OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

SKINCONSULTAI

Vaše osobní diagnostika stárnutí pleti vyvinutá s dermatology s využitím umělé inteligence.

Vyzkoušet nyní
Skinconsult

Jak mít neustále zářivou pleť: vaše nonstop kosmetická rutina pro krásu

Pokud chcete získat 24hodinový jas, je vaším spojencem právě Idéalia. Ráno, v poledne, odpoledne či během hluboké noci – zde je návod, jak sestavit svou nonstop kosmetickou rutinu pro krásu.

Jak mít neustále zářivou pleť: vaše nonstop kosmetická rutina pro krásu

Výjimečná rutina péče vám umožní dosáhnout zářivé, zdravé pleti po dobu celého dne. Nefunguje jen pár hodin, ale působí nepřetržitě, aby zdůraznila přirozenou krásu vaší pleti a podtrhla její jas.

7:30 ráno: oživte a chraňte pleť pro celodenní jas


Když se probudíte, chcete pleti dodat vše, co potřebuje, aby mohla čelit stresu – ať už pracovnímu stresu nebo stresu z okolního prostředí. Pro oživení, osvěžení, ochranu pleti a získání vytouženého nepřetržitého rozjasnění zařaďte do své ranní kosmetické rutiny Vyhlazující a rozjasňující denní krém (k dostání pro suchou a normální pleť). Přípravek obohacený multiaktivním výtažkem z čaje z kombuchy, vitaminy a mineralizující termální vodou z Vichy je vaším spojencem pro krásnou pleť po celý den. Díky němu získáte hydratovanou, sjednocenou a zářivou pleť s minimem jemných linek a viditelných pórů.

14:00 – začátek odpoledne: osvěžte a oživte pleť pomocí Mineralizující termální vody z Vichy

Ranní stres a zátěž vaši pleť trochu unavily, a proto potřebujete extra osvěžení – a to zejména, pokud je venku horko. Jako vzpruhu si proto uprostřed dne dopřejte pár stříknutí Mineralizující termální vody z Vichy. Vaši pleť okamžitě osvěží a zároveň oživí váš přirozený jas.

21:30: vyživte a omlaďte svou pleť s Idéalia Skin Sleep

Jste vyčerpaná po náročném dni v kanceláři? Máte problémy se spánkem? Ty nejlepší kosmetické přípravky na noc nejen obnovují hydrataci v pleti, ale umožňují pleti zotavit se z celodenního stresu, abyste následujícímu dni opět mohla čelit se zářivou a omlazenou pokožkou. Idéalia Skin Sleep je vytvořena speciálně tak, aby pomohla pleti k obnově a vyplnění. Pokud špatně spíte a děláte si starosti s tím, že se u vás po krátké noci projeví známky jako mdlá a „šedá“ pleť, rozhodně do své kosmetické rutiny pro krásu pleti zařaďte přípravek Idéalia Skin Sleep. Obsahuje komplex kyseliny glycyrrhizové, kyseliny hyaluronové a kofeinu, zmírňuje viditelné známky únavy a ráno vám zařídí odpočatý a zářivý vzhled, a to i v případě, že jste se v posteli během noci jen převalovala jako kapr na suchu.

Náš ikonický přípravek

 • MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY - obrázek výrobku
 • Nejčtenější

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Péče o pleť

  Buďte během menopauzy v pohodě

  Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Ohledně menopauzy existuje řada mýtů a falešných pověr, které mohou mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku žen. Proto vám přinášíme rozhovor s psycholožkou a mentální koučkou Kamilou Velkovou, která vám objasní, že není důvod se menopauzy bát.

  Přečíst článek

  Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

  Péče o pleť

  Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

  Menopauza se objevuje typicky mezi 45. a 55. rokem života. Její začátek se však u každé ženy liší - každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo zde neexistuje.
  Průměrná žena v menopauze dnes má 51 let. Jde nicméně o postupnou hormonální změnu, k níž nedochází přes noc, je to přechod začínající obdobím premenopauzy či perimenopauzy.
  Je pravdou, že většinou na tuto změnu nejsme připravené. Obvykle nastupuje s celou řadou fyzických projevů, které může být obtížné zvládnout. Čím lépe se ale na tuto změnu připravíme, tím lépe jí dokážeme čelit.

  Přečíst článek

  go to top