OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

TRAVEL-KITS-landing-page_CZ.jpg

EXPERTNÍ RUTINA NA CESTY


HÝČKEJTE SVOU PLEŤ I NA CESTÁCH

Nakupte produkty Vichy za více než 690 Kč a získejte zdarma cestovní taštičky s kompletní rutinou, včetně Capital Soleil UV-Age Daily, který chrání pleť před UV zářením.

Jako dárek navíc v taštičkách naleznete slevový kupón v hodnotě 100 Kč, který můžete využít při dalším nákupu v partnerských lékárnách Vichy až do 31. srpna 2023.

Vyberte si jednu ze 3 taštiček a získejte tak kompletní péči, která odpovídá potřebám Vaší pleti.

LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST - komplexní péče s peptidy, která zabraňuje tvorbě vrásek a vyplňuje již existující a koriguje všechny známky ztráty kolagenu v pleti
NEOVADIOL PERI-MENOPAUSE – liftingová péče, která hydratuje, zpevňuje a zlepšuje elasticitu pleti
MINÉRAL 89 – kompletní posilující péče pro ochrannou bariéru pleti a nový krém Minéral 89, který pleť hydratuje až 72 hodin

Taštičky naleznete v partnerských lékárnách do vydání zásob.

*Při nákupu produktů Vichy v hodnotě nad 690 Kč získáte jako dárek taštičku s miniprodukty. Nabídka platí do vydání zásob dárků, nevztahuje se na promobalení a nelze ji kombinovat s jinými zvýhodněnými nabídkami. Vybírat můžete ze 3 druhů taštiček: Liftactiv Collagen Specialist, Neovadiol Peri-Menopause a Minéral 89. Slevový kupón uvnitř taštičky v hodnotě 100 Kč má platnost do 31. 8. 2023.

Najít lékárnu