getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = CZ Test : 'CZ/'

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít
mediacachable:1

Jak mít neustále zářivou pleť: vaše nonstop kosmetická rutina pro krásu

 • Oblíbené

Pokud chcete získat 24hodinový jas, je vaším spojencem právě Idéalia. Ráno, v poledne, odpoledne či během hluboké noci – zde je návod, jak sestavit svou nonstop kosmetickou rutinu pro krásu.

Jak mít neustále zářivou pleť: vaše nonstop kosmetická rutina pro krásu

Výjimečná rutina péče vám umožní dosáhnout zářivé, zdravé pleti po dobu celého dne. Nefunguje jen pár hodin, ale působí nepřetržitě, aby zdůraznila přirozenou krásu vaší pleti a podtrhla její jas.

7:30 ráno: oživte a chraňte pleť pro celodenní jas


Když se probudíte, chcete pleti dodat vše, co potřebuje, aby mohla čelit stresu – ať už pracovnímu stresu nebo stresu z okolního prostředí. Pro oživení, osvěžení, ochranu pleti a získání vytouženého nepřetržitého rozjasnění zařaďte do své ranní kosmetické rutiny Vyhlazující a rozjasňující denní krém (k dostání pro suchou a normální pleť). Přípravek obohacený multiaktivním výtažkem z čaje z kombuchy, vitaminy a mineralizující termální vodou z Vichy je vaším spojencem pro krásnou pleť po celý den. Díky němu získáte hydratovanou, sjednocenou a zářivou pleť s minimem jemných linek a viditelných pórů.

14:00 – začátek odpoledne: osvěžte a oživte pleť pomocí Mineralizující termální vody z Vichy

Ranní stres a zátěž vaši pleť trochu unavily, a proto potřebujete extra osvěžení – a to zejména, pokud je venku horko. Jako vzpruhu si proto uprostřed dne dopřejte pár stříknutí Mineralizující termální vody z Vichy. Vaši pleť okamžitě osvěží a zároveň oživí váš přirozený jas.

21:30: vyživte a omlaďte svou pleť s Idéalia Skin Sleep

Jste vyčerpaná po náročném dni v kanceláři? Máte problémy se spánkem? Ty nejlepší kosmetické přípravky na noc nejen obnovují hydrataci v pleti, ale umožňují pleti zotavit se z celodenního stresu, abyste následujícímu dni opět mohla čelit se zářivou a omlazenou pokožkou. Idéalia Skin Sleep je vytvořena speciálně tak, aby pomohla pleti k obnově a vyplnění. Pokud špatně spíte a děláte si starosti s tím, že se u vás po krátké noci projeví známky jako mdlá a „šedá“ pleť, rozhodně do své kosmetické rutiny pro krásu pleti zařaďte přípravek Idéalia Skin Sleep. Obsahuje komplex kyseliny glycyrrhizové, kyseliny hyaluronové a kofeinu, zmírňuje viditelné známky únavy a ráno vám zařídí odpočatý a zářivý vzhled, a to i v případě, že jste se v posteli během noci jen převalovala jako kapr na suchu.

Náš ikonický přípravek

 • MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY
 • Nejčtenější

  Novinka hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

  Mineralizující voda

  Novinka hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

  Pokožka je hlavní ochrannou bariérou mezi naším tělem a okolním světem. A právě proto bychom měli zajistit, aby byla zdravá a schopná odolávat okolnímu stresu a vlivu dnešního života (exposomu). Laboratoře Vichy v roce 2018 zdolaly další historický mezník a vytvořily péči MINÉRAL 89, která obsahuje 89 % Mineralizující termální vody, kyselinu hyaluronovou a 9 dalších aktivních látek, které posilují přirozenou obranyschopnost pleti.

  Přečíst článek

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Péče o pleť

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

  Přečíst článek

  go to top