OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít


ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI
VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

Zdraví pokožky je významně ovlivňováno mnoha vnějšími a vnitřními faktory expozomu, stav pleti se rovněž zhoršuje v důsledku jejich působení.

Začněte teď

7Známek stárnutí scanuji…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Kouzlo pleťové masky: užijte si svůj svatební den se zářivou pletí

Pokud chcete mít ve svůj svatební den zářivou a projasněnou pleť, je potřeba s přípravami začít již nějakou dobu dopředu!

Kouzlo pleťové masky: užijte si svůj svatební den se zářivou pletí

Své pleti proto dopřejte kombinaci exfoliačních a hydratačních masek, odměnou vám na cestě k oltáři bude rozjasněná, narůžovělá pleť překypující zdravím… Konec konců, nevěsta má být přece krásná a se zdravým ruměncem ve tváři! Budete se brzy vdávat? Během tohoto stresujícího období je velmi důležité postarat se o to, aby vaše pleť vypadala co nejlépe. Není však nezbytně nutné podstupovat drahé procedury a kosmetická ošetření. Své pleti jednoduše s předstihem dopřejte revitalizační pleťovou masku, která vám pomůže docílit kýženého projasněného vzhledu. Je to snadné. Níže se podívejte na dvě naše oblíbené techniky, které zajistí, že budete během svého svatebního dne zářit.

Technika 1: Exfoliujte, hydratujte, masírujte!

Pokud máte pár dní před svatbou trochu času, povzbuďte svůj přirozený jas pomocí pleťové péče přizpůsobené na míru vašim potřebám. Stres, únava a nedostatek spánku mohou mít neblahý vliv na průtok krve v obličeji, a vaše pleť proto může vypadat mdle a unaveně. Pokud vaše pleť potřebuje povzbudit, dopřejte jí peeling či exfoliační masku, podpoříte tak cirkulaci. Na obličej naneste tenkou vrstvu exfoliačního přípravku (vyhněte se citlivé oblasti pod očima) a nechejte působit přibližně pět minut, poté vmasírujte do pleti. Opláchněte a na pleť naneste hydratační masku s intenzivním účinkem, která v pleti uzavře vlhkost – dehydratovaná pleť se totiž častěji olupuje a praská. Výsledek? Pleť bude svěží a dokonale připravená na další péči a líčení. 85 % osob, které používaly Rozjasňující pleťovou masku od Vichy, uvedlo, že jejich pleť byla po aplikaci masky lépe připravena na následnou péči o pleť.[1]

Technika 2: Multi-masking

Bojujete-li s nedostatkem času, skvělým řešením u problémových partií se specifickými potřebami je kombinace pleťových masek. Pokud máte mdlou pleť s černými tečkami a suchými místy na tvářích, na čelo, bradu a spánky naneste rozjasňující peelingovou masku a na líce vklepejte malé množství hydratační masky. Pokud se vám pleť mastí v T-zóně, naneste po exfoliaci Rozjasňující pleťovou maskou ještě Čisticí jílovou masku. Pro svěží a čistou pleť ve váš významný den celý proces dobře načasujte a provádějte dvakrát týdně.

[1] Sebehodnocení, 86 žen bělošek ve věku 18 – 65 let s citlivou pletí.

Náš ikonický přípravek

Novinka

Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska - obrázek výrobku

Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska

( 1 recenzí )

PŘÍPRAVEK PRO ČIŠTĚNÍ PLETI 3V1 - obrázek výrobku

PŘÍPRAVEK PRO ČIŠTĚNÍ PLETI 3V1

( 6 recenzí )

go to top