OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

Pokožka je hlavní ochrannou bariérou mezi naším tělem a okolním světem. A právě proto bychom měli zajistit, aby byla zdravá a schopná odolávat okolnímu stresu a vlivu každodenního života (exposomu).

Laboratoře Vichy v roce 2018 zdolaly další historický mezník a vytvořily péči MINÉRAL 89, která obsahuje 89 % Mineralizující termální vody, kyselinu hyaluronovou a 9 dalších aktivních látek, které posilují přirozenou obranyschopnost pleti.

Hyaluron-booster MINÉRAL 89: Každodenní dávka síly pro vaši pleť

POSILUJÍCÍ A VYPLŇUJÍCÍ HYALURON-BOOSTER

Minéral 89 byl navržen tak, aby splňoval širokou škálu potřeb různých typů pleti. Jde o první denní booster od Vichy, jehož cílem je celkové posílení funkce kožní bariéry a obrana proti vnějším agresorům, kteří zhoršují kvalitu pleti a způsobují ztrátu hydratace a jasu. Je vhodný pro jakýkoliv typ pleti. Pro muže i ženy. Díky jeho účinkům je pleť den po dni silnější, svěží a vyplněná.

POUZE 11 INGREDIENCÍ PRO MAXIMÁLNÍ TOLERANCI

Mineralizující voda Vichy spolu s vysokou dávkou kyseliny hyaluronové a několika ingrediencemi nezbytnými pro stabilizaci a udržitelnost složení.

1)   89 % MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODY VICHY - Bohatá na 15 vzácných minerálů s koncentrací 5,2 gramů na litr. Tato výjimečná voda, kterou stvořila příroda a nelze ji vyrobit uměle, nabízí pleti řadu benefitů, včetně jejího posílení.  

2)   KYSELINA HYALURONOVÁ PŘÍRODNÍHO PŮVODU - Pro vyplnění a hydrataci pleti. Funguje jako houba a dokáže zadržet velké množství vody. Na povrchu pleti vytváří jednotný film a chrání ji před vnějším podrážděním

Minéral 89

MAXIMÁLNÍ TOLERANCE

Testováno pod oftalmologickou a dermatologickou kontrolou pro maximální toleranci (dokonce i kontur očí a rtů). Vhodné pro ženy i muže, pro všechny věkové kategorie a typy pleti. Textura je gelová a transparentní. Velmi rychle se vstřebává a pleť je tak okamžitě osvěžena a posílena. Zanechává matný a hebký finiš na pleti.

Redakce

Náš ikonický přípravek

Hyaluron-Booster Oční 15 ml - obrázek výrobku

Hyaluron-Booster Oční 15 ml

Každodenní dávka síly pro oční okolí

( 7 recenzí )

Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska - obrázek výrobku

Hyaluron-Booster Posilující a obnovující pleťová maska

( 1 recenzí )

go to top