OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Proč se ženy ve věku 40+ usmívají?

Je vám 40, buďte ráda. Užívejte si rodinný život a úspěšnou kariéru, pusťte se do nového sportu a připadejte si prostě krásná. Existuje mnoho způsobů, jak se cítit skvěle, když je vám přes 40.

Úspěch v práci


Když se přehoupne čtyřicítka, ženy vědí, v čem jsou dobré, a v práci mohou opravdu zazářit. Využijte své zkušenosti a opravdu se snažte – tak například můžete být mentorkou mladším kolegům nebo třeba navrhněte procesní řešení. To, že vás kolegové ocení, v práci povede nejen k pozitivní pracovní atmosféře, ale také pozvedne pracovní morálku, a vám to na tváři vykouzlí úsměv.

Nový sport

Možná se ke sportu vracíte po několika letech, kdy jste měla pauzu, nebo chcete do svého cvičebního programu zařadit novou aktivitu. Ať už tak nebo tak, pro ženy každého věku existuje obrovské množství možností s různou obtížností. Vylepšete si postavu a oživte si vzpomínky z dětství třeba na hodinách baletu. Jde o skvělý způsob, jak elegantně spálit kalorie a užít si příliv endorfinů. A pokud jste na štíru s časem, mějte na paměti, že i krátké vyběhnutí po práci nebo o víkendu vám přinese pocit štěstí a bude vás motivovat.

Prostě krásná

Uvnitř i navenek – je důležité, abyste se vždy cítila krásná. Zdravá a vyvážená strava tělu pomůže být v co nejlepší formě. Čtyřicítka je skvělým načasováním pro zdokonalení vašich smoothie koktejlů či detoxikačních receptů.
A navíc, dodržování pravidelné kosmetické rutiny vám zajistí rozjasněnou pleť, aby mohla zazářit i vaše vnitřní krása! Staňte se odborníkem na pleť a používejte přípravky určené přímo pro potřeby vaší pleti (jako například sérum s obsahem vysoce koncentrovaných aktivních látek získaných z přírody).

Zábava s přáteli

Jen málo věcí si užijete tak jako společně strávený čas s blízkými přáteli. Uspořádejte společný nedělní oběd a požádejte hosty, aby každý uvařil jeden chod. Jde o skvělý způsob, jak se pobavit a jak zároveň zapojit také děti – nikdo přece neříkal, že nemohou pomoci míchat těsto na koláč!

go to top