MINÉRAL 89Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska

Pleťová maska - Maska

89 % Termální vody Vichy vulkanického původu a kyselina hyaluronová přírodního původu v čerstvém spojení s textilní maskou vyrobenou z mikrořas. Po smíchání nabývá maska svěží gelovité textury pro přilnutí ke konturám obličeje a osvěžení pleti.

 • Vyplňuje
 • Vyhlazuje
 • Rozjasňuje
   AKTIVNÍ INGREDIENCE89 % Termální vody Vichy vulkanického původu, kyselina hyaluronová přírodního původu, textilní maska s vlákny z mikrořas
   TYP PLETIVšechny typy pleti
   KDYJednou týdně
   BENEFITYPoskytuje až 24h hydrataci, vyplňuje a rozjasňuje pleť.

   Kyselina hyaluronová: cesta k zářivé pokožce

   Pokud chcete svou pleť povzbudit, měla by být kyselina hyaluronová určitě na vašem nákupním seznamu péče o pleť! Vysvětlíme, jak tato mimořádně hydratační látka působí na zvýšení "faktoru rozzáření" pokožky pro svěží a jasnější pleť.

   MINÉRAL 89 Hyaluron-Booster: Pro cestování a dlouhé lety

   Od nedostatku spánku, poškození UV zářením a znečištěním, tlak vkabině a klimatizace až po nenadálé změny teplot. Tito agresoři mohou mít z dlouhodobého hlediska výrazný dopad na zdraví vaší pleti.

   Hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

   Pokožka je hlavní ochrannou bariérou mezi naším tělem a okolním světem. Aprávě proto bychom měli zajistit, aby byla zdravá a schopná odolávat okolnímu stresu avlivu dnešního života (exposomu). Laboratoře Vichy v roce 2018 zdolaly další historický mezník a vytvořily péči MINÉRAL 89, která obsahuje 89 % Mineralizující termální vody, kyselinu hyaluronovou a 9 dalších aktivních látek, které posilují přirozenou obranyschopnost pleti.

   Škola krásy: jak vlastně fungují pleťové masky?

   Pokud vaše pleť potřebuje vzpruhu, není nic jednoduššího, než si v prostředí domova dopřát pleťovou masku. Víte ale, jak maska na vaši pleť působí? Podívejme se společně na nejčastější typy pleťových masek a jejich účinky.