OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

3 důvody, proč zajít do lékárny, když máte citlivou vlasovou pokožku

Čeká řešení pro vaši citlivou vlasovou pokožku právě v lékárně?

3 důvody, proč zajít do lékárny, když máte citlivou vlasovou pokožku

Možná jste zvyklí vybírat si přípravky vlasové péče v supermarketu, když nakupujete potraviny – je to rychlé a pohodlné! Pokud ale máte citlivou vlasovou pokožku (do této kategorie spadáte, zažíváte-li pocity svědění, píchání a pálení, vaše vlasová pokožka je zarudlá a olupuje se), bylo by nejspíš lepší vydat se do místní lékárny a popovídat si o vašem problému s lékárníkem. Tady jsou 3 důvody, proč…

Známý obličej s potřebnou odborností

Nejen, že váš lékárník zná historii léků, které jste užívali, ale je také kvalifikovaným odborníkem, jehož úkolem je vyhodnotit vaše symptomy a doporučit vám přípravek vlasové péče, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Látky uvedené zezadu na lahvičce šamponu mohou být pro většinu lidí matoucí, ale lékárník vám je vysvětlí a vy tak budete moci společně rozhodnout, který zvolit.

Otázka citlivosti

Je důležité pamatovat na to, že citlivá pokožka může negativně zareagovat na látky obsažené v tradičních přípravcích. To by pak mohlo způsobit, že vaše vlasová pokožka bude ještě podrážděnější a bude více svědit. Pokud porozumíte tomu, které přípravky jsou šetrné (a přesto účinné!) pro citlivou pokožku, bude snadnější zúžit výběr a skutečně pro vás najít to správné řešení.

Specifické požadavky při péči o pokožku

Asi byste nešli do supermarketu pro léky, tak proč sem jít, když hledáte přípravky péče o citlivou vlasovou pokožku? Pro zklidnění vlasové pokožky a zamezení dalšímu návratu její citlivosti, je nejlepší sáhnout po šamponu, který je hypoalergenní (formulován tak, aby se zamezilo alergickým reakcím) a testovaný pod dermatologickou kontrolou. Návštěva lékárny a odborné poradenství jsou nejlepším způsobem, jak zajistit, že opravdu najdete jemný a účinný šampon pro citlivou vlasovou pokožku a váš typ vlasů.

Redakce

Náš ikonický přípravek

DS dermokosmetický šampon proti lupům - lupy & svědící vlasová pokožka - normální až mastné vlasy

DS dermokosmetický šampon proti lupům - lupy & svědící vlasová pokožka - normální až mastné vlasy

( 101 recenzí )

DS šampon proti lupům - lupy a svědící vlasová pokožka - suché vlasy

DS šampon proti lupům - lupy a svědící vlasová pokožka - suché vlasy

( 6 recenzí )

go to top