OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Segment :

Zaměřeno na složení s UV filtry, i těmi proti dlouhovlnnému UVA

 • Oblíbené

UV záření, které vstřebáváme každý den, je složeno z 25 % UVB paprsky a 75 % UVA. Dlouhovlnnému UVA záření jsme navíc vystaveni po celý rok.

Zaměřeno na složení s UV filtry, i těmi proti dlouhovlnnému UVA

Vichy chtělo více než jen chránit pleť před vnějšími vlivy a navzdory obvyklým nepříjemným široko-spektrálním filtrům (UVA, UVB a dlouhovlnnému UVA) přináší příjemný a senzorický přípravek. Značka chtěla proměnit běžnou denní aplikaci v moment plný potěšení, protože veškerý úspěch přípravku Slow Âge tkví v jeho dlouhodobém denním používání. 


Zkombinovat všechny aktivní látky spolu s ochrannými UV filtry do ultra jemné a vysoce senzorické textury byl skutečně oříšek. Aby byl potlačen mastný pocit a bílý vzhled, který UV filtry často mají, Vichy použilo směs velmi specifických vosků, které zlepšují absorpci, a také použilo silici pro zajištění sametového pocitu. Tato textura nejdříve vytvoří kapku, než začne během aplikace tát a nezanechá na pleti nic jiného, než příjemný pocit a hladký finiš.

K zajištění příjemné aplikace bylo potřeba navrhnout takovou parfemaci, která by zakryla specifickou vůni UV filtrů. Vůně je navržena tak, aby vyjadřovala sílu vulkánů, ze kterých pochází Mineralizující termální voda z Vichy, a vytváří pouto mezi ženami a přírodou. Renomovaný nos, Philippe Romano, vytvořil vůni založenou na dualitě: síle a svěžesti. Tato parfemace je navržena tak, aby vyhovovala i citlivé pleti. nt>

Náš ikonický přípravek

 • Best-seller

  Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.

  SLOW ÂGE

  Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.

  Denní krémy

  Denní korekční & ochranná fluidní péče.

 • Nejčtenější

  go to top