OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Od pramene až na vaši pleť: Mineralizující voda Vichy, historie minerálů

Mineralizující voda Vichy je hlavní aktivní látkou v přípravcích péče o pleť značky Vichy. Zaměřme se na zrod této vody s výjimečnou mineralitou.

Od pramene až na vaši pleť: Mineralizující voda Vichy, historie minerálů

Neuvěřitelná cesta vody

Když se dešťová voda v srdci francouzského regionu Auvergne dotkne země, pomalu vsakuje mikroskopickými trhlinami do půdy, kde začíná její dlouhá cesta křemenitým podložím. Během své cesty se setkává s magmatickými skalami a je obohacována speciálními důlními minerály a stopovými prvky. Voda protéká do hloubky 4000 metrů, kde je ohřáta až na 140 ° C a prosycena oxidem uhličitým. Když pak opět tryská na povrch, neztrácí nic ze svých minerálů.

Voda ve svém přirozeném stavu

Od roku 1874 je Mineralizující voda Vichy odebírána u pramene uprostřed francouzských vulkánů v jasně definovaném prostoru. Sběrné místo je 15 metrů hluboko a je chráněno před znečištěním tak, aby si Mineralizující voda uchovala veškeré své benefity a výjimečné účinky. Po odebrání z pramene je testována několika bakteriologickými a fyziochemickými analýzami. Set přísných testů (zápach, barva, vzhled, pH a vodivost) zajišťuje optimální kvalitu Mineralizující vody Vichy i při jejím dodání do zpracovatelské továrny, která se nachází pouhé 4 kilometry od pramene.

From-the-source-to-your-skin_2

Formulace za velmi přísných podmínek

Aby byla zachována její čistota, je Mineralizující voda Vichy transportována v nádobách speciálně upravených pro její převoz. Je dodávána do výrobního závodu a stává se součástí formulí péče o pleť, a to nejpozději do 7 dnů od jejího odebrání z pramene. Mineralizující voda Vichy se tak po své cestě do nitra země dostává na vaši pleť ve stavu absolutní čistoty.

Náš ikonický přípravek

 • MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY - obrázek výrobku
 • Nejčtenější

  Rozhovor: Unikátní projekt #ZaNormalniHolky

  Hodnoty značky

  Rozhovor: Unikátní projekt #ZaNormalniHolky

  #ZaNormalniHolky je koutek ve světě internetu, který tu je pro podporu dívek a žen v jejich sebevědomí a sebedůvěře. Ukazujeme realitu, přirozenost a mluvíme o tom, o čem se na sociálních sítích prý nemluví, protože to není dost hezké. Balancujeme tam umělou dokonalost, která se na sociálních sítích považuje za standart a kvůli které mají často dívky problém s vlastní hodnotou.

  Přečíst článek

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

  1 minuta
  k analýze
  Vaší pleti

  Udělejte si selfie

  Vyplňte informace o svém profilu

  Získejte doporučení
  pro Vaši pleť na míru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaše silná stránka
  Vrásky pod očimaVaše priorita
  Ztráta pevnosti
  pleti

  Objevte
  skinconsultai

  circle1circle2circle3circle4