maska
 • Rozjasňující pleťová peelingová maska
 • Nejčtenější

  Novinka hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

  Mineralizující voda

  Novinka hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

  Pokožka je hlavní ochrannou bariérou mezi naším tělem a okolním světem. A právě proto bychom měli zajistit, aby byla zdravá a schopná odolávat okolnímu stresu a vlivu dnešního života (exposomu). Laboratoře Vichy v roce 2018 zdolaly další historický mezník a vytvořily péči MINÉRAL 89, která obsahuje 89 % Mineralizující termální vody, kyselinu hyaluronovou a 9 dalších aktivních látek, které posilují přirozenou obranyschopnost pleti.

  Přečíst článek

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Péče o pleť

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

  Přečíst článek

  go to top