VICHY HOMMEAntiperspirant proti skvrnám s účinností 48h

Deodoranty - Deodorant

48H antiperspirant pro muže s citlivou pokožkou. Transparentní formule s technologií „shirt protection“ předchází žlutým a bílým skvrnám, propoceným kolům a tvrdnutí oblečení. Reguluje pocení po dobu 48 h a zklidňuje diskomfort pokožky. Hypoalergenní.
Pro muže, kteří hledají ultrasvěží deodorant s dlouhodobým účinkem.

   TYP PLETIVšechny typy pleti
   KDYPo celý den
   BENEFITYAntiperspirant s 48H účinností. Proti skvrnám

   Top 10 přírodních doplňků pro doplnění energie

   Všichni bychom čas od času potřebovali trochu víc energie – ale kolik znás snástupem odpolední únavy sahá po něčem sladkém? Čtěte dále, protože společně prozkoumáme deset nejlepších přírodních doplňků, které vám dodají energii, aniž by zdlouhodobého hlediska škodily zdraví.

   Losos: zdravé tuky pro vyplnění pleti

   Pro ty znás, kdo touží po zářivé a zdravé pleti (takže všichni), by měl být losos na první příčce nákupního seznamu. Požádali jsme dermatoložku Dr. Ninu Roos a specialistu na výživu Raphaëla Grumana, aby se snámi podělili o své odborné tipy, jak připravit všemi oblíbenou tučnou rybu, a vysvětlili nám, proč je pro krásnou pleť tak zásadní přijímat dostatek omega 3 mastných kyselin.

   Tipy, jak bojovat se skvrnami od potu

   Nejste si jistí, čím se řídit při výběru deodorantu, aby nezanechával žluté skvrny? Zde jsou ty nejlepší tipy, jak předcházet skvrnám od potu.