OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Jak může Mineralizující voda Vichy bojovat proti podráždění pleti?

Sprejování obličeje Mineralizující vodou z Vichy pomáhá bojovat proti vnějším agresorům, jež pleť každý den narušují. Zde je důkaz.

Jak může Mineralizující voda Vichy bojovat proti podráždění pleti?

Mineralizující voda Vichy neslouží jen ke zchlazení v případě, že je vám horko. Svrchním vrstvám epidermis totiž dodává vzácné minerály (celkem 15), a tak pleť posiluje. Ta pak účinněji odolává vnějším agresorům.

Působení minerálů pro silnější pleť připravenou čelit škodlivým účinkům znečištění

Ať už jste ve městě nebo na venkově, před znečištěním dnes nikam neuniknete. Znečištění je skutečným nepřítelem krásné pleti, usazuje se na obličeji a způsobuje kyselejší pH pokožky. Pokud je pleť takto napadena a je nevyvážená, ochabuje. Když pleť čelí těmto útokům, pufrační schopnost Mineralizující vody Vichy dokáže zachovat přirozeně vyvážené pH na pleti. Výsledek: pleť je silnější a krásnější.

Působení proti volným radikálům v okolním prostředí

Když se vydáte ven, je těžké vyhnout se slunci, prachu nebo kouři z cigaret… Právě tyto faktory pleť nejvíce ovlivňují. Ale i tato drobná vnější podráždění jsou zdrojem oxidace, a jsou tudíž příčinou vzniku volných radikálů. Zachránit vás však může Mineralizující voda Vichy. Vědecký test* Laboratoří Vichy skutečně prokázal její účinek na většinu volných radikálů, „Po 4 dnech aplikace Mineralizující vody Vichy přímo na pleť došlo k posílení obranyschopnosti pokožky proti antioxidantům.“

Zklidňující účinek pro zmírnění stresu, který s sebou přináší život v moderní době

Začervenání a podráždění jsou viditelnými známkami reakce citlivé pleti na nepříznivé okolní prostředí. Znečištění, klimatické změny – a samozřejmě stres. Každý stres může být spouštěčem kaskádovitých pocitů diskomfortu (štípání, svědění, zánět). Zklidňující vlastnosti Mineralizující vody Vichy byly klinicky prokázány na citlivé pleti. Výsledky: po nasprejování obličeje Mineralizující vodou Vichy 2krát denně po dobu 1 měsíce došlo k výraznému zmírnění svědění, začervenání a vyrážky.


* Klinická studie provedená Laboratořemi Vichy.

Náš ikonický přípravek

MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY - obrázek výrobku

MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY

( 11 recenzí )

Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska - obrázek výrobku

Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska

( 1 recenzí )

go to top