getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = CZ Test : 'CZ/'

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít
mediacachable:1

Doporučení dermatologů: jak stárnout pomaleji?

Doporučení dermatologů: jak stárnout pomaleji?
 • favoris

Přední dermatologové doporučují, jak bojovat s jednotlivými problémy, které trápí různé věkové skupiny žen.

Mimo viditelných známek stárnutí, skryté úrovně hydratace, ztenčování pokožky nebo zcitlivění pleti jsou zde škodlivé vlivy vnějšího prostředí jako UV záření a znečištění, které se negativně podepisuje na naší pleti, proto je naprosto nezbytné důkladně chránit a čistit naši pleť.

Nezáleží na tom, kolik vám je let, hydratovaná pleť, hluboká výživa s antioxidanty a používání ochranných slunečních filtrů s SPF nejméně 25 může snížit poškození buněk. Tato neutralizace tichého stárnutí je daleko účinnější než napravování již vzniklých škod, které trápí jednotlivé věkové skupiny.

Když je vám 20

Pokud se vám stále dělají pupínky, hledejte nemastné přípravky bez obsahu olejů, ale za to s obsahem kyseliny salicylové. Vaše pleť vám v budoucnosti poděkuje. Také se snažte pít dostatek vody, pravidelně cvičit a dostatečně spát, alespoň 8 hodin denně.

Když je vám 30

Jemné linky se začínají objevovat, tón pleti je nevyvážený. Začněte používat protivráskové péče, hlavně v oblasti očního okolí. Měli byste se také používat péče s obsahem antioxidantů a také je zařadit do vašeho jídelníčku. Jezte dostatek kapusty, ostružin a kiwi, abyste se dokázali vnitřně bránit vnějším faktorům, které negativně ovlivňují pleť. Používejte šetrný odličovač s hydratačními složkami.

Když je vám 40

Vrásky a pigmentové skvrny se pravděpodobně dříve nebo později objeví na vaši vaší pleti, takže vaším cílem je sjednotit pleť a podpořit tvorbu kolagenu. Během tohoto období pleť začíná ztrácet svůj jas a hladkou texturu. Dlouhodobá hydratace je důležitější než kdy dřív. Používejte sérum s kyselinou hyaluronovou, a poté naneste protivráskovou péči.

Když je vám 50 a víc

Hormonální změny vedou k dehydratované pleti. Méně estrogenu zanechává pleť sušší a méně elastickou a pigmentové skvrny jsou stále problém. S těmito problémy bojujte pomocí protivráskových krémů s obsahem vyživujících olejů k podpoře hydratace a jednotného tónu pleti.

Náš ikonický přípravek

 • Best-seller

  Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.

  SLOW ÂGE

  Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.

  Denní krémy

  Denní korekční & ochranná fluidní péče.

 • Nejčtenější

  Novinka hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

  Mineralizující voda

  Novinka hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

  Pokožka je hlavní ochrannou bariérou mezi naším tělem a okolním světem. A právě proto bychom měli zajistit, aby byla zdravá a schopná odolávat okolnímu stresu a vlivu dnešního života (exposomu). Laboratoře Vichy v roce 2018 zdolaly další historický mezník a vytvořily péči MINÉRAL 89, která obsahuje 89 % Mineralizující termální vody, kyselinu hyaluronovou a 9 dalších aktivních látek, které posilují přirozenou obranyschopnost pleti.

  Přečíst článek

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Péče o pleť

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

  Přečíst článek

  go to top