OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Xmas landing page 2021

UDĚLEJTE SVÝM BLÍZKÝM RADOST DÁRKY OD VICHY

Máte možnost výběru z 6 druhů taštiček dle potřeb Vaší pleti, nebo pleti Vašich blízkých:

Péče Minéral 89 s obsahem 89 % termální vody Vichy vulkanického původu a kyseliny hyaluronové tonizuje a hydratuje Vaši pleť. Dárkové balení obsahuje Minéral 89 hyaluron-booster 50 mlMineral 89 Hyaluron-booster oční 15 ml.

Péče Liftactiv Collagen Specialist je určena pro komplexní péči proti vráskám a ztrátě kolagenu v pleti. Dárkové balení obsahuje zpevňující denní péči Liftactive Collagen Specialist 50 mlLiftactiv Collagen Specialist noční 50 ml.

Péče Liftactiv Supreme je určena pro vyhlazení a zpevnění pleti a redukci vrásek. Dárkové balení obsahuje Liftactiv Supreme denní péči pro normální až smíšenou pleť 50 mlH.A. Epidermic Filler sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml.

Péče Neovadiol Compensating Complex dodává hydrataci a navrací pleti zářivější a mladistvější vzhled. Dárkové balení obsahuje Neovadiol Compensating Complex denní péči pro normální až smíšenou pleť 50 mlNeovadiol Compensating Complex noční péči 50 ml.

Péče Neovadiol Post-Menopause dodává pleti lipidy pro posílení její přrozené ochranné bariéry a udržení hydratace. Dárkové balení obsahuje Neovadiol Post-Menopause denní krém 50 ml a Neovadiol Post-Menopause noční krém 50 ml.

Balíček Vichy Homme pro muže obsahuje hydratační krém na obličej a oční okolí Hydra-Mag C 50 ml pro podporu unavené pleti a redukci tmavých kruhů + osvěžující sprchový gel na tělo i obličej Hydra-Mag C 100 ml.
Najít lékárnu

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

1 minuta
k analýze
Vaší pleti

Udělejte si selfie

Vyplňte informace o svém profilu

Získejte doporučení
pro Vaši pleť na míru

v_woman-2.jpg
Jemné linkyVaše silná stránka
Vrásky pod očimaVaše priorita
Ztráta pevnosti
pleti

Objevte
skinconsultai

circle1circle2circle3circle4