Novinka SLOW ÂGE NOČNÍ: Připravte svou pleť na další den

Věděli jste, že noc je dobou, kdy se přirozeně zvyšuje mikrocirkulace pleti a kyslík se dostává snadněji do buněk? Jde tedy o ideální čas, kdy se pleť regeneruje a může posílit svou obranyschopnost na další den. Zbavuje se tak stresu, projevů stárnutí i únavy.

Proto laboratoře Vichy doplňují svou řadu Slow Âge o další nepostradatelnou část rutiny péče o pleť - Slow Âge Noční péči, kterou lze použít také jako masku.

SVĚŽÍ NOČNÍ KRÉM I MASKA

Slow Âge Noční péče je průlomová péče s unikátní texturou. Pomáhá okysličovat a obnovovat pleť a lze ji použít jako noční krém nebo jako masku. Gelová textura má speciální barvu karamelu, rostlinnou svěží vůni a rychle se vstřebává.

Účinné aktivní ingredience byly vybrány speciálně pro své antioxidační vlastnosti:

  • ČISTÝ RESVERATROL  (jen v noční péči Slow Âge) - Účinný botanický extrakt, jehož výjímečné antioxidační vlastnosti jsou velmi vysoce ceněny v tradiční čínské medicíně. V Slow Âge Noční lze nalézt jeho 100% čistý výtažek ve vysoké koncentraci pro maximální účinnost. Resveratrol navíc stimuluje mitochondrie a podporuje buněčné dýchání a díky tomu pleť vypadá zdravě a jasně.
  • BAICALIN  (také v denních péčích Slow Âge) - Další z řady velmi silných antioxidantů dokáže redukovat oxidační a zánětlivé procesy stárnutí pleti, které jsou okem nepostřehnutelné.
  • BIFIDUS DERIVÁT PROBIOTIK (také v denních péčích Slow Âge) - Posilující aktivní látka podporuje a posiluje ochrannou funkci bariéry pokožky, která je zranitelná a citlivá vůči vnějším vlivům. Zároveň snižuje její suchost a citlivost.

Dvě možnosti aplikace

1. Jako klasickou noční péči – jemně péči naneste na vyčištěnou pleť a pak už jen zbývá si užít botanické vůně a oddat se spánku, zatímco bude přípravek regenerovat a okysličovat vaši pleť. Po jediné noci je pleť vyhlazenější a více projasněná! Noc za nocí se zlepšuje obnova pleti a jemné linky mizí. #zítřekzačínájiždnesvečer.

2. Jako masku – jednou nebo dvakrát týdne ji můžete aplikovat v tenké, rovnoměrné vrstvě, nechat 10  minut působit a následně vmasírovat do pleti. Zbytek přípravku odstraňte vatovým tamponkem. Pleť bude okysličená, svěžejší, vláčnější a více vyhlazená... jako po kvalitním nočním spánku!

Slow Âge Noční péče

Redakce

Náš ikonický přípravek

SLOW ÂGE

Slow Âge - Noční péče

Noční krémy - Péče proti stárnutí pleti

Obnovující a okysličující noční péče