OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Tipy, jak efektivně řešit vypadávání vlasů

Nedopusťte, aby vám vypadávání vlasů ničilo sebevědomí – řiďte se našimi jednoduchými radami, jak vypadávání vlasů řešit, a sebevědomí vám rozhodně opět vzroste.

Tipy, jak efektivně řešit vypadávání vlasů

Růst vlasů a jejich celkový stav odráží naše fyzické i psychické zdraví, svou roli zde však hraje i genetika – a to zejména u mužů. Vědci již porozuměli hlavním mechanismům stojícím za vypadáváním vlasů a vznikem lysin. Ty jsou nejvíce viditelné v přední linii vlasů a na temeni hlavy. I když je tento přirozený typ výpadku vlasů víceméně nevyhnutelný, je možné pokusit se zpomalit budoucí vypadávání vlasů. Zde je pět návrhů, které bychom vám doporučili zvážit:

1. Chovejte se ke svým vlasům nanejvýš šetrně

Používejte pouze ty nejjemnější šampony a kondicionéry, upřednostňujte hypoalergenní formule – příkladem může být třeba právě řada Dercos. Vlasy zbytečně netahejte a vyvarujte se přehřívání vlasové pokožky.

2. Pořiďte si vodní filtr na sprchovou hlavici

Tvrdá voda může pokožku vysušovat, a to zejména tu vlasovou. Opakované škrábání svědící pokožky hlavy může způsobit trvalé zjizvení vlasových folikulů. Filtry tvrdé vody jsou levným, ale skvělým zlepšovákem: vaše vlasová pokožka bude zdravější a vlasy se vám budou více lesknout.

3. Mluvte se svým kadeřníkem

Můžete společně najít ten nejvhodnější účes, který vám bude slušet a který vlasům dodá zdání většího objemu.

4. Zvyšte příjem ovoce a zeleniny

Ovoce a zelenina obsahují vitaminy, flavonoidy a antioxidanty, které jsou přínosné nejen pro tělo, ale i vlasové folikuly. Aby bylo v organismu vše v rovnováze, zkuste si talíř u každého jídla připravit co nejbarevnější.

5. Cílené kúry

96 % osob trpících vypadáváním vlasů uvedlo, že se po použití kúry Aminexil Clinical 5 stav jejich vlasové pokožky zlepšil a vypadávání vlasů se zmírnilo.

Náš ikonický přípravek

AMINEXIL CLINICAL 5 kúra pro muže

AMINEXIL CLINICAL 5 kúra pro muže

Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů - obrázek výrobku

Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů

Zvyšte množství svých vlasů

( 3 recenzí )

Energizující šampon

Energizující šampon

( 1 recenzí )

AMINEXIL CLINICAL 5 kúra pro ženy

AMINEXIL CLINICAL 5 kúra pro ženy

( 5 recenzí )

ENERGIZUJÍCÍ POSILUJÍCÍ KONDICIONÉR

ENERGIZUJÍCÍ POSILUJÍCÍ KONDICIONÉR

( 3 recenzí )

go to top