getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = CZ Test : 'CZ/'

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít

Od pramene až na vaši pleť: Mineralizující voda Vichy, historie minerálů

Od pramene až na vaši pleť: Mineralizující voda Vichy, historie minerálů
 • favoris

Mineralizující voda Vichy je hlavní aktivní látkou v přípravcích péče o pleť značky Vichy. Zaměřme se na zrod této vody s výjimečnou mineralitou.

Neuvěřitelná cesta vody

Když se dešťová voda v srdci francouzského regionu Auvergne dotkne země, pomalu vsakuje mikroskopickými trhlinami do půdy, kde začíná její dlouhá cesta křemenitým podložím. Během své cesty se setkává s magmatickými skalami a je obohacována speciálními důlními minerály a stopovými prvky. Voda protéká do hloubky 4000 metrů, kde je ohřáta až na 140 ° C a prosycena oxidem uhličitým. Když pak opět tryská na povrch, neztrácí nic ze svých minerálů.

Voda ve svém přirozeném stavu

Od roku 1874 je Mineralizující voda Vichy odebírána u pramene uprostřed francouzských vulkánů v jasně definovaném prostoru. Sběrné místo je 15 metrů hluboko a je chráněno před znečištěním tak, aby si Mineralizující voda uchovala veškeré své benefity a výjimečné účinky. Po odebrání z pramene je testována několika bakteriologickými a fyziochemickými analýzami. Set přísných testů (zápach, barva, vzhled, pH a vodivost) zajišťuje optimální kvalitu Mineralizující vody Vichy i při jejím dodání do zpracovatelské továrny, která se nachází pouhé 4 kilometry od pramene.

From-the-source-to-your-skin_2

Formulace za velmi přísných podmínek

Aby byla zachována její čistota, je Mineralizující voda Vichy transportována v nádobách speciálně upravených pro její převoz. Je dodávána do výrobního závodu a stává se součástí formulí péče o pleť, a to nejpozději do 7 dnů od jejího odebrání z pramene. Mineralizující voda Vichy se tak po své cestě do nitra země dostává na vaši pleť ve stavu absolutní čistoty.

Náš ikonický přípravek

 • MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY
 • Nejčtenější

  Dr. Prosper Haller a příběh o původu Vichy

  Hodnoty značky

  Dr. Prosper Haller a příběh o původu Vichy

  Vichy má bohaté zkušenosti ve vývoji inovativních přípravků, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám různých typů pleti. Podívejte se s námi na video, které zachycuje celý příběh o tom, jak Dr. Prosper Haller způsobil revoluci ve světě péče o pleť a o tom, jak jeho myšlenky nadále ovlivňují celý kosmetický průmysl.

  Přečíst článek

  go to top