getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = CZ Test : 'CZ/'

OK

OKZrušit

Děkujeme

Zavřít
mediacachable:1

Denní vs. noční krém – proč je používat a jaký je mezi nimi rozdíl?

 • Oblíbené

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč používat denní i noční krém? Víte, jaký je mezi nimi rozdíl? Zjistěte to s námi!

Denní krém – pomocník v boji proti každodennímu stresu

Po denním krému byste měli sáhnout každé ráno po vyčistění pleti. Jde totiž o krok, který pleti zajistí celodenní výživu a hydrataci. Zároveň by měl pleť chránit před UV zářením, které má velký vliv na předčasné stárnutí pleti a vznik pigmentových skvrn, proto byste měli volit péči s SPF faktorem nebo aplikovat i ochranný opalovací krém. Denní krémy mají oproti těm nočním lehčí texturu, která se rychle vstřebává a je tedy vhodným podkladem pod make-up.

Noční krém – pracuje, zatímco spíme

V nočních hodinách se mikrocirkulace v pleti přirozeně zvyšuje a kyslík lépe proniká k buňkám. Během spánku tak naše pleť odpočívá, regeneruje se a doplňuje antioxidační ochranu. Zbavuje se tak stresu, projevů stárnutí i únavy. Noční krém jí v tom může skvěle pomoci! Postará se o pleť tak, aby byla připravena na další den. Oproti dennímu krému postrádá SPF a má výživnější a bohatší texturu, která pleti poskytne dostatečnou výživu. Zároveň obsahuje větší koncentraci aktivních látek.

Denní i noční krém by měly být součástí každodenní rutiny péče o pleť a můžete je najít ve všech řadách péčí o pleť Vichy. Nejnovějším přírůstkem je Slow Âge Noční péče s neobvyklým vzhledem – sytě  hnědou „karamelovou barvou“, svěží texturou a rostlinnou vůní.

Slow Âge Noční péče

Tak co myslíte? Jste připraveni nechat vaši pleť v noci zregenerovat a odpočinout s noční péčí a přes den připravit na každodenní stres s tou denní?

Denní vs. noční krém – proč je používat a jaký je mezi nimi rozdíl?

Náš ikonický přípravek

 • Novinka

  Noční péče

  SLOW ÂGE

  Noční péče

  Noční krémy

  Obnovující a okysličující noční péče

 • COMPENSATING COMPLEX -  Noční pokroková remodelační péče pro zralou pleť

  NEOVADIOL

  COMPENSATING COMPLEX - Noční pokroková remodelační péče pro zralou pleť

  Noční krémy

  Zlepšuje hutnost, objem a jas pleti pro mladistvější vzhled.

 • Regenerační noční gelový balzám
 • Nejčtenější

  Novinka hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

  Mineralizující voda

  Novinka hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

  Pokožka je hlavní ochrannou bariérou mezi naším tělem a okolním světem. A právě proto bychom měli zajistit, aby byla zdravá a schopná odolávat okolnímu stresu a vlivu dnešního života (exposomu). Laboratoře Vichy v roce 2018 zdolaly další historický mezník a vytvořily péči MINÉRAL 89, která obsahuje 89 % Mineralizující termální vody, kyselinu hyaluronovou a 9 dalších aktivních látek, které posilují přirozenou obranyschopnost pleti.

  Přečíst článek

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Péče o pleť

  Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

  Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

  Přečíst článek

  go to top