OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Rosacea: jak na make-up pro pleť se sklonem k začervenání?

Pokud trpíte začervenáním a vaše pleť je nesjednocená, potřebujete make-up s vysokým stupněm krytí a zároveň přirozeným finišem líčení. Přečtěte si naše tipy pro bezchybnou pleť.

Rosacea: jak na make-up pro pleť se sklonem k začervenání?

Jak zakrýt začervenání pleti

Volba správného odstínu make-upu bývá často obtížná. Co ale dělat, když máte nejednotný tón pleti nebo se potýkáte se začervenáním?

Pokud podobně jako spousta dalších žen bojujete se začervenáním na tvářích, kolem nosu a úst, použijte na tyto oblasti korektor s vysokým stupněm krytí v odstínu vaší pleti, který pleť sjednotí. V případě, že potřebujete řešit rozsáhlejší oblasti nejednotného tónu pleti či začervenání celého obličeje, můžete zvolit také barevně sjednocující primer, který nanesete pod korektor nebo make-up. Poslouží vám jako báze pro nanesení make-upu na celý obličej.

Základem je znát barvu své pleti, abyste našla dokonalý odstín, který vám bude sedět.

Ať už si přejete korigovat specifická místa se začervenáním, nebo sjednotit vzhled, základem je znát barvu své pleti, abyste našla dokonalý odstín, který vám bude sedět. Právě díky tomuto totiž dosáhnete líčení bez efektu masky, zároveň nezapomeňte make-up pořádně rozetřít, zejména pak v oblasti krku a na spáncích!

Ingredience a složení make-upu pro pleť se sklonem k začervenání


V případě, že bojujete s rosaceou nebo máte na tváři angiom (lidově také oheň), oceníte make-up s vyšším stupněm krytí, který vám nabídne přirozený finiš. Volte produkty s vysokým obsahem pigmentu a dlouhodobou výdrží, abyste make-up nemusela stále poupravovat. Trpíte-li začervenáním v důsledku akné, sáhněte po přípravcích obsahujících zmatňující ingredience, jež absorbují přebytek kožního mazu. Citlivá pleť se může potýkat i se začervenáním v důsledku podráždění a stresu, je proto důležité ověřit si, že vámi vybraný produkt byl testován na citlivé pleti, abyste předešli nepříjemné reakci.  

Náš ikonický přípravek

Fluidní korekční make-up s výdrží až 16 h - obrázek výrobku

Fluidní korekční make-up s výdrží až 16 h

( 13 recenzí )

Fixační pudr - obrázek výrobku

Fixační pudr

go to top