OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

SKINCONSULTAI

Vaše osobní diagnostika stárnutí pleti vyvinutá s dermatology s využitím umělé inteligence.

Vyzkoušet nyní
Skinconsult

Kouzlo pleťové masky: užijte si svůj svatební den se zářivou pletí

Pokud chcete mít ve svůj svatební den zářivou a projasněnou pleť, je potřeba s přípravami začít již nějakou dobu dopředu!

Kouzlo pleťové masky: užijte si svůj svatební den se zářivou pletí

Své pleti proto dopřejte kombinaci exfoliačních a hydratačních masek, odměnou vám na cestě k oltáři bude rozjasněná, narůžovělá pleť překypující zdravím… Konec konců, nevěsta má být přece krásná a se zdravým ruměncem ve tváři! Budete se brzy vdávat? Během tohoto stresujícího období je velmi důležité postarat se o to, aby vaše pleť vypadala co nejlépe. Není však nezbytně nutné podstupovat drahé procedury a kosmetická ošetření. Své pleti jednoduše s předstihem dopřejte revitalizační pleťovou masku, která vám pomůže docílit kýženého projasněného vzhledu. Je to snadné. Níže se podívejte na dvě naše oblíbené techniky, které zajistí, že budete během svého svatebního dne zářit.

Technika 1: Exfoliujte, hydratujte, masírujte!

Pokud máte pár dní před svatbou trochu času, povzbuďte svůj přirozený jas pomocí pleťové péče přizpůsobené na míru vašim potřebám. Stres, únava a nedostatek spánku mohou mít neblahý vliv na průtok krve v obličeji, a vaše pleť proto může vypadat mdle a unaveně. Pokud vaše pleť potřebuje povzbudit, dopřejte jí peeling či exfoliační masku, podpoříte tak cirkulaci. Na obličej naneste tenkou vrstvu exfoliačního přípravku (vyhněte se citlivé oblasti pod očima) a nechejte působit přibližně pět minut, poté vmasírujte do pleti. Opláchněte a na pleť naneste hydratační masku s intenzivním účinkem, která v pleti uzavře vlhkost – dehydratovaná pleť se totiž častěji olupuje a praská. Výsledek? Pleť bude svěží a dokonale připravená na další péči a líčení. 85 % osob, které používaly Rozjasňující pleťovou masku od Vichy, uvedlo, že jejich pleť byla po aplikaci masky lépe připravena na následnou péči o pleť.[1]

Technika 2: Multi-masking

Bojujete-li s nedostatkem času, skvělým řešením u problémových partií se specifickými potřebami je kombinace pleťových masek. Pokud máte mdlou pleť s černými tečkami a suchými místy na tvářích, na čelo, bradu a spánky naneste rozjasňující peelingovou masku a na líce vklepejte malé množství hydratační masky. Pokud se vám pleť mastí v T-zóně, naneste po exfoliaci Rozjasňující pleťovou maskou ještě Čisticí jílovou masku. Pro svěží a čistou pleť ve váš významný den celý proces dobře načasujte a provádějte dvakrát týdně.

[1] Sebehodnocení, 86 žen bělošek ve věku 18 – 65 let s citlivou pletí.

Nejčtenější

Buďte během menopauzy v pohodě

Péče o pleť

Buďte během menopauzy v pohodě

Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Ohledně menopauzy existuje řada mýtů a falešných pověr, které mohou mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku žen. Proto vám přinášíme rozhovor s psycholožkou a mentální koučkou Kamilou Velkovou, která vám objasní, že není důvod se menopauzy bát.

Přečíst článek

Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

Péče o pleť

Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

Menopauza se objevuje typicky mezi 45. a 55. rokem života. Její začátek se však u každé ženy liší - každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo zde neexistuje.
Průměrná žena v menopauze dnes má 51 let. Jde nicméně o postupnou hormonální změnu, k níž nedochází přes noc, je to přechod začínající obdobím premenopauzy či perimenopauzy.
Je pravdou, že většinou na tuto změnu nejsme připravené. Obvykle nastupuje s celou řadou fyzických projevů, které může být obtížné zvládnout. Čím lépe se ale na tuto změnu připravíme, tím lépe jí dokážeme čelit.

Přečíst článek

go to top

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

1 minuta
k analýze
Vaší pleti

Udělejte si selfie

Vyplňte informace o svém profilu

Získejte doporučení
pro Vaši pleť na míru

v_woman-2.jpg
Jemné linkyVaše silná stránka
Vrásky pod očimaVaše priorita
Ztráta pevnosti
pleti

Objevte
skinconsultai

circle1circle2circle3circle4