Víte, jaká řada péče o pleť je pro vás ideální?

Pleť každého znás se s přibývajícími léty neustále mění, a proto je důležité tomu přizpůsobit i každodenní péči o ni. Seznamte se s přípravky, po kterých můžete sáhnout v každém věku života. Jejich účinnost navíc posílí Hyaluron-booster Minéral 89!

Řady Slow Âge, Liftactiv a Neovadiol nyní také najdete vlékárnách ve speciálních taštičkách se 4 miniprodukty, včetně boosteru Minéralu 89.

Hyaluron-booster Minéral 89 – posílení v jedné kapce

Minéral 89 je první věc, po které ráno po vyčistění pleti sáhnout. Jeho složení dokonale posiluje účinky všech péčí Vichy! Působí proti vnitřním i vnějším agresorům, má pozitivní vliv na funkci kožní bariéry, a den po dni zajišťuje, aby byla pleť více hydratovaná, tonizovaná a jasnější, jako by zářila zdravím.

Slow Âge – štít proti vnějším a vnitřním vlivům a prevence stárnutí

Jedinečná řada, za kterou stojí zásadní myšlenka zpomalení životního stylu a zároveň s tím i stárnutí pleti. Má prokázanou účinnost proti agresivním enviromentálním vlivům, jako je například UV záření nebo urban ageing (vliv městského prostředí na stárnutí pleti). Působí na korekci vzniklých projevů stárnutí (rýhy, vrásky, pigmentové skvrny) a zároveň jako prevence těch vznikajících.

Liftactiv – pro zářivou pleť, která vypadá mladší

Anti-agingová péče Liftactiv byla vyvinuta, aby pomáhala bojovat s každodenními známkami stárnutí zralé pleti – vráskami, ztrátou pevnosti a mdlým tónem pleti. Díky celodennímu liftingovému efektu vypadá pleť hladce a odpočatě. Obsahuje rostlinný cukr rhamnózu a přírodní adenosin pro posílení pleti proti stárnutí.

Neovadiol - zdravá a zářivá pleť během menopauzy a po ní

Řada Neovadiol byla vytvořena na základě hlubokých znalostí značky Vichy ohledně menopauzy. Pomáhá redukovat dopady menopauzy na vzhled pleti, zlepšuje její hutnost, více rýsuje kontury obličeje a podporuje zářivý vzhled.

Redakce

Náš ikonický přípravek

NEOVADIOL

Phytosculpt

Denní krémy - Denní péče

Zpevňující a remodelační péče o krk & kontury obličeje

SLOW ÂGE

Denní fluidní péče zpomalující projevy stárnutí pleti.

Denní krémy - Péče proti stárnutí pleti

Denní korekční & ochranná fluidní péče.

Nejčtenější

Buďte během menopauzy v pohodě

Menopauza je důležitý předěl v životě každé ženy. Je to období, kdy dochází k poklesu tvorby hormonů, což může mít u každé ženy jiný důsledek. Ohledně menopauzy existuje řada mýtů a falešných pověr, které mohou mít negativní dopad na vnímání této životní fáze i na samotnou psychiku žen. Proto vám přinášíme rozhovor s psycholožkou a mentální koučkou Kamilou Velkovou, která vám objasní, že není důvod se menopauzy bát.

Přečtěte si více

Menopauza: v jakém věku dochází k této „životní změně“?

Menopauza se objevuje typicky mezi 45. a 55. rokem života. Její začátek se však u každé ženy liší - každá z nás je totiž jedinečná a jednotné pravidlo zde neexistuje.
Průměrná žena v menopauze dnes má 51 let. Jde nicméně o postupnou hormonální změnu, k níž nedochází přes noc, je to přechod začínající obdobím premenopauzy či perimenopauzy.
Je pravdou, že většinou na tuto změnu nejsme připravené. Obvykle nastupuje s celou řadou fyzických projevů, které může být obtížné zvládnout. Čím lépe se ale na tuto změnu připravíme, tím lépe jí dokážeme čelit.

Přečtěte si více