MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODAMINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY

Termální voda - Termální voda

Termální voda z Vichy je bohatá na vzácné, blahodárné minerály, díky kterým pokožku zklidňuje a působí proti volným radikálům.
Je to vhodná denní péče pro jakýkoli typ pleti (i citlivou) žen i mužů. Vyzkoušejte naši termální vodu a získejte pro vaši pleť zdraví a krásu.

   TYP PLETIVšechny typy pleti
   KDYPo celý den

   Jak pečovat o pleť pod rouškou? Video s dermatoložkou MUDr. Monikou Arenbergerovou

   Doc. MUDr.Monika Arenbergerová, Ph.D. radí, jak na péči o pleť pod rouškou.

   Top tipy: připravte svou pleť na pobyt na slunci

   Pokud se chystáte na dovolenou, je důležité zajistit, aby byla pleť před horkem správně chráněna. Podívejte se na naše top tipy, které vám pomohou zajistit, abyste na slunci byli vbezpečí – a to ještě předtím, než nastoupíte do letadla.

   Tajemství péče o pleť: skrytá síla minerálů

   Je jedno, jestli jste teenager, nebo jestli vám je dvacet, třicet nebo více. Minerály mají pro budoucnost vaší pleti zásadní roli. Čtěte dál a zjistěte, proč jsou právě minerály důležité pro to, aby naše tělo bylo voptimální kondici.

   Začněte den v poklidu, pomůže vám k tomu meditace

   Slýcháváte poslední dobou často o „mindful“ meditaci, ale nejste si jistí, jak přesně začít? Zjistili jsme to za vás! Čtěte dál a my vám tuto neuvěřitelně populární relaxační techniku představíme blíž. Zjistěte, jak z„mindfulness“ udělat součást své každodenní ranní rutiny.