OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Zaměřeno na složení s UV filtry, i těmi proti dlouhovlnnému UVA

 • Oblíbené

UV záření, které vstřebáváme každý den, je složeno z 25 % UVB paprsky a 75 % UVA. Dlouhovlnnému UVA záření jsme navíc vystaveni po celý rok.

Zaměřeno na složení s UV filtry, i těmi proti dlouhovlnnému UVA

Vichy chtělo více než jen chránit pleť před vnějšími vlivy a navzdory obvyklým nepříjemným široko-spektrálním filtrům (UVA, UVB a dlouhovlnnému UVA) přináší příjemný a senzorický přípravek. Značka chtěla proměnit běžnou denní aplikaci v moment plný potěšení, protože veškerý úspěch přípravku Slow Âge tkví v jeho dlouhodobém denním používání. 


Zkombinovat všechny aktivní látky spolu s ochrannými UV filtry do ultra jemné a vysoce senzorické textury byl skutečně oříšek. Aby byl potlačen mastný pocit a bílý vzhled, který UV filtry často mají, Vichy použilo směs velmi specifických vosků, které zlepšují absorpci, a také použilo silici pro zajištění sametového pocitu. Tato textura nejdříve vytvoří kapku, než začne během aplikace tát a nezanechá na pleti nic jiného, než příjemný pocit a hladký finiš.

K zajištění příjemné aplikace bylo potřeba navrhnout takovou parfemaci, která by zakryla specifickou vůni UV filtrů. Vůně je navržena tak, aby vyjadřovala sílu vulkánů, ze kterých pochází Mineralizující termální voda z Vichy, a vytváří pouto mezi ženami a přírodou. Renomovaný nos, Philippe Romano, vytvořil vůni založenou na dualitě: síle a svěžesti. Tato parfemace je navržena tak, aby vyhovovala i citlivé pleti. nt>

Náš ikonický přípravek

 • Best-seller

  Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.

  SLOW ÂGE

  Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.

  Denní krémy

  Denní korekční & ochranná fluidní péče.

 • Nejčtenější

  PEPTIDY: SEZNAMTE SE S ANTI-AGINGOVOU INGREDIENCÍ, KTERÁ MĚNÍ VŠE

  Ingredience

  PEPTIDY: SEZNAMTE SE S ANTI-AGINGOVOU INGREDIENCÍ, KTERÁ MĚNÍ VŠE

  Peptidy jsou novou anti-agingovou ingrediencí, po které byste se rozhodně měli poohlédnout.
  Retinol, antioxidanty, AHA kyseliny a vitamin C – všechny tyto složky jsou na seznamu požívaných kosmetických ingrediencí. Skoro by se zdálo, že k nim každý měsíc přibude nová superaktivní látka. Nejnovější senzací, o které se teď v kosmetice mluví, jsou peptidy – krátké řetězce aminokyselin, z nichž mají některé schopnost opětovně obnovit produkci kolagenu a zpomalit tak proces stárnutí. Vysvětlíme vám, proč byste tuto anti-agingovou ingredienci měli znát.

  Přečíst článek

  KOLAGEN – VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

  Ingredience

  KOLAGEN – VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

  Co jste slyšeli, je pravda. Vaše pleť je na něm závislá.
  Pamatujete si dobu, kdy jste vůbec netušili, že je kolagen pro pleť důležitý? Bylo vám nejspíš kolem dvaceti a produkce kolagenu u vás byla tak vysoká (přibližně o 75 %  vyšší než s nynějším postupujícím věkem), že jste o něm zrovna dvakrát nepřemýšleli. Slovo kolagen jste někde letmo zaslechli, věděli jste, že jde o protein a že nějakým způsobem souvisí se strukturou pleti.

  Přečíst článek

  go to top