OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít


ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI
VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

Zdraví pokožky je významně ovlivňováno mnoha vnějšími a vnitřními faktory expozomu, stav pleti se rovněž zhoršuje v důsledku jejich působení.

Začněte teď

7Známek stárnutí scanuji…

Skin ageing algorithm logo
Skin ageing algorithm background

Bojujte proti šedi a získejte pleť, která vypadá mladší

I ta nejzářivější, mladistvá pleť může s plynoucími roky začít vypadat mdle. Naši odborníci vám vysvětlí, co za tímto fenoménem stojí, a poradí vám, jak dosáhnout projasněnějšího vzhledu pleti a jak mít stárnutí pod kontrolou.

Bojujte proti šedi a získejte pleť, která vypadá mladší

Nevíte, co si se svou pletí počít? Zde je pomoc


Stárnutí je o více věcech než jen o jemných linkách a vráskách. Krása se často vyznačuje jakýmsi přirozeným jasem a zářivou, svěží a čistou pletí. Ale „pleť, která je našedlá, nerovnoměrná a drsná, neodráží správně světlo, a může tak brzy vypadat mdle a bez života,“ vysvětluje Pascale Piquemal, vedoucí klinického hodnocení L´Oréal Research a expertka na kolorimetrii. „Když se z pleti vytratí jas, začne vypadat starší. Hluboké vrstvy kůže ztrácejí svůj jas a zářivost a dochází k potemnění pleti – k čemuž přispívají fleky a tmavé skvrny,“ říká Pascale Piquemal. To má v podstatě přímý dopad na to, jak mladě vypadáte. Lidé s mdlou, skvrnitou pletí a nedokonalostmi jako rozšířené póry a drsný povrch pleti mohou vypadat až o pět let starší, než ve skutečnosti jsou. Svůj podíl na tom mají i externí faktory jako znečištění, kouření a chladné počasí. „Také UV záření nepozorovaně poškozuje kožní buňky hluboko v kůži a zabraňuje jejímu správnému fungování, kvůli čemuž pak pokožka vypadá ještě více zašedle,“ dodává Pascale Piquemal. Ale ještě není vše ztraceno! Tady je pár tipů, které mohou skutečně něco změnit.

Peeling může dělat malé zázraky

Peeling je skvělý způsob, jak zmírnit zašednutí a srovnat pleť. Jak? Celý proces vyhlazuje rysy obličeje a také odvádí tekutinu pod kůží. Ale buďte opatrní - Annic Lefol-Malosse, ředitelka Institutu Vichy, varuje, že přehnané drhnutí obličeje může vaši pleť podráždit. „Věřte prostě tomu, že přípravek bude fungovat,“ říká Annic Lefol-Malosse. „Je navržen tak, aby se nanášel jemnými krouživými pohyb od středu obličeje směrem ke stranám.“

Štípněte se – opravdu je možné mít pleť, která vypadá skvěle!

Neustále hledáte nové způsoby, jak pečovat o svou pleť? Vyzkoušejte minimasáž obličeje. Jde o jednoduchý trik, jak pleť osvěžit. Správný postup podle Annic Lefol-Malosse : - Palcem a ukazováčkem pleť lehce štípejte. Pak prsty jemně zatočte zprava doleva, jako byste otáčeli klíčem v zámku, a než kůži pustíte, lehce ji stlačte. - Tyto „štípací-a-točící“ pohyby opakujte. Postupujte směrem od brady k linii čelistí, od lícních kostí k uším, od nosu k uším a také na čele. Váš obličej se postupně projasní a vaše pleť získá svěží, narůžovělý nádech.

Náš ikonický přípravek

Normaderm Phytosolution - Intenzivní čisticí gel pro pleť se sklonem k akné - obrázek výrobku

Normaderm Phytosolution - Intenzivní čisticí gel pro pleť se sklonem k akné

Důkladně vyčištěná pleť. Bez vysoušení. Jemnější textura pleti.

H.A. EPIDERMIC FILLER Sérum proti vráskám s kyselinou hyaluronovou - obrázek výrobku

H.A. EPIDERMIC FILLER Hyaluronové sérum proti vráskám s kyselinou hyaluronovou

( 123 recenzí )

Make-up proti vráskám - obrázek produktu

LIFTACTIV FLEXITEINT Make-up proti vráskám

( 2 recenzí )

go to top