NOVINKAProcházením této stránky dáváte souhlas s využíváním souborů Cookies. Pro více informací klikněte zde..

Pokud neoznačíte jinak, počítáme s tím, že s cookies souhlasíte.

Close

  • specific
  • research
  • Points de vente
  • E-shop
  • newsletter
  • pleť

IDEAL SKIN BLOG

Péče proti stárnutí pleti

Únava pleti na konci dne
v důsledku celodenního stárnutí

NAŠI ODBORNÍCI:

Sophie VeyratŘeditelka vývoje Laboratoří Vichy

Zatímco po ránu je naše pleť zdravě prozářená, večer je to zcela jinak. Jak se den chýlí ke konci, mohou se začít objevovat vrásky, tmavé kruhy pod očima a mdlý odstín pleti. Ale jak můžeme bojovat s příznaky únavy, které vysávájí mládí z naší pleti den po dni? Přečtěte si názor odborníka.

Co znamená “celodenní stárnutí”?

Ráno je naše pleť svěží a díky tomu je snažší čelit náročnému dnu. Ale již v době oběda se musíme přepudrovat, abychom získali zdravou barvu a zakryli první známky únavy. Ve večerních hodinách, jak se chýlí den ke konci, začínají kontury našeho obličeje ochabovat, vrásky jsou více viditelné a výsledkem je unavený a starší vzhled pleti. „Náročnost celého našeho dne se zrcadlí v naší tváři,” vysvětluje Sophie Veyrat. Naše pleť se opravdu mění od úsvitu do soumraku. Klinické studie nedávno odhalily, že se kvalita naší pleti v průběhu dne zhoršuje.

Čísla, která dokazují průběh stárnutí:

  • Oslabení čelistních kontur pro 97 % žen
  • Mdlá pleť pro 92 % žen
  • Výraznější nazolabiální vrásky pro 92 % žen
  • Vrásky i jemné linky kolem úst pro 82 % žen

Ve zkratce, naše pleť ztrácí svoji elasticitu, její barva se mění a vrásky se prohlubují.

Péče proti vráskám v boji proti 'celodennímu' stárnutí

Jak můžeme během dne zpomalit stárnutí, které vede k unavené, povadlé pleti a vráskám (příznakům stárnutí)? Podle Sophie Veyrat je řešením “posílit odolnost pokožky vůči stresu a napětí během dne a bojovat proti známkám dlouhodobého stárnutí".

Nejlepší způsob jak řešit tyto různé příznaky po celý den je spojit tři korekční produkty, které mohou vyhovět všem potřebám naší pokožky. Zde jsou Sophiina doporučení:

Okamžitá 3D korekce hned po ránu

Pro okamžitý viditelný účinek hned po probuzení aplikujte opticky vyhlazující péči k zakrytí nedostatků a zaručení sametového vzhledu vaší pleti.

Pro posílenou pleť svěží až do večera

Aby vaše pleť zůstala plná svěžesti od rána až do večera, rozhodněte se pro účinné látky, které mohou zrelaxovat vaši pokožku a bojovat s mimickými vráskami, které se objevují v průběhu celého dne. V kombinaci s dalšími účinnými látkami známými pro svou schopnost stimulovat vaši pleť nebo řešit známky únavy (tmavé kruhy, váčky pod očima) a ztrátu jasu, bude vaše pleť více tónovaná a svěží, a to i po dlouhém dni.

Dlouhotrvající pevnost a jas pleti

Péče kombinující antioxidant s účinnou látkou, která může zvýšit hutnost a pevnost vaší pokožky, nabízí dvojí dlouhotrvající efekt. Kromě rozjasnění/prozáření mdlé pleti toto zázračné složení může posílit strukturu vaší pleti a korigovat dlouhodobé projevy stárnutí.

ŘEŠENÍ OD VICHY