OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

3 stylingové tipy pro řídnoucí vlasy

 • Oblíbené

Nejste si jisti, jak upravovat své vlasy? Podělíme se s Vámi o odborné tipy a prozradíme vám, jak docílit maximálního objemu.

3 stylingové tipy pro řídnoucí vlasy

Tipy, jak na styling řídnoucích vlasů

Specialistka na vědeckou komunikaci značky Vichy Laurie Jacquet v souvislosti s péčí o řídnoucí vlasy zdůrazňuje tři zásadní věci. Za prvé, chovejte se ke svým vlasům šetrně. Vyvarujte se necitlivého kartáčování a kartáčování ihned po sprchování: k rozčesávání vlasů po použití kondicionéru použijte raději hřeben a jemně z nich odstraňte přebytečnou vodu, abyste tak usnadnili proces sušení.

Teplo může řídnoucím vlasů ještě více uškodit, proto nechejte své vlasy raději přirozeně uschnout na vzduchu a na fén zapomeňte. Jestliže si vlasy myjete spíše večer, můžete je volně zaplést nebo dát do culíku. Zabráníte tak jejich krepatění, vlasy získají větší objem a ráno se vám navíc budou snadněji upravovat. A pokud se bez fénu opravdu neobejdete, pokuste se z něj alespoň odstranit násadu, aby došlo k většímu rozptýlení tepla.

Jak fingovat hustší vlasy

Pokud máte jemné vlasy, které mají tendenci se lámat, neměli byste je foukat na nejvyšší teplotní stupeň fénu. Pro extra objem fénujte vlasy v předklonu hlavou dolů a fén nastavte na nižší teplotu, vlasy budou vypadat lépe. Laurie také doporučuje masáž hlavy u kořínků vlasů, pomůžete tím ulevit vlasovému vláknu a zároveň podpoříte cirkulaci uvnitř vlasové pokožky, čímž se zlepší celkové zdraví folikulu. Pomůže to rovněž narovnat kořínek a vlasy získají větší objem.

Změňte účes

Důležité je věnovat pozornost i účesu. Pokud chcete svým vlasům okamžitě dodat objem, zkuste změnit místo pěšinky – přirozené rozdělení vlasů totiž může přispět k tomu, že působí celkově řidší. Vlasy nežehlete. Abyste zdůraznili jejich přirozenou texturu, nechejte je nejprve uschnout a až poté aplikujte lehký balzám či pěnu, abyste jim dodali tvar.

Výše uvedené tipy vám pomohou zlepšit vzhled řídkých vlasů. Pokud však často bojujete se ztrátou objemu a vaše vlasy postrádají sílu, vyzkoušejte kúru Densi Solutions z řady Dercos od Vichy, u níž bylo prokázáno, že působí na vlasovou hmotu.[1] Vlasová hmota se výrazně zlepšila za pouhých šest týdnů a 96 % testujících subjektů potvrdilo hustší vlasy.[2]


[1] Klinická studie, 79 žen po dobu 6 týdnů.
[2] Spotřebitelský text, 138 žen po dobu 6 týdnů používalo kompletní rutinu Densi-Solutions.

Náš ikonický přípravek

 • Novinka

  Densi-Solutions - Šampon pro hustší vlasy - obrázek výrobku

  DERCOS

  Densi-Solutions - Šampon pro hustší vlasy

  Šampony

  Tento šampon z řady pro obnovu hustoty vlasů* působí přímo na vlasovou pokožku, odstranuje nečistoty a obnovuje vlasy od jejich kořínků. Dodává sílu a hustotu vlasovému vláknu pro zdravě vypadající vlasy.

 • Novinka

  Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů - obrázek výrobku

  DERCOS

  Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů

  Péče o vlasy

  Koncentrovaná kúra pro vlasovou pokožku z řady pro obnovu hustoty vlasů.

 • Novinka

  Densi-Solutions - Obnovující balzám pro hustší vlasy - obrázek výrobku

  DERCOS

  Densi-Solutions - Obnovující balzám pro hustší vlasy

  Péče o vlasy

  Tento regenerační zhušťující balzám z řady pro obnovu hustoty vlasů působí na vlasovou pokožku, hydratuje ji a zlepšuje její kvalitu.

 • Nejčtenější

  Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

  Péče o vlasy

  Densi-Solutions: 3 kroky pro obnovu hustoty vlasů

  Na vlasy působí v dnešní době stále více negativních faktorů. UV záření, znečistění, fénování, barvení atd. To vše má za následek poškození struktury vlasu, který je pak slabý, unavený a má větší sklon k vypadávání. Laboratoře Vichy a DERCOS proto vyvinuly kompletní regenerační řadu 3 přípravků DENSI-SOLUTIONS!

  Přečíst článek

  go to top