OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Vypadejte a ciťte se během menopauzy oslnivě: top 5 kosmetických tipů pro každý den

Krása ve věku přes 50 znamená cítit se skvěle a vyzařovat klid a sebedůvěru. Abyste vypadali a cítili se lépe než kdykoli předtím, zařaďte do své rutiny péče těchto 5 kosmetických tipů.

Vypadejte a ciťte se během menopauzy oslnivě: top 5 kosmetických tipů pro každý den

Menopauza s sebou přináší spoustu změn, proto si během svého náročného dne udělejte čas na osvěžení a úpravu svého vzhledu, abyste vypadala co nejlépe. Řiďte se těmito 5 nepostradatelnými tipy a buďte celý den krásná. Svůj den začněte s pocitem sebedůvěry a energie a buďte připravená na výzvy, které vás čekají – a samozřejmě si dopřejte kvalitní spánek a vyspěte se do krásy.

Krok 1: Mějte rozjasněný pohled a přirozeně plnější rty

Pro rozjasněný pohled a plnější, sebevědomější úsměv vyretušujte tyto často problémové partie krémem pro kontury očí a rtů. Ten pomůže eliminovat tmavé kruhy pod očima a vašim rtům znovu dodá pevnost, hydrataci a objem. Jemné linky kolem očí a rtů jsou vyhlazeny a minimalizovány - takže vy budete po celý den vypadat, jak nejlépe je to možné.

Krok 2: Při odchodu z domu buďte přirozeně rozzářená a připravená na cokoli

Krok 2 na vašem to do listu pro krásu: docílit rozjasněné a sjednocené pleti. Zkombinujte anti-agingový korekční make-up s korektorem a make-upem na tělo. To vám pomůže sjednotit tón pleti a minimalizovat drobné nedokonalosti jako jizvy, křečové žíly nebo zarudlá či flekatá pokožka. Tak budete moci dni před vámi čelit s absolutní sebedůvěrou.

Krok 3: Osvěžit se během náročného dne Termální vodou

Náročné dny v kanceláři nebo vyřizování pochůzek mohou být příčinou toho, že se cítíte přehřátá a potřebujete osvěžení. Krok 3 ve vaší celodenní pečující rutině je mineralizující voda ve spreji – například právě Termální voda od Vichy. Když bude potřeba, můžete ji na obličej aplikovat kdykoli během dne pro obnovení hydratace a svěžesti pleti. Zejména pokud během dne zažíváte návaly horka, čistá termální voda vám pomůže zůstat v klidu a pohodě.

Krok 4: Uvolněte se a připravte se na spánek pro krásu

Na konci dne z pleti odstraňte veškeré nečistoty micelárním čisticím a odličovacím přípravkem. Poté malými krouživými pohyby na obličej a krk naneste noční péči Neovadiol, aby pleť byla během noci svěží a dostatečně hydratovaná. Tato automasáž vám umožní uvolnit se vypnout, abyste mohla usnout a vyspat se do krásy.

Krok 5: Oživte a vyplňte svou pleť Kompenzačním komplexem Neovadiol


Jakmile se ráno probudíte, oživte a zkrášlete svou pleť revolučním sérem a denním krémem Neovadiol. Jde o víc než jen anti-agingový systém péče o pleť, přelomový Kompenzační komplex obnovuje elasticitu a opětovně hydratuje pleť ovlivněnou hormonálními změnami v období menopauzy. Přes 14 let klinického výzkumu přineslo formule s 4 účinnými aktivními látkami: nově vytvořený denní krém obsahuje 3% Pro-Xylane (jde o vůbec nejvyšší koncentraci této látky[1]pro zhutnění, rozjasnění a vyhlazení pleti. Vaše kontury obličeje výrazně získají na objemu a ostrosti a svěží vůně vám zvedne náladu a pomůže vám zvládnout den.

[1] Nejvyšší koncentrace ve Vichy přípravku péče o pleť.

Náš ikonický přípravek

VYHLAZUJÍCÍ PÉČE OBNOVUJÍCÍ HUTNOST PLETI - Kontury rtu a očí - obrázek výrobku

VYHLAZUJÍCÍ PÉČE OBNOVUJÍCÍ HUTNOST PLETI - Kontury rtu a očí

Pleť se zdá více vypnutá, vyhlazená a vyplněná.

( 2 recenzí )

Novinka

Peri-Menopause <br />Vyplňující revitalizační noční krém pro období perimenopauzy

Peri-Menopause
Vyplňující revitalizační noční krém pro období perimenopauzy

go to top