OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Studie Aminexil Clinical 5: až o 20 % více vlasů za 8 týdnů!

Dermatovenerologická klinika Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze testovala kúru proti vypadávání vlasů Dercos Aminexil Clinical 5. Přečtěte si, jak testování dopadlo i jak probíhalo.

Studie Aminexil Clinical 5:     až o 20 % více vlasů za 8 týdnů!
Dercos Vmag

Skvělé výsledky pro Dercos

Studie prokázala pozitivní výsledky proti vypadávání vlasů a na zlepšení hustoty vlasů za velmi dobrých bezpečnostních podmínek. Ideálně je vhodné aplikaci dodržet 12 týdnů anebo ji zopakovat. U jednoho zpacientů došlo knárůstu až 20 % vlasů (u dalších například o 15 % nebo 18 %) za dobu 8 týdnů používání kúry Dercos Aminexil Clinical 5 a Dercos Posilujícího šamponu.

Do studie bylo zahrnuto 8 pacientů (3 muži a 5 žen) se zvýšeným výpadkem vlasů zmetabolických, hormonálních nebo neznámých příčin. Průměrný věk žen byl 40 let  a průměrný věk mužů 31 let.

U pacientů proběhlo při první návštěvě klinické vyšetření, odběr krve a trichoskopické skenování pro zjištění hustoty vlasů před počátkem léčby. Odběr krve vyloučil u všech pacientů odchylky v počtu červených krvinek, železa a zinku.

8 týdnů testování a sledování výsledků

Pacienti si pak po dobu 8 týdnů umývali vlasy Dercos posilujícím šamponem a zároveň si na místa sprořídlými vlasy aplikovali 1x denně kúru Aminexil Clinical 5. Po 8 týdnech všichni absolvovali kontrolní vyšetření kposouzení efektu léčby a monitorování nežádoucích účinků.

Při klinickém vyšetření před započetím léčby byl trakční (vytrhávací) test pozitivní u všech pacientů. Po 8 týdnech se stav u 2 pacientů mírně zlepšil a u 6 zcela znormalizoval. Vprůměru došlo k zahuštění sledovaných míst o 13,3 %. U žádného pacienta se hustota vlasů nesnížila.

Výsledky před a po

Jak byli spokojeni samotní pacienti?

Pacienti byli spokojeni s aplikačním nástavcem Aminexilu, který umožňuje snadné a cílené ošetřování prořídlých míst a umožňuje stimulovat pokožku během aplikace. Stejně tak ocenili Posilující šampon pro jeho příjemné kosmetické vlastnosti. Pro lepší účinek je doporučeno šampon při mytí v mokrých vlasech ponechat po dobu 2-3 minut.

Náš ikonický přípravek

AMINEXIL CLINICAL 5 kúra pro ženy

AMINEXIL CLINICAL 5 kúra pro ženy

( 5 recenzí )

AMINEXIL CLINICAL 5 kúra pro muže

AMINEXIL CLINICAL 5 kúra pro muže

Energizující šampon

Energizující šampon

( 1 recenzí )

ENERGIZUJÍCÍ POSILUJÍCÍ KONDICIONÉR

ENERGIZUJÍCÍ POSILUJÍCÍ KONDICIONÉR

( 3 recenzí )

go to top