OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Existují zklidňující šampony pro různé typy vlasů?

Ano, šampon, který pečuje o vlasovou pokožku a zklidňuje ji, může být také šampon pečující o vaše vlasy.

Existují zklidňující šampony pro různé typy vlasů?

Pokud máte citlivou vlasovou pokožku, neznamená to, že se musíte vzdát kvality svých vlasů. Neznamená to ani to, že musíte používat šampon formulovaný pro všechny typy vlasů. Než v obchodě sáhnete po prvním šamponu určeném pro citlivou vlasovou pokožku, podívejte se na možnosti, které nabízejí Ultrazklidňující šampony řady Dercos…

Citlivá vlasová pokožka, suché vlasy

Lidé s citlivou vlasovou pokožkou často mívají suché vlasy. Potřebujete šampon, který zklidní podráždění (jako zarudnutí a/nebo olupování pokožky), ale zároveň je také důležité, aby zvolený šampon vlasy ještě více nevysušoval. Suché, kudrnaté vlasy vás mohou nutit k tomu je neustále stahovat do pevného drdolu, používat ostré sponky, abyste jej zafixovali, či aplikovat velké množství laku na vlasy ve snaze dostat jemné vlásky poletující kolem hlavy pod kontrolu. To ale vlasy může ještě více poškodit a navíc vyvolat symptomy spojené s citlivou vlasovou pokožkou. Použijte raději šampon speciálně formulovaný pro péči o citlivou vlasovou pokožku a vyživení vlasového vlákna (například Dercos Ultrazklidňujcíí šampon pro suché vlasy) obohacený olejem z meruňkových jader pro zvláčnění a vyhlazení vlasů a pokožky hlavy.

Citlivá vlasová pokožka, normální a mastné vlasy

Citlivá vlasová pokožka nutně hned neznamená, že máte suché vlasy. Může tomu být právě naopak. Pocity svědění, píchání nebo pálení mohou mít za následek to, že se budete pokožky hlavy nadměrně dotýkat a škrábat, což vyústí v nadprodukci séba – a tedy mastné vlasy. Ultrazklidňující šampon Dercos pro mastné vlasy byl navržen pro zklidnění vlasové pokožky, obnovu její rovnováhy a současně odstranění nadměrného mazu a nečistot z vlasů, a to díky spojení vitaminu Cg a inovativní molekule sensirin. Nespokojte se s jakýmkoli starým šamponem pro citlivou vlasovou pokožku a nedělejte kompromisy, jde-li o kvalitu vašich vlasů. Zvolte šampon, který zvládá multi-tasking: okamžitě vyřeší dyskomfort, přinese dlouhodobé řešení a zároveň vám zajistí zdravé a spokojené vlasy!

Nejčtenější

Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

Péče o vlasy

Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

Na vlasy působí v dnešní době stále více negativních faktorů. UV záření, znečistění, fénování, barvení atd. To vše má za následek poškození struktury vlasu, který je pak slabý, unavený a má větší sklon k vypadávání. Laboratoře Vichy a DERCOS proto vyvinuly kompletní regenerační řadu 3 přípravků DENSI-SOLUTIONS!

Přečíst článek

go to top

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

1 minuta
k analýze
Vaší pleti

Udělejte si selfie

Vyplňte informace o svém profilu

Získejte doporučení
pro Vaši pleť na míru

v_woman-2.jpg
Jemné linkyVaše silná stránka
Vrásky pod očimaVaše priorita
Ztráta pevnosti
pleti

Objevte
skinconsultai

circle1circle2circle3circle4