S Kristýnou z #ZaNormalniHolky za dermatoložkou a do lékárny! Co ovlivňuje problematickou pleť a jak vybrat vhodný make-up?

Pokud Vás trápí problematická pleť, pravděpodobně si přejete produkt, který Vám nejen zakryje nedokonalosti, ale také bude nekomedogenní (nebude ucpávat póry) a hypoalergenní, aby stav pokožky nezhoršoval, ale naopak s pomocí aktivních látek zlepšoval. V Laboratořích Vichy se dlouhodobě zabýváme tím, jak pomoci ženám s problematickou a aknózní pokožkou. Řada Dermablend od Vichy byla vytvořena k tomu, aby napomáhala měnit kvalitu života k lepšímu a stejně tak se o to snaží autorka unikátního projektu #ZaNormalniHolky Kristýna, která se značkou Vichy dlouhodobě spolupracuje a sama řadu Dermablend používá.

S Kristýnou jsme se rozhodli pomoci ženám zjistit více o akné, a tak jsme se spolu zeptali přes její instagram, co by fanoušky zajímalo. Kristýna se poté s dotazy obrátila na paní dermatoložku MUDr. Annu Jirákovou, Ph.D. a natočily video o péči o problematickou pleť a jak s nedokonalostmi bojovat.

Kam pro make-up na problematickou pleť? Vždy do lékárny!

Poté jsme s Kristýnou zajeli do lékárny v Brně, kde s paní lékárnicí probraly výběr vhodného make-upu na akné. Jak zmínila paní dermatoložka, je důležité na problematickou pleť používat tu správnou dermokosmetiku, aby nedocházelo k ucpávání pórů. Řada Dermablend nejen nedokonalosti kryje, ale také pomáhá redukovat vznik nových.

Výběr správného make-upu na problematickou pleť ale nemusí být jednoduchý. Proto pro Vás značka Vichy připravila speciálně vybavené lékárny, kde si make-upy můžete vyzkoušet a kde Vám vyškolený personál pomůže s výběrem vhodného make-upu i líčením. Naleznete zde široký sortiment make-upů včetně testerů, pro vyzkoušení textury i odstínu. Personál Vám samozřejmě rád poskytne individuální konzultaci, jak pečovat o Vaši pleť krok za krokem včetně výběru kompletní rutiny v péči o pleť.

Zde nalezněte nejbližší lékárnu s odborným make-up poradenstvím.

Redakce

Náš ikonický přípravek

DERMABLEND

Fixační pudr

Pudr - Fixační pudr

Nejčtenější