MINÉRAL 89Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska

Pleťová maska - Maska

89 % Termální vody Vichy vulkanického původu a kyselina hyaluronová přírodního původu v čerstvém spojení s textilní maskou vyrobenou z mikrořas. Po smíchání nabývá maska svěží gelovité textury pro přilnutí ke konturám obličeje a osvěžení pleti.

 • Vyplňuje
 • Vyhlazuje
 • Rozjasňuje
   AKTIVNÍ INGREDIENCE89 % Termální vody Vichy vulkanického původu, kyselina hyaluronová přírodního původu, textilní maska s vlákny z mikrořas
   TYP PLETIVšechny typy pleti
   KDYJednou týdně
   BENEFITYPoskytuje až 24h hydrataci, vyplňuje a rozjasňuje pleť.

   Více než jen hydratace! Kyselina hyaluronová posouvá anti-ageing na další úroveň!

   Proč je hydratující kyselina hyaluronová darem také v péči proti stárnutí pokožky?
   Kyselina hyaluronová, tajemství hydratované a vyplněné pokožky. Nejúčinnější hydratační dermatologická aktivní látka. Ingredience, která zkrátka funguje.

   Kyselina hyaluronová: vše, co o ní potřebujete vědět

   Kyselina hyaluronová v těle plní řadu funkcí a je nezbytnou součástí pro naše zdraví. Ukážeme Vám, jak a kde přesně v těle funguje.

   Kyselina hyaluronová: cesta k zářivé pokožce

   Pokud chcete svou pleť povzbudit, měla by být kyselina hyaluronová určitě na vašem nákupním seznamu péče o pleť! Vysvětlíme, jak tato mimořádně hydratační látka působí na zvýšení "faktoru rozzáření" pokožky pro svěží a jasnější pleť.

   MINÉRAL 89 Hyaluron-Booster: Pro cestování a dlouhé lety

   Od nedostatku spánku, poškození UV zářením a znečištěním, tlak vkabině a klimatizace až po nenadálé změny teplot. Tito agresoři mohou mít zdlouhodobého hlediska výrazný dopad na zdraví vaší pleti.