OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Problematická pleť a její vliv na sebevědomí

Rozšířené póry, pupínky, jizvy po akné a nerovnosti. Problematická pleť nemá jen fyzické důsledky, ale především psychické. Jak s nimi bojovat? Přečtěte si inspirativní „doporučení“ životní koučky Kamily Jetmarové, jak si zvednout a udržet sebevědomí.

Problémy s pletí většinou začínají v pubertě, tedy v důležitém období, během kterého si lidé budují osobnost. Chtějí se líbit, ale pleť pokrytá pupínky, jim v tom často brání. Mají utkvělý pocit, že jediné, co okolí při komunikaci s nimi zajímá, je jejich aknózní tvář. V těchto případech není dobré se uzavírat do sebe a přestat komunikovat. Je třeba jednat, navštívit dermatologa a především si budovat sebedůvěru.

Tipy, jak se vyrovnat s nízkým sebevědomím

Problematická pleť a její vliv na sebevědomí
Sebevědomí

Kamila Jetmarová se jako mentorka věnuje duševnímu rozvoji, meditačním a relaxačním technikám, které lidem pomáhají k duševnímu klidu. Co doporučuje lidem, které trápí problematická pleť a nízké sebevědomí?

Jaký má problematická pleť vliv na sebevědomí

1) Buďte k sobě hodní a chvalte se. Napište si každý večer 3 pozitivní věci, které se vám ten den povedly. Díky tomu se budete cítit šťastnější.

2) Buďte laskaví. Dobré skutky nedělají radost jen vašemu okolí, ale i vám. Dokonce miliardář Bill Gates často tvrdí, že toho pravého štěstí dosáhl, až když začal své miliony „rozdávat“.

3) Přijměte se takoví, jací jste. Můžete začít jednoduchým ranním rituálem, kdy se podíváte do zrcadla a přestanete si všímat toho, co je na vás „špatně“. Soustřeďte se na vaše přednosti a chvalte se!

Náš ikonický přípravek

Best-seller

3D korekční vyhlazující make-up s výdrží až 16 h - obrázek výrobku

3D KOREKCE
3D korekční vyhlazující make-up s výdrží až 16 h

( 34 recenzí )

INOVACE

HYDRATAČNÍ PÉČE<br />S DVOJÍ KOREKCÍ

HYDRATAČNÍ PÉČE
S DVOJÍ KOREKCÍ

( 497 recenzí )

Fluidní korekční make-up s výdrží až 16 h - obrázek výrobku

Fluidní korekční make-up s výdrží až 16 h

( 13 recenzí )

go to top