OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Mineralizující voda Vichy je pro celou rodinu

Mineralizující voda Vichy je pro celou rodinu

Mineralizující voda Vichy je pro celou rodinu

Mineralizující voda není jen pro ženy… Muži a děti si také mohou užít její svěžest a prospěšné účinky. Mineralizující voda Vichy se rychle stane spojencem celé rodiny, to si můžete být jisti.

Pro děti: okamžité a snadné osvěžení

Mineralizující voda Vichy je ideální pro ochlazení malých dětí během období, kdy panují velká vedra. Uvidíte, že třeba během dlouhé cesty autem může jedno stříknutí změnit rozpoložení celé rodiny. Díky minerálům Mineralizující voda Vichy samozřejmě také zklidňuje začervenání a podráždění pokožky miminek. Super trik: Dejte lahvičku s mineralizující vodou do ledničky a užijte si na obličeji ultraosvěžující pocit. Děti to milují!

Pro pány – něco extra pro zklidnění po holení

Tohle je jednoduché gesto, které potěší muže: pořádné nasprejování pleti po holení. S koktejlem 15 minerálů Mineralizující voda Vichy zklidňuje pleť a podráždění po holení. A je jedno, jestli používáte elektrický holicí strojek, nebo se holíte žiletkou – bude to fungovat v obou případech.

A pro vás, dámy, ještě krásnější pleť

Obličej nastříkejte ráno před nanesením své denní péče a večer po vyčistění pleti jako doplňující krok, který podpoří krásu vaší pleti. Mineralizující voda Vichy napěchovaná minerály hraje aktivní roli při okysličení a hydrataci pleti. Je možné ji použít také k zafixování make-upu.

Náš ikonický přípravek

MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY - obrázek výrobku

MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY

( 11 recenzí )

go to top