OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Problematická pleť a její vliv na sebevědomí

 • Oblíbené

Rozšířené póry, pupínky, jizvy po akné a nerovnosti. Problematická pleť nemá jen fyzické důsledky, ale především psychické. Jak s nimi bojovat? Přečtěte si inspirativní „doporučení“ životní koučky Kamily Jetmarové, jak si zvednout a udržet sebevědomí.

Problémy s pletí většinou začínají v pubertě, tedy v důležitém období, během kterého si lidé budují osobnost. Chtějí se líbit, ale pleť pokrytá pupínky, jim v tom často brání. Mají utkvělý pocit, že jediné, co okolí při komunikaci s nimi zajímá, je jejich aknózní tvář. V těchto případech není dobré se uzavírat do sebe a přestat komunikovat. Je třeba jednat, navštívit dermatologa a především si budovat sebedůvěru.

Tipy, jak se vyrovnat s nízkým sebevědomím

Problematická pleť a její vliv na sebevědomí

Kamila Jetmarová se jako mentorka věnuje duševnímu rozvoji, meditačním a relaxačním technikám, které lidem pomáhají k duševnímu klidu. Co doporučuje lidem, které trápí problematická pleť a nízké sebevědomí?

Jaký má problematická pleť vliv na sebevědomí
Kamila Jetmárová

1) Buďte k sobě hodní a chvalte se. Napište si každý večer 3 pozitivní věci, které se vám ten den povedly. Díky tomu se budete cítit šťastnější.

2) Buďte laskaví. Dobré skutky nedělají radost jen vašemu okolí, ale i vám. Dokonce miliardář Bill Gates často tvrdí, že toho pravého štěstí dosáhl, až když začal své miliony „rozdávat“.

3) Přijměte se takoví, jací jste. Můžete začít jednoduchým ranním rituálem, kdy se podíváte do zrcadla a přestanete si všímat toho, co je na vás „špatně“. Soustřeďte se na vaše přednosti a chvalte se!

Náš ikonický přípravek

 • Best-seller

  3D KOREKCE 3D korekční vyhlazující make-up s výdrží až 16 h
 • Korekční tyčinka s výdrží až 14 h
 • Fluidní korekční make-up s výdrží až 16 h
 • Nejčtenější

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Péče o pleť

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

  Přečíst článek

  Jak se projevuje menopauza na našem těle?

  Péče o tělo

  Jak se projevuje menopauza na našem těle?

  Během menopauzy se naše tělo mění, což je jedním z nevyhnutelných životních faktů. Naše postava, vlasy, pokožka, náš celkový vzhled se změní, jako by se celý proces stárnutí náhle zrychlil. Jde o vnější známku (nebo dokonce zradu) toho, že jsme vstoupili do další životní fáze. Jak by nás to tedy nemělo ovlivnit?

  Přečíst článek

  go to top