OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Tipy, jak bojovat se skvrnami od potu

Nejste si jistí, čím se řídit při výběru deodorantu, aby nezanechával žluté skvrny? Zde jsou ty nejlepší tipy, jak předcházet skvrnám od potu.

Tipy, jak bojovat se skvrnami od potu

Bojujete se skvrnami od potu?


Je vaše oblíbená košile poznamenaná skvrnou od potu, která prostě nejde odstranit? Je načase jednat! Ať už po dlouhém dni v práci, důležité schůzce nebo náročném dojíždění přeplněnou hromadnou dopravou, skvrny od potu se často objevují v těch nejnevhodnějších okamžicích. Prevence bývá lepší než léčba, proto by výběr deodorantu, který vám pomůže zůstat svěží, měl být tou nejvyšší prioritou.

Jak zbavit oblečení skvrn od potu


Pokud se snažíte z oblečení odstranit skvrny od potu nebo deodorantu, pomůže vám hrstka jedlé sody vhozená do pračky. V případě menších skvrn zkuste do postiženého místa vetřít trochu citronové šťávy. Pro dosažení maximálního účinku nechte prádlo uschnout na slunci – je prokázáno, že sluneční světlo látky bělí, navíc sušení jemných látek (například košil a halenek) při příliš vysoké teplotě může zničit jejich tvar.

Předcházejte vzniku skvrn výběrem správného deodorantu


Mnoho mužů uvádí, že jejich prioritou při výběru deodorantu je vyhnout se zabarvení nebo zažloutnutí košile. Najít pánský roll-on deodorant, který nezanechává bílé nebo žluté skvrny, ale může být obtížné. Pokud ráno kvůli hektickému dojíždění často spěcháte, budete chtít přípravek, který rychle schne a zůstane suchý, i když je venku horko. Vichy Homme Anti-Perspirant Anti-Stains Deodorant poskytuje 48hodinovou ochranu, je průhledný a nezanechává skvrny. Navíc v podobě roll-onu rychle schne, takže vám poskytne pohodlí beze skvrn, když to nejvíce potřebujete. A co víc, 95 % uživatelů tvrdí, že výrobek i po čtyřech týdnech používání zanechává jejich oblečení svěží a beze skvrn [1].

[1]Testováno na 75 uživatelích.

Redakce

Náš ikonický přípravek

Deodorant ve spreji - obrázek výrobku

Deodorant ve spreji

Deodorant pro extrémní kontrolu - obrázek výrobku

Deodorant pro extrémní kontrolu

go to top