OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

5 Idéalia metod, jak v průběhu dne vrátit pleti její krásu

Během života vždy existuje „idealia způsob“, jak zvýšit svůj přirozený jas.

5 Idéalia metod, jak v průběhu dne vrátit pleti její krásu

Nejlepší kosmetické přípravky se přizpůsobí vašemu hektickému životu a jsou tu pro vás, když je nejvíce potřebujete. Idéalia nabízí 5 důležitých způsobů, jak během dne pleti dát to, co zrovna nejvíce potřebuje, a jak zdůraznit váš vnitřní jas a krásu. Ať už potřebujete pleť posílit před důležitým ranním meetingem po noci, kdy jste prostě nemohla usnout, nebo jste venku na slunci a chcete svou pleť hydratovat a chránit před škodlivým UV zářením, existuje „idéalia způsob“, jak posílit svůj přirozený jas.

1. Oživte a zjemněte pleť pomocí Life séra

To ráno po noci, kdy jste toho zrovna moc nenaspali, ale chcete vypadat co nejlépe: zachrání vás Idéalia Life Sérum obohacené spojením aktivních látek LR2412+LHA. Jde o nejlépe prodávanou formuli, která chrání pleť narušenou stresem, znečištěním nebo nevyváženou stravou. Díky tomuhle anti-agingovému séru bude vaše pleť vypadat zářivější, vyhlazenější, bude sjednocená a se staženými póry. Sérum vaší pleti dodá okamžitou vzpruhu, a vy tak budete moci den začít sebejistě.

2. Zvýrazněte ty jasné oči

Je pozdní dopoledne a vy máte jít na důležitý obchodní oběd. Už teď se cítíte unavená a letmý pohled od zrcadla vás jen utvrdí v tom, že unaveně i vypadáte. Oči naštěstí pomůže omladit a opětovně rozsvítit Idéalia oční, která také odstraní tmavé kruhy. Tato inovativní péče pod oči, obohacená složkami pro okamžité rozjasnění, DRM-Bright komplexem, kofeinem a vitaminem B3, vyhlazuje drobné linky a zanechává oční okolí hebké a vláčné.

3. Nejprve ochraňte a rozjasněte svou pleť

Jste uprostřed hektického dne – máte před sebou dlouhý den v kanceláři nebo vás možná čeká nekonečný seznam rodinných povinností. Dejte své pleti vše, co potřebuje k tomu, aby zvládla nápor každodenního stresu. Pro celodenní hydrataci a svěží, rozjasněný vzhled aplikujte Vyhlazující a rozjasňující denní péči Idéalia (k dostání pro suchou a normální pleť). Tento přípravek speciálně formulovaný s multiaktivním extraktem z čaje z kombuchy, vitaminy a termální vodou je vaším spojencem pro dosažení celodenního rozjasnění a hebkosti pleti. Vaše pleť tak bude hydratovaná, zářivá a rozjasněná.

4. Pro dokonalé krytí a UV ochranu: BB krém

Je slunečné odpoledne a vy potřebujete vyřídit spoustu pochůzek nebo před sebou máte event, který se bude konat venku. Pro dokonalou ochranu a krytí je tady BB krém, který zamezí poškození pleti vlivem slunečního záření. Je obohacen unikátním komplexem z výtažku z  čaje z kombuchy a UV filtry, pleti dodává dokonale sjednocený tón, rafinovanou texturu a minimalizuje projevy stárnutí pleti jako například pigmentové skvrny či jemné vrásky. BB krém je jako zdokonalovač pleti vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé.

5. Obnovte svůj jas, i když nemůžete spát

Každodenní stres může vést k bezesným nocím, jejichž důsledkem je mdlá, unavená pleť. Nejlepší noční hydratační a anti-agingové přípravky řeší potenciální problémy se spánkem – a právě to dělá i Idéalia Skin Sleep. Osvěžuje a obnovuje pleť, která následně působí svěže a odpočatě, abyste ráno tu pracovní prezentaci zvládli zcela s přehledem.

Náš ikonický přípravek

Vyhlazující a rozjasňující péče - obrázek výrobku

Vyhlazující a rozjasňující péče pro normální až mastnou pleť

( 2 recenzí )

Regenerační noční gelový balzám - obrázek výrobku

Regenerační noční gelový balzám

( 5 recenzí )

Vyhlazující a rozjasňující péče - obrázek výrobku

Vyhlazující a rozjasňující péče pro suchou pleť

( 2 recenzí )

go to top