OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Jak správně aplikovat vysoce krycí korektor?

Korektory s vysokou krycí schopností jsou skvělé pro zamaskování nedokonalostí, začervenání a nejednotného tónu pleti. Často je však těžké je správně „zapracovat do pleti“. Poradíme vám, jak na to!

Jak správně aplikovat vysoce krycí korektor?
Dermablend korektor

Jakou variantu zvolit?

Korektory jsou dnes k dostání v mnoha různých formátech - od tyčinek a krémů až po tekuté korektory a korektory v tužce. Při výběru přípravku, který bude vyhovovat potřebám vaší pleti, věnujte pozornost dvěma hlavním faktorům: textuře a krytí. Pokud chcete především zakrýt či korigovat příležitostné pupínky a nedokonalosti, volte lehčí složení korektoru. Ovšem hlavní nevýhodou těchto produktů bývá, že se během dne mohou rozmazat či zcela zmizí. Korektory s vyšším stupněm krytím, které jsou oproti tomu hutnější a na pleti vydrží déle. Problém však může nastat s jejich „zapracováním do pleti“. Krycí tuhý korektor od Vichy je navržen tak, aby byl maximalizován jeho krycí účinek bez kompromisu na splynutí s pletí.  Na pleti tak vydrží až 14 hodin, nedrolí se a nepůsobí příliš hutně.

Dermablend korekční tyčinka
vydržíaž 14 hodin

Korektor a kruhy pod očima


Lehčí formule v tomto případě neposkytují optimální krytí, zatímco klasický stick či krém bývají příliš hutné a drolí se (a to zejména produkty s obsahem pudru). Pleť je navíc v oblasti pod očima nejtenčí, proto je třeba korektor pod oči vždy jedním prstem lehounce vklepat. Korekční tyčinka Dermablend je obohacena včelím voskem, a proto po pleti snadno klouže. Přes 94 % testovaných subjektů uvedlo, že se produkt snadno zapracovává do pleti, a 98 % testujících ocenilo neuvěřitelně lehkou texturou s dlouhou výdrží.[1] Hypoalergenní složení produktu navíc obsahuje alantoin, látku známou svými zklidňujícími účinky, což je ideální pro boj se začervenáním pleti.

Tipy, jak zakrýt začervenání a nedokonalosti

Pokud vás trápí pupínky a jiné nedokonalosti, korektor spíše než prsty aplikujte štětcem. Dosáhnete tak cílenějšího krytí v místech, kde je to nejvíce potřeba. U rozsáhlejších ploch se změnami zabarvení nebo nejednotnou pletí přípravek vklepávejte prsteníčkem, dosáhnete lepšího krytí bez zbytečných nánosů přípravku. Díky vysokému krytí a splývavé textuře je Korekční tyčinka Dermablend ideální pro lokální korekci nedokonalostí, jizev, začervenání či nejednotného tónu pleti.

Zdroje:
[1] Testováno na 69 ženách ve věku od 18 do 65 let. Všechny typy pleti.  

Náš ikonický přípravek

Korekční tyčinka s výdrží až 14 h - obrázek výrobku

Korekční tyčinka s výdrží až 14 h

go to top