NOVINKA Procházením této stránky dáváte souhlas s využíváním souborů Cookies. Pro více informací klikněte zde..

Pokud neoznačíte jinak, počítáme s tím, že s cookies souhlasíte.

Close

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít

Mineralizující voda Vichy: 5 dobrých důvodů, proč se sprejovat

  • favoris

Pokud se chcete pyšnit dokonalou a svěží pletí, sáhněte po Mineralizující vodě Vichy. V koupelně, v kanceláři, po sportu… Existuje asi tisíc a jeden důvod, proč se nastříkat.

#1 Mineralizující voda Vichy v koupelně: pomáhá pleti skvěle nastartovat den

Každé ráno svou pleť probuďte jemnou, osvěžující mlhou z Mineralizující vody Vichy. Váš obličej okamžitě zaplaví příval energie. Mineralizující voda Vichy totiž obsahuje 15 minerálů, a proto pleť posiluje. A to je dost síly a osvěžení, abyste mohli čelit dni, který máte před sebou.

#2 Mineralizující voda Vichy po výletu do města: pro méně citlivou pleť

INSIDE IMG-Vichy-Mineralizing-Water-5-smart-reasons-to-spritzSkútr, auto, metro, kolo... Všichni se do práce nějak dopravujeme. Ve městě na nás ale číhá znečištění! Sprejování Mineralizující vodou Vichy vám umožní zmírnit citlivost své pleti a bojovat proti otokům, jejichž příčinou může být právě znečištění. Mineralizující voda Vichy se také postará o vyvážení pH pleti.

#3 Mineralizující voda Vichy v práci: bojujte proti klimatizaci

Pokud vás příchod léta naplňuje pocitem radosti, vaše pleť s návratem klimatizace do kanceláře spíše trpí… Vlivem klimatizace s postupujícím dnem dochází k velmi rychlé dehydrataci obličeje a k narušení hydrolipidického filmu. Velká sklenice vody a trocha Mineralizující vody Vichy nasprejovaná na obličej zajistí, že pleť bude okamžitě zklidněná.

#4 Mineralizující voda Vichy po cvičení: krok ke svěžesti

45minutová lekce stepu je skvělá pro vnitřní očistu, ale váš obličej bude rudý jako rajče. Mineralizující voda Vichy vše napraví. Chladí a zklidňuje, obnovuje ranní jas pleti a tělu dodává pocit obrovské svěžesti.

#5 Mineralizující voda Vichy: každý večer jako doplněk při odličování

Svou rutinu čistění pleti zakončete pořádným nasprejováním obličeje Mineralizující vodou Vichy. Její koktejl 15 minerálů během noci stimuluje regeneraci pleti.

Náš ikonický přípravek

  • 6435MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY
    56MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODAFACE CARETermální vodaZklidňující péče na obličej
    MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY
  • Nejčtenější

    go to top