OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Idéalia řešení pro svěží a krásnou pleť

Proč také nechtít rutinu péče o pleť přizpůsobenou na míru vašim potřebám, která by byla dokonale adaptovaná na změny ročních období, se kterými se vaše pleť potýká?

Idéalia řešení pro svěží a krásnou pleť

Od suché a olupující se pokožky v podzimním a zimním období po letní problémy s pletí, jako je nadměrný lesk nebo přebytek mazu… Přípravky z řady Idéalia jsou vytvořeny tak, aby vyřešily jakékoli sezónní potíže vaší pleti. Sestavte si rutinu péče pro krásnou pleť, která bude fungovat v každém ročním období.

Jaro a léto: lesk si držte od těla a získejte svěží rozjasnění

V jarních a letních měsících vás může vlivem horka a vlhka trápit mastnota pleti bez ohledu na to, zda máte mastný typ pleti. Možná tedy budete hledat hydratační přípravek, který by vám pomohl dosáhnout zmatněného neutrálního finiše – ale kromě toho chcete také udržet hydrataci a bojovat proti prvním projevům stárnutí pleti, abyste stále vypadala svěže. K dosažení krásné pleti bez lesku vám naštěstí pomůže rutina péče Ideália, a to bez ohledu na to, jak vysoko vyšplhá teplota na teploměru. Doplňte Vyhlazující a rozjasňující denní péči Idéalia kapkou Idéalia Life séra – jde o dokonalé řešení, které sjednotí, vyhladí a zjemní vaši pleť a dodá vám svěží, rozjasněný vzhled, po kterém toužíte. Sérum také chrání pleť před znečištěním, které může v letních měsících dosahovat maxima.

Podzim a zima: vyživujte a hydratujte

Na podzim a v zimě bude nejspíš vaše strategie pro dosažení krásné pleti jiná, protože budete čelit chladnějšímu počasí, které může být příčinou suchých míst na obličeji, a pleť se vlivem těchto teplotních změn může také olupovat. S tímto problémem se můžete potýkat i tehdy, pokud máte spíše mastnou pleť. Nejlepším kosmetickým arzenálem pro vás v tomto případě bude Ideália denní krém pro suchou pleť v kombinaci s Idéalia Life sérem. Tyto přípravky pomohou pleti obnovit hloubkovou hydrataci, dodají jí jemnost, zastaví šupinatění a vám vrátí váš přirozený jas. Sérum pleť chrání před stresem z okolního prostředí, čistí a stahuje póry a vy díky němu opět zazáříte. Co se týče smíšené až mastné pleti, je čas přejít z Gel-krému na klasický Idéalia denní krém, abyste pleti dodali výživu, kterou si v tomto ročním období žádá, aniž byste ji zbytečně zatížili nebo zamastili.

Náš ikonický přípravek

Čisticí pěna pro rozjasnění pleti - obrázek výrobku

Čisticí pěna pro rozjasnění pleti

( 1 recenzí )

Vyhlazující a rozjasňující péče - obrázek výrobku

Vyhlazující a rozjasňující péče pro normální až mastnou pleť

( 2 recenzí )

Novinka

H.A. EPIDERMIC FILLER Sérum proti vráskám s kyselinou hyaluronovou - obrázek výrobku

H.A. EPIDERMIC FILLER Hyaluronové sérum proti vráskám s kyselinou hyaluronovou

( 123 recenzí )

go to top