OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Kyselina hyaluronová: cesta k zářivé pokožce

Pokud chcete svou pleť povzbudit, měla by být kyselina hyaluronová určitě na vašem nákupním seznamu péče o pleť! Vysvětlíme, jak tato mimořádně hydratační látka působí na zvýšení "faktoru rozzáření" pokožky pro svěží a jasnější pleť.

Kyselina hyaluronová: cesta k zářivé pokožce

Kyselina hyaluronová pomůže unavené pleti


Cítíte se unavení, vystresovaní nebo prostě vyčerpaní? Vaše pokožka je pravděpodobně první místo, na kterém se to projeví. Úzkost, únava a další příznaky stresu mohou mít na pokožku velký vliv, což ovlivňuje její schopnost regenerace, snižuje obnovu kožní bariéry a stahuje krevní cévy způsobující bledý mdlý vzhled.[1]
Pokud jste si nedávno všimli, že vaše pleť vykazuje známky únavy, je důležité zajistit, aby byla pokožka správně hydratována účinnými látkami, jako je kyselina hyaluronová pro pleť. Voda nejenže napomáhá k větší elasticitě pokožky, zvyšuje pružnost a poddajnost, ale také nás chrání před škodlivými vnějšími prvky - přes kouření, znečištění a UV záření po bakterie a infekci. Díky tomu, že hydratovaná pokožka může správně plnit tuto důležitou ochrannou roli, nejen dobře vypadá, ale také se dobře cítí - ahoj, zářivá pleť!

[1] Altemus, M. ‘Stress-Induced Changes in Skin Barrier Function in Healthy Women’ (http://www.jidonline.org/article/S0022-202X(15)41329-6/fulltext)

Kyselina hyaluronová dokáže zadržet
1000 násobekvody ku své hmotnosti

Proč je kyselina hyaluronová tak populární?


Kyselinu hyaluronovou milují odborníci na péči o pleť i dermatologové. Stává se jednou z nejdiskutovanějších ingrediencí na blozích o kráse a péči o pleť po celém světě. Pojďme se podívat na vědu. Molekuly kyseliny hyaluronové mají významné hygroskopické vlastnosti, což znamená, že jsou schopné vtáhnout a zadržovat molekuly vody z okolního prostředí. Studie ve skutečnosti zjistily, že kyselina hyaluronová dokáže ve vodě udržet až 1 000-násobek své hmotnosti - což vysvětluje její pověst jedné z nejvíce hydratačních látek na světě, které se nevyrovná ani aloe vera. Jinými slovy, pokud jde o hledání účinných, intenzivně hydratujících látek vhodných pro všechny typy pleti, je kyselina hyaluronová trefou do černého! Ne náhodou se využívají výplně kyselinou hyaluronovou i v estetické medicíně. Mezi nejpopulárnější neinvazivní zákroky stále patří zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou.

Náš ikonický přípravek

Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska - obrázek výrobku

Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska

( 1 recenzí )

Hyaluron-Booster Oční 15 ml - obrázek výrobku

Hyaluron-Booster Oční 15 ml

Každodenní dávka síly pro oční okolí

( 7 recenzí )

go to top