OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

5 Idéalia metod, jak v průběhu dne vrátit pleti její krásu

Během života vždy existuje „idealia způsob“, jak zvýšit svůj přirozený jas.

5 Idéalia metod, jak v průběhu dne vrátit pleti její krásu

Nejlepší kosmetické přípravky se přizpůsobí vašemu hektickému životu a jsou tu pro vás, když je nejvíce potřebujete. Idéalia nabízí 5 důležitých způsobů, jak během dne pleti dát to, co zrovna nejvíce potřebuje, a jak zdůraznit váš vnitřní jas a krásu. Ať už potřebujete pleť posílit před důležitým ranním meetingem po noci, kdy jste prostě nemohla usnout, nebo jste venku na slunci a chcete svou pleť hydratovat a chránit před škodlivým UV zářením, existuje „idéalia způsob“, jak posílit svůj přirozený jas.

1. Oživte a zjemněte pleť pomocí Life séra

To ráno po noci, kdy jste toho zrovna moc nenaspali, ale chcete vypadat co nejlépe: zachrání vás Idéalia Life Sérum obohacené spojením aktivních látek LR2412+LHA. Jde o nejlépe prodávanou formuli, která chrání pleť narušenou stresem, znečištěním nebo nevyváženou stravou. Díky tomuhle anti-agingovému séru bude vaše pleť vypadat zářivější, vyhlazenější, bude sjednocená a se staženými póry. Sérum vaší pleti dodá okamžitou vzpruhu, a vy tak budete moci den začít sebejistě.

2. Zvýrazněte ty jasné oči

Je pozdní dopoledne a vy máte jít na důležitý obchodní oběd. Už teď se cítíte unavená a letmý pohled od zrcadla vás jen utvrdí v tom, že unaveně i vypadáte. Oči naštěstí pomůže omladit a opětovně rozsvítit Idéalia oční, která také odstraní tmavé kruhy. Tato inovativní péče pod oči, obohacená složkami pro okamžité rozjasnění, DRM-Bright komplexem, kofeinem a vitaminem B3, vyhlazuje drobné linky a zanechává oční okolí hebké a vláčné.

3. Nejprve ochraňte a rozjasněte svou pleť

Jste uprostřed hektického dne – máte před sebou dlouhý den v kanceláři nebo vás možná čeká nekonečný seznam rodinných povinností. Dejte své pleti vše, co potřebuje k tomu, aby zvládla nápor každodenního stresu. Pro celodenní hydrataci a svěží, rozjasněný vzhled aplikujte Vyhlazující a rozjasňující denní péči Idéalia (k dostání pro suchou a normální pleť). Tento přípravek speciálně formulovaný s multiaktivním extraktem z čaje z kombuchy, vitaminy a termální vodou je vaším spojencem pro dosažení celodenního rozjasnění a hebkosti pleti. Vaše pleť tak bude hydratovaná, zářivá a rozjasněná.

4. Pro dokonalé krytí a UV ochranu: BB krém

Je slunečné odpoledne a vy potřebujete vyřídit spoustu pochůzek nebo před sebou máte event, který se bude konat venku. Pro dokonalou ochranu a krytí je tady BB krém, který zamezí poškození pleti vlivem slunečního záření. Je obohacen unikátním komplexem z výtažku z  čaje z kombuchy a UV filtry, pleti dodává dokonale sjednocený tón, rafinovanou texturu a minimalizuje projevy stárnutí pleti jako například pigmentové skvrny či jemné vrásky. BB krém je jako zdokonalovač pleti vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé.

5. Obnovte svůj jas, i když nemůžete spát

Každodenní stres může vést k bezesným nocím, jejichž důsledkem je mdlá, unavená pleť. Nejlepší noční hydratační a anti-agingové přípravky řeší potenciální problémy se spánkem – a právě to dělá i Idéalia Skin Sleep. Osvěžuje a obnovuje pleť, která následně působí svěže a odpočatě, abyste ráno tu pracovní prezentaci zvládli zcela s přehledem.

Nejčtenější

Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

Péče o pleť

Návaly při menopauze: Jak je zmírnit?

Klimakterium působí na ženský organismus velice individuálně. Snad nejvíc ze všeho nás trápí psychické výkyvy, návaly horka, v zimních měsících paradoxně víc než v létě, kdy se potí vlastně všichni a rozdíl mezi teplotou organismu a venkovní teplotou není tak velký. Nové studie ukázaly, že návaly horka mohou u žen trvat až sedm let. Jak tyhle nepříjemné projevy snížit na nejmenší možnou míru?

Přečíst článek

Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

Péče o pleť

Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

Menopauza se objevuje typicky mezi 45. a 55. rokem života. Její začátek se však u každé ženy liší - každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo zde neexistuje.
Průměrná žena v menopauze dnes má 51 let. Jde nicméně o postupnou hormonální změnu, k níž nedochází přes noc, je to přechod začínající obdobím premenopauzy či perimenopauzy.
Je pravdou, že většinou na tuto změnu nejsme připravené. Obvykle nastupuje s celou řadou fyzických projevů, které může být obtížné zvládnout. Čím lépe se ale na tuto změnu připravíme, tím lépe jí dokážeme čelit.

Přečíst článek

go to top

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

1 minuta
k analýze
Vaší pleti

Udělejte si selfie

Vyplňte informace o svém profilu

Získejte doporučení
pro Vaši pleť na míru

v_woman.jpg
Jemné linkyVaše silná stránka
Vrásky pod očimaVaše priorita
Ztráta pevnosti
pleti

Objevte
skinconsultai