OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Slow Âge byl testován ve skutečných podmínkách

Mluvili jsme s dermatoložkou Sabine Laquieze, která řídí nezávislé centrum pro bio-medicínský výzkum a která vedla kosmetické testy pro přípravek Slow Âge.

Slow Âge byl testován ve skutečných podmínkách

Slow Âge byl podroben bezprecedentnímu testování. Můžete nám k tomu povědět víc?


Vůbec poprvé Vichy porovnalo účinnost novinky Slow Âge oproti skupině žen, které používaly jejich obvyklou péči o pleť.

Jaká byla hlavní myšlenka této klinické studie a jak se vyvíjela?

Hlavní myšlenkou bylo ukázat účinnost přípravku v čase, ve skutečných podmínkách a se skutečnými ženami a nespoléhat se jen na laboratorní testy.

Co bylo cílem testování?

Cílem bylo mít 2 klinicky identické skupiny, které byly vystaveny 9 faktorům Exposomu (vnější proměnné jako UV záření, znečištění, kouření nebo podnebí a vnitřní proměnné jako únava, stres, emoce, stravovací návyky, spánek) a hlavně byly tyto skupiny vystaveny stejnému UVA záření.

Kolik žen se účastnilo tohoto testu a za jakých podmínek?

Celkem se účastnilo 120 žen, rozděleny do 2 skupin. Jedna skupina používala Slow Âge a druhá pokračovala v jejich obvyklé péči o pleť. Mluvili jsme se ženami během náboru, abychom zkontrolovali klinická kritéria, dále musely vyplnit dotazník ohledně jejich životního stylu. Vybrané ženy dostaly UV senzor v podobně náramku, který vrátily po 15 dnech, abychom změřili vystavení UVA záření. Studie trvala 2 měsíce a klinické zhodnocení začalo společně s testováním a pravidelně se opakovalo.

Proč je tak důležité měření dopadu UV záření?

Všechny důkazy ukazují, že UV záření má významné dopady na stárnutí pleti, je dokonce  zodpovědné z 80 % stárnutí, a proto to byl hlavní faktor pro 2 porovnávané skupiny. Toto je obvykle kontrolováno v laboratorním prostředí, takže UV náramek byl jediný přesný způsob v reálných podmínkách.

Můžete nám prozradit nějaké výsledky této studie?

Zjistili jsme, že skupina používající Slow Âge zaznamenala výrazné snížení vzniku pigmentových skvrn, vrásek na tvářích, zpomalení ztráty plnosti pleti a snížení viditelnosti pórů. Celkově většina žen ze skupiny používající Slow Âge zhodnotila, že ihned po přechodu na Slow Âge z jejich původní péče,  se jejich pleť zdála klidnější
(97 %), hladší (92 %) a zářivější (81 %). Po 8 týdnech 89 % z nich uvedlo, že jejich pleť působila jemněji, 87 % řeklo, že jejich pleť vypadala zdravěji a 71 % konstatovalo, že jejich pleť se zdála posílená.

Náš ikonický přípravek

Best-seller

Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti. - obrázek výrobku

Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.

Denní korekční & ochranná fluidní péče.

( 73 recenzí )

Novinka

Slow Âge - Noční péče - obrázek výrobku

Slow Âge - Noční péče

Obnovující a okysličující noční péče

( 224 recenzí )

Denní péče zpomalující projevy stárnutí pleti - obrázek výrobku

Denní péče zpomalující projevy stárnutí pleti

Denní korekční & ochranný krém.

( 22 recenzí )

go to top