OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Idéalia řešení pro svěží a krásnou pleť

Proč také nechtít rutinu péče o pleť přizpůsobenou na míru vašim potřebám, která by byla dokonale adaptovaná na změny ročních období, se kterými se vaše pleť potýká?

Idéalia řešení pro svěží a krásnou pleť

Od suché a olupující se pokožky v podzimním a zimním období po letní problémy s pletí, jako je nadměrný lesk nebo přebytek mazu… Přípravky z řady Idéalia jsou vytvořeny tak, aby vyřešily jakékoli sezónní potíže vaší pleti. Sestavte si rutinu péče pro krásnou pleť, která bude fungovat v každém ročním období.

Jaro a léto: lesk si držte od těla a získejte svěží rozjasnění

V jarních a letních měsících vás může vlivem horka a vlhka trápit mastnota pleti bez ohledu na to, zda máte mastný typ pleti. Možná tedy budete hledat hydratační přípravek, který by vám pomohl dosáhnout zmatněného neutrálního finiše – ale kromě toho chcete také udržet hydrataci a bojovat proti prvním projevům stárnutí pleti, abyste stále vypadala svěže. K dosažení krásné pleti bez lesku vám naštěstí pomůže rutina péče Ideália, a to bez ohledu na to, jak vysoko vyšplhá teplota na teploměru. Doplňte Vyhlazující a rozjasňující denní péči Idéalia kapkou Idéalia Life séra – jde o dokonalé řešení, které sjednotí, vyhladí a zjemní vaši pleť a dodá vám svěží, rozjasněný vzhled, po kterém toužíte. Sérum také chrání pleť před znečištěním, které může v letních měsících dosahovat maxima.

Podzim a zima: vyživujte a hydratujte

Na podzim a v zimě bude nejspíš vaše strategie pro dosažení krásné pleti jiná, protože budete čelit chladnějšímu počasí, které může být příčinou suchých míst na obličeji, a pleť se vlivem těchto teplotních změn může také olupovat. S tímto problémem se můžete potýkat i tehdy, pokud máte spíše mastnou pleť. Nejlepším kosmetickým arzenálem pro vás v tomto případě bude Ideália denní krém pro suchou pleť v kombinaci s Idéalia Life sérem. Tyto přípravky pomohou pleti obnovit hloubkovou hydrataci, dodají jí jemnost, zastaví šupinatění a vám vrátí váš přirozený jas. Sérum pleť chrání před stresem z okolního prostředí, čistí a stahuje póry a vy díky němu opět zazáříte. Co se týče smíšené až mastné pleti, je čas přejít z Gel-krému na klasický Idéalia denní krém, abyste pleti dodali výživu, kterou si v tomto ročním období žádá, aniž byste ji zbytečně zatížili nebo zamastili.

Nejčtenější

Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

Péče o pleť

Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

Přečíst článek

Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

Péče o pleť

Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

Menopauza se objevuje typicky mezi 45. a 55. rokem života. Její začátek se však u každé ženy liší - každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo zde neexistuje.
Průměrná žena v menopauze dnes má 51 let. Jde nicméně o postupnou hormonální změnu, k níž nedochází přes noc, je to přechod začínající obdobím premenopauzy či perimenopauzy.
Je pravdou, že většinou na tuto změnu nejsme připravené. Obvykle nastupuje s celou řadou fyzických projevů, které může být obtížné zvládnout. Čím lépe se ale na tuto změnu připravíme, tím lépe jí dokážeme čelit.

Přečíst článek

go to top

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

1 minuta
k analýze
Vaší pleti

Udělejte si selfie

Vyplňte informace o svém profilu

Získejte doporučení
pro Vaši pleť na míru

v_woman.jpg
Jemné linkyVaše silná stránka
Vrásky pod očimaVaše priorita
Ztráta pevnosti
pleti

Objevte
skinconsultai