OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Tipy, jak efektivně řešit vypadávání vlasů

Nedopusťte, aby vám vypadávání vlasů ničilo sebevědomí – řiďte se našimi jednoduchými radami, jak vypadávání vlasů řešit, a sebevědomí vám rozhodně opět vzroste.

Tipy, jak efektivně řešit vypadávání vlasů

Růst vlasů a jejich celkový stav odráží naše fyzické i psychické zdraví, svou roli zde však hraje i genetika – a to zejména u mužů. Vědci již porozuměli hlavním mechanismům stojícím za vypadáváním vlasů a vznikem lysin. Ty jsou nejvíce viditelné v přední linii vlasů a na temeni hlavy. I když je tento přirozený typ výpadku vlasů víceméně nevyhnutelný, je možné pokusit se zpomalit budoucí vypadávání vlasů. Zde je pět návrhů, které bychom vám doporučili zvážit:

1. Chovejte se ke svým vlasům nanejvýš šetrně

Používejte pouze ty nejjemnější šampony a kondicionéry, upřednostňujte hypoalergenní formule – příkladem může být třeba právě řada Dercos. Vlasy zbytečně netahejte a vyvarujte se přehřívání vlasové pokožky.

2. Pořiďte si vodní filtr na sprchovou hlavici

Tvrdá voda může pokožku vysušovat, a to zejména tu vlasovou. Opakované škrábání svědící pokožky hlavy může způsobit trvalé zjizvení vlasových folikulů. Filtry tvrdé vody jsou levným, ale skvělým zlepšovákem: vaše vlasová pokožka bude zdravější a vlasy se vám budou více lesknout.

3. Mluvte se svým kadeřníkem

Můžete společně najít ten nejvhodnější účes, který vám bude slušet a který vlasům dodá zdání většího objemu.

4. Zvyšte příjem ovoce a zeleniny

Ovoce a zelenina obsahují vitaminy, flavonoidy a antioxidanty, které jsou přínosné nejen pro tělo, ale i vlasové folikuly. Aby bylo v organismu vše v rovnováze, zkuste si talíř u každého jídla připravit co nejbarevnější.

5. Cílené kúry

96 % osob trpících vypadáváním vlasů uvedlo, že se po použití kúry Aminexil Clinical 5 stav jejich vlasové pokožky zlepšil a vypadávání vlasů se zmírnilo.

Nejčtenější

Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

Péče o vlasy

Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

Na vlasy působí v dnešní době stále více negativních faktorů. UV záření, znečistění, fénování, barvení atd. To vše má za následek poškození struktury vlasu, který je pak slabý, unavený a má větší sklon k vypadávání. Laboratoře Vichy a DERCOS proto vyvinuly kompletní regenerační řadu 3 přípravků DENSI-SOLUTIONS!

Přečíst článek

go to top

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

1 minuta
k analýze
Vaší pleti

Udělejte si selfie

Vyplňte informace o svém profilu

Získejte doporučení
pro Vaši pleť na míru

v_woman-2.jpg
Jemné linkyVaše silná stránka
Vrásky pod očimaVaše priorita
Ztráta pevnosti
pleti

Objevte
skinconsultai

circle1circle2circle3circle4