NOVINKA  Procházením této stránky dáváte souhlas s využíváním souborů Cookies. Pro více informací  klikněte zde..

Pokud neoznačíte jinak, počítáme s tím, že s cookies souhlasíte.

Zavřít

getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = CZ Test : 'CZ/'

Značka Vichy je zavázána zachovat důvěrnost osobních údajů, které jste uvedli při vyplňování tohoto formuláře. Získaná osobní data podléhají protokolu, který byl navržen exkluzivně pro Vichy za účelem správy registrací a zákaznické podpory. V rámci tohoto protokolu souhlasíte, že vaše data mohou být použita dceřinými firmami mimo EU, mezi kterými jsou i takové, které nemají odpovídající stupeň ochrany ve smyslu zákona o ochraně dat.

Máte právo zobrazit, upravovat a odstranit data, která se vás týkají. Toto právo můžete uplatnit zde

Podívejte se na naše  Zásady ochrany osobních údajů a Právní oznámení.

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít

Jak Mineralizující voda Vichy posiluje pleť?

Jak Mineralizující voda Vichy posiluje pleť?
 • favoris

Mineralizující voda Vichy je tím pravým spojencem, kterého potřebujete pro posílení přirozené obranyschopnosti pleti. Díky tomu pak bude vaše pleť zdravější a krásnější. A tady je návod, jak na to…

Aby bylo možné prokázat účinnost Mineralizující vody Vichy a detailně porozumět jejímu působení, Laboratoře Vichy provedly přinejmenším 13 vědeckých testů. Ty vyzdvihly schopnosti této vody, která skutečně pečuje o pleť.

Mineralizující voda Vichy: vyvažuje pH

Věděli jste, že Mineralizující voda Vichy dokonale respektuje úroveň pH vaší pleti? Děje se tak díky „pufrační kapacitě“, tedy schopnosti vyvažovat pH v kontaktu s podrážděním. Znečištění můžeme přirovnat například k útoku kyselinou, což způsobí nevyváženost pH na pleti. Vyvážená hodnota pH je však pro správné fungování pleti zcela zásadní. * Každodenní aplikací Mineralizující vody na obličej se vaše pleť stává silnější.

Mineralizující voda Vichy posiluje pleť

Mineralizující voda Vichy posiluje odolnost pleti vůči útokům z vnějšího prostředí – ať už se jedná o UVA záření či oxidativní stres. Mineralizující voda Vichy totiž posiluje obranyschopnost pokožky před antioxidanty.** Právě to je skvělý začátek v boji proti volným radikálům, jež mají na svědomí urychlení procesu stárnutí pleti. Vaše pleť je stříknutí za stříknutím silnější.

Mineralizující voda Vichy regeneruje pleť


Tato prospěšná vlastnost je objasněna několika účinky. Mineralizující voda Vichy nejen urychluje obnovu buněk, ale posiluje také kožní bariéru a zlepšuje kvalitu pleti.

* Klinický test na zklidňující účinek + POSTER (IFSCC Cannes 1998) + PUBLIKACE (Zklidňující účinek termální vody z Vichy po peelingu: klinická randomizovaná studie. Nouv. Dermatol. 2003) In vitro test na pufrační efekt
** In vivo test na kataláze pod UV + POSTER (Účinnost minerální vody při prevenci degradace katalázy způsobené uva zářením. AAD 2006). In vivo test na kataláze + PUBLIKACE (Účinek vody z Vichy na aktivitu katalázy ve stratum corneum. Int Jour. Cosm. Sc. 1996). In vitro test na kulturách keratinocytů

Náš ikonický přípravek

 • 6435MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY
  57MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODAFACE CARETermální vodaZklidňující péče na obličej
  MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY
 • Nejčtenější

  Novinka MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

  Mineralizující voda

  Novinka MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

  Pokožka je hlavní ochrannou bariérou mezi naším tělem a okolním světem. A právě proto bychom měli zajistit, aby byla zdravá a schopná odolávat okolnímu stresu a vlivu dnešního života (exposomu). Laboratoře Vichy v roce 2018 zdolaly další historický mezník a vytvořily péči MINÉRAL 89, která obsahuje 89 % Mineralizující termální vody, kyselinu hyaluronovou a 9 dalších aktivních látek, které posilují přirozenou obranyschopnost pleti.

  Přečíst článek

  go to top