Dr. Prosper Haller a příběh o původu Vichy

Vichy má bohaté zkušenosti ve vývoji inovativních přípravků, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám různých typů pleti.

Podívejte se s námi na video, které zachycuje celý příběh o tom, jak Dr. Prosper Haller způsobil revoluci ve světě péče o pleť a o tom, jak jeho myšlenky nadále ovlivňují celý kosmetický průmysl.


Založena v roce 1931, značka Vichy vzešla z dlouholetého inovativního přístupu ke kráse a zdraví zakladatele Dr. Prospera Hallera. Jako vůbec jeden z prvních přijal holistický přístup k péči o pleť. Léčebné vlastnosti Mineralizující termální vody Vichy objevil, když ji aplikoval na jizvy svých pacientů.
Tento objev, který vedl k založení dermokosmetické značky Vichy, byl v oboru krásy a kosmetiky, revolucí. Dr. Haller se stal prvním, kdo nabízel zákazníkům hned několik výrobků péče o pleť přizpůsobených různým typům pleti. To vše se událo v době, když už za sebou měl Dr. Haller úspěšnou lékařskou kariéru v termální centru Vichy, kde své pacienty léčil kombinací vodoléčby, masáží, termálních lázní a nejmodernějšími lékařskými technikami.
Značka Vichy i nadále navazuje na průkopnický přístup Dr. Hallera v péči o krásu a pleť. Tým Vichy je i nadále odhodlán šířit tento odkaz a seznamovat s pozitivní účinky Mineralizující termální vody ženy po celém světě. Je to dědictví, na které může být Vichy právem pyšné

Redakce

Náš ikonický přípravek

Nejčtenější