OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Klíčové ingredience pro zlepšení jemných vlasů v období po menopauze

 • Oblíbené

Máte teď, když je vám 50, jemnější vlasy? Máme pro vás tipy na top ingredience, díky nimž se kvalita vašich jemných vlasů v období postmenopauzy zlepší.

Klíčové ingredience pro zlepšení jemných vlasů v období po menopauze

Mnoho žen po menopauze uvádí, že si dělají starosti o kvalitu nebo texturu svých vlasů. Naštěstí existuje několik inovativních řešení! Podívejme se na 3 ingredience

s potenciálem zlepšit vzhled vlasů v období po menopauze - od přírodní rhamnózy až po Filoxan, jednu z nejinovativnějších molekul společnosti L´Oréal.

Mineralizující voda Vichy vulkanického původu – zklidňuje suchou, svědivou vlasovou pokožku

V období po menopauze má mnoho žen sušší a olupující se vlasovou pokožku, jde
o důsledek kolísajících hormonálních hladin. To může vést k tendenci škrábat se a přehnaně vlasy kartáčovat, což může řídnoucí vlasy ještě více poškodit. Mineralizující voda zklidňuje a posiluje pokožku u kořínků a bylo prokázáno, že zmírňuje také pocity svědění a/nebo píchání.[1]

[1] Studie, provedené na 26 dobrovolnících používajících Mineralizující vodu Vichy vulkanického původu vs. obyčejnou vodu, ukázaly výrazné zlepšení pocitů svědění a/píchání.

Filloxan – váže se na vlasy a dodává jim objem

Tato revoluční molekula, vyvinutá společností L’Oréal po 17 letech výzkumu, se váže
na vlasové vlákno díky inovativní 3D síti, obaluje každý pramínek tak, aby vlasy vypadaly plnější a objemnější. Bonus: tento zhušťující efekt přetrvá až po dobu 10 umytí!

Rhamnóza – zlepšuje zdraví vlasové pokožky

Rhamnóza je přirozeně se vyskytující cukr. Jde o klíčovou ingredienci pro zlepšení kvality vlasů. Testy na rekonstruované kůži ukazují, že rhamnóza podporuje tvorbu buněčných vláken, in-vitro studie pak prokázaly pozitivní účinek na růst vlasových folikulů. A právě to je po menopauze pro růst často jemnějších vlasů zásadní.

Náš ikonický přípravek

 • Novinka

  Densi-Solutions - Šampon pro hustší vlasy - obrázek výrobku

  DERCOS

  Densi-Solutions - Šampon pro hustší vlasy

  Šampony

  Tento šampon z řady pro obnovu hustoty vlasů* působí přímo na vlasovou pokožku, odstranuje nečistoty a obnovuje vlasy od jejich kořínků. Dodává sílu a hustotu vlasovému vláknu pro zdravě vypadající vlasy.

 • Novinka

  Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů - obrázek výrobku

  DERCOS

  Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů

  Péče o vlasy

  Koncentrovaná kúra pro vlasovou pokožku z řady pro obnovu hustoty vlasů.

 • Novinka

  Densi-Solutions - Obnovující balzám pro hustší vlasy - obrázek výrobku

  DERCOS

  Densi-Solutions - Obnovující balzám pro hustší vlasy

  Péče o vlasy

  Tento regenerační zhušťující balzám z řady pro obnovu hustoty vlasů působí na vlasovou pokožku, hydratuje ji a zlepšuje její kvalitu.

 • Nejčtenější

  PEPTIDY: SEZNAMTE SE S ANTI-AGINGOVOU INGREDIENCÍ, KTERÁ MĚNÍ VŠE

  Ingredience

  PEPTIDY: SEZNAMTE SE S ANTI-AGINGOVOU INGREDIENCÍ, KTERÁ MĚNÍ VŠE

  Peptidy jsou novou anti-agingovou ingrediencí, po které byste se rozhodně měli poohlédnout.
  Retinol, antioxidanty, AHA kyseliny a vitamin C – všechny tyto složky jsou na seznamu požívaných kosmetických ingrediencí. Skoro by se zdálo, že k nim každý měsíc přibude nová superaktivní látka. Nejnovější senzací, o které se teď v kosmetice mluví, jsou peptidy – krátké řetězce aminokyselin, z nichž mají některé schopnost opětovně obnovit produkci kolagenu a zpomalit tak proces stárnutí. Vysvětlíme vám, proč byste tuto anti-agingovou ingredienci měli znát.

  Přečíst článek

  go to top