OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Rosacea: jak na make-up pro pleť se sklonem k začervenání?

Pokud trpíte začervenáním a vaše pleť je nesjednocená, potřebujete make-up s vysokým stupněm krytí a zároveň přirozeným finišem líčení. Přečtěte si naše tipy pro bezchybnou pleť.

Rosacea: jak na make-up pro pleť se sklonem k začervenání?

Jak zakrýt začervenání pleti

Volba správného odstínu make-upu bývá často obtížná. Co ale dělat, když máte nejednotný tón pleti nebo se potýkáte se začervenáním?

Pokud podobně jako spousta dalších žen bojujete se začervenáním na tvářích, kolem nosu a úst, použijte na tyto oblasti korektor s vysokým stupněm krytí v odstínu vaší pleti, který pleť sjednotí. V případě, že potřebujete řešit rozsáhlejší oblasti nejednotného tónu pleti či začervenání celého obličeje, můžete zvolit také barevně sjednocující primer, který nanesete pod korektor nebo make-up. Poslouží vám jako báze pro nanesení make-upu na celý obličej.

Základem je znát barvu své pleti, abyste našla dokonalý odstín, který vám bude sedět.

Ať už si přejete korigovat specifická místa se začervenáním, nebo sjednotit vzhled, základem je znát barvu své pleti, abyste našla dokonalý odstín, který vám bude sedět. Právě díky tomuto totiž dosáhnete líčení bez efektu masky, zároveň nezapomeňte make-up pořádně rozetřít, zejména pak v oblasti krku a na spáncích!

Ingredience a složení make-upu pro pleť se sklonem k začervenání


V případě, že bojujete s rosaceou nebo máte na tváři angiom (lidově také oheň), oceníte make-up s vyšším stupněm krytí, který vám nabídne přirozený finiš. Volte produkty s vysokým obsahem pigmentu a dlouhodobou výdrží, abyste make-up nemusela stále poupravovat. Trpíte-li začervenáním v důsledku akné, sáhněte po přípravcích obsahujících zmatňující ingredience, jež absorbují přebytek kožního mazu. Citlivá pleť se může potýkat i se začervenáním v důsledku podráždění a stresu, je proto důležité ověřit si, že vámi vybraný produkt byl testován na citlivé pleti, abyste předešli nepříjemné reakci.  

Náš ikonický přípravek

 • Fluidní korekční make-up s výdrží až 16 h - obrázek výrobku
 • Fixační pudr - obrázek výrobku
 • Nejčtenější

  Proměna s Dermablendem

  Make-up

  Proměna s Dermablendem

  Tým Vichy a časopis Cosmopolitan na začátku ledna hledal nové tváře řady Dermablend. Vybrané dívky pak čekal den profesionálního focení a stylingu. Podívejte se s námi, jak Dermablend dokáže vykouzlit úsměv na rtech a zvednout sebevědomí.

  Přečíst článek

  go to top

  Skinconsult

  ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STÁRNUTÍ PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLOGY

  1 minuta
  k analýze
  Vaší pleti

  Udělejte si selfie

  Vyplňte informace o svém profilu

  Získejte doporučení
  pro Vaši pleť na míru

  v_woman-2.jpg
  Jemné linkyVaše silná stránka
  Vrásky pod očimaVaše priorita
  Ztráta pevnosti
  pleti

  Objevte
  skinconsultai

  circle1circle2circle3circle4