OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Idéalia řešení pro svěží a krásnou pleť

Proč také nechtít rutinu péče o pleť přizpůsobenou na míru vašim potřebám, která by byla dokonale adaptovaná na změny ročních období, se kterými se vaše pleť potýká?

Idéalia řešení pro svěží a krásnou pleť

Od suché a olupující se pokožky v podzimním a zimním období po letní problémy s pletí, jako je nadměrný lesk nebo přebytek mazu… Přípravky z řady Idéalia jsou vytvořeny tak, aby vyřešily jakékoli sezónní potíže vaší pleti. Sestavte si rutinu péče pro krásnou pleť, která bude fungovat v každém ročním období.

Jaro a léto: lesk si držte od těla a získejte svěží rozjasnění

V jarních a letních měsících vás může vlivem horka a vlhka trápit mastnota pleti bez ohledu na to, zda máte mastný typ pleti. Možná tedy budete hledat hydratační přípravek, který by vám pomohl dosáhnout zmatněného neutrálního finiše – ale kromě toho chcete také udržet hydrataci a bojovat proti prvním projevům stárnutí pleti, abyste stále vypadala svěže. K dosažení krásné pleti bez lesku vám naštěstí pomůže rutina péče Ideália, a to bez ohledu na to, jak vysoko vyšplhá teplota na teploměru. Doplňte Vyhlazující a rozjasňující denní péči Idéalia kapkou Idéalia Life séra – jde o dokonalé řešení, které sjednotí, vyhladí a zjemní vaši pleť a dodá vám svěží, rozjasněný vzhled, po kterém toužíte. Sérum také chrání pleť před znečištěním, které může v letních měsících dosahovat maxima.

Podzim a zima: vyživujte a hydratujte

Na podzim a v zimě bude nejspíš vaše strategie pro dosažení krásné pleti jiná, protože budete čelit chladnějšímu počasí, které může být příčinou suchých míst na obličeji, a pleť se vlivem těchto teplotních změn může také olupovat. S tímto problémem se můžete potýkat i tehdy, pokud máte spíše mastnou pleť. Nejlepším kosmetickým arzenálem pro vás v tomto případě bude Ideália denní krém pro suchou pleť v kombinaci s Idéalia Life sérem. Tyto přípravky pomohou pleti obnovit hloubkovou hydrataci, dodají jí jemnost, zastaví šupinatění a vám vrátí váš přirozený jas. Sérum pleť chrání před stresem z okolního prostředí, čistí a stahuje póry a vy díky němu opět zazáříte. Co se týče smíšené až mastné pleti, je čas přejít z Gel-krému na klasický Idéalia denní krém, abyste pleti dodali výživu, kterou si v tomto ročním období žádá, aniž byste ji zbytečně zatížili nebo zamastili.

Nejčtenější

Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

Péče o pleť

Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

Menopauza se objevuje typicky mezi 45. a 55. rokem života. Její začátek se však u každé ženy liší - každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo zde neexistuje.
Průměrná žena v menopauze dnes má 51 let. Jde nicméně o postupnou hormonální změnu, k níž nedochází přes noc, je to přechod začínající obdobím premenopauzy či perimenopauzy.
Je pravdou, že většinou na tuto změnu nejsme připravené. Obvykle nastupuje s celou řadou fyzických projevů, které může být obtížné zvládnout. Čím lépe se ale na tuto změnu připravíme, tím lépe jí dokážeme čelit.

Přečíst článek

Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

Péče o pleť

Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

Přečíst článek

go to top

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

1 minuta
k analýze
Vaší pleti

Udělejte si selfie

Vyplňte informace o svém profilu

Získejte doporučení
pro Vaši pleť na míru

v_woman-2.jpg
Jemné linkyVaše silná stránka
Vrásky pod očimaVaše priorita
Ztráta pevnosti
pleti

Objevte
skinconsultai

circle1circle2circle3circle4