OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

3 stylingové tipy pro řídnoucí vlasy

Nejste si jisti, jak upravovat své vlasy? Podělíme se s Vámi o odborné tipy a prozradíme vám, jak docílit maximálního objemu.

3 stylingové tipy pro řídnoucí vlasy

Tipy, jak na styling řídnoucích vlasů

Specialistka na vědeckou komunikaci značky Vichy Laurie Jacquet v souvislosti s péčí o řídnoucí vlasy zdůrazňuje tři zásadní věci. Za prvé, chovejte se ke svým vlasům šetrně. Vyvarujte se necitlivého kartáčování a kartáčování ihned po sprchování: k rozčesávání vlasů po použití kondicionéru použijte raději hřeben a jemně z nich odstraňte přebytečnou vodu, abyste tak usnadnili proces sušení.

Teplo může řídnoucím vlasů ještě více uškodit, proto nechejte své vlasy raději přirozeně uschnout na vzduchu a na fén zapomeňte. Jestliže si vlasy myjete spíše večer, můžete je volně zaplést nebo dát do culíku. Zabráníte tak jejich krepatění, vlasy získají větší objem a ráno se vám navíc budou snadněji upravovat. A pokud se bez fénu opravdu neobejdete, pokuste se z něj alespoň odstranit násadu, aby došlo k většímu rozptýlení tepla.

Jak fingovat hustší vlasy

Pokud máte jemné vlasy, které mají tendenci se lámat, neměli byste je foukat na nejvyšší teplotní stupeň fénu. Pro extra objem fénujte vlasy v předklonu hlavou dolů a fén nastavte na nižší teplotu, vlasy budou vypadat lépe. Laurie také doporučuje masáž hlavy u kořínků vlasů, pomůžete tím ulevit vlasovému vláknu a zároveň podpoříte cirkulaci uvnitř vlasové pokožky, čímž se zlepší celkové zdraví folikulu. Pomůže to rovněž narovnat kořínek a vlasy získají větší objem.

Změňte účes

Důležité je věnovat pozornost i účesu. Pokud chcete svým vlasům okamžitě dodat objem, zkuste změnit místo pěšinky – přirozené rozdělení vlasů totiž může přispět k tomu, že působí celkově řidší. Vlasy nežehlete. Abyste zdůraznili jejich přirozenou texturu, nechejte je nejprve uschnout a až poté aplikujte lehký balzám či pěnu, abyste jim dodali tvar.

Výše uvedené tipy vám pomohou zlepšit vzhled řídkých vlasů. Pokud však často bojujete se ztrátou objemu a vaše vlasy postrádají sílu, vyzkoušejte kúru Densi Solutions z řady Dercos od Vichy, u níž bylo prokázáno, že působí na vlasovou hmotu.[1] Vlasová hmota se výrazně zlepšila za pouhých šest týdnů a 96 % testujících subjektů potvrdilo hustší vlasy.[2]


[1] Klinická studie, 79 žen po dobu 6 týdnů.
[2] Spotřebitelský text, 138 žen po dobu 6 týdnů používalo kompletní rutinu Densi-Solutions.

Náš ikonický přípravek

Densi-Solutions - Šampon pro hustší vlasy - obrázek výrobku

Densi-Solutions - Šampon pro hustší vlasy

Zvyšte hustotu svých vlasů

( 5 recenzí )

Densi-Solutions - Obnovující balzám pro hustší vlasy - obrázek výrobku

Densi-Solutions - Obnovující balzám pro hustší vlasy

Zvyšte odolnost svých vlasů

( 1 recenzí )

Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů - obrázek výrobku

Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů

Zvyšte množství svých vlasů

( 3 recenzí )

go to top