OK

OK Zrušit

Děkujeme

Zavřít

Klíčové ingredience pro zlepšení jemných vlasů v období po menopauze

 • Oblíbené

Máte teď, když je vám 50, jemnější vlasy? Máme pro vás tipy na top ingredience, díky nimž se kvalita vašich jemných vlasů v období postmenopauzy zlepší.

Klíčové ingredience pro zlepšení jemných vlasů v období po menopauze

Mnoho žen po menopauze uvádí, že si dělají starosti o kvalitu nebo texturu svých vlasů. Naštěstí existuje několik inovativních řešení! Podívejme se na 3 ingredience

s potenciálem zlepšit vzhled vlasů v období po menopauze - od přírodní rhamnózy až po Filoxan, jednu z nejinovativnějších molekul společnosti L´Oréal.

Mineralizující voda Vichy vulkanického původu – zklidňuje suchou, svědivou vlasovou pokožku

V období po menopauze má mnoho žen sušší a olupující se vlasovou pokožku, jde
o důsledek kolísajících hormonálních hladin. To může vést k tendenci škrábat se a přehnaně vlasy kartáčovat, což může řídnoucí vlasy ještě více poškodit. Mineralizující voda zklidňuje a posiluje pokožku u kořínků a bylo prokázáno, že zmírňuje také pocity svědění a/nebo píchání.[1]

[1] Studie, provedené na 26 dobrovolnících používajících Mineralizující vodu Vichy vulkanického původu vs. obyčejnou vodu, ukázaly výrazné zlepšení pocitů svědění a/píchání.

Filloxan – váže se na vlasy a dodává jim objem

Tato revoluční molekula, vyvinutá společností L’Oréal po 17 letech výzkumu, se váže
na vlasové vlákno díky inovativní 3D síti, obaluje každý pramínek tak, aby vlasy vypadaly plnější a objemnější. Bonus: tento zhušťující efekt přetrvá až po dobu 10 umytí!

Rhamnóza – zlepšuje zdraví vlasové pokožky

Rhamnóza je přirozeně se vyskytující cukr. Jde o klíčovou ingredienci pro zlepšení kvality vlasů. Testy na rekonstruované kůži ukazují, že rhamnóza podporuje tvorbu buněčných vláken, in-vitro studie pak prokázaly pozitivní účinek na růst vlasových folikulů. A právě to je po menopauze pro růst často jemnějších vlasů zásadní.

Náš ikonický přípravek

 • Novinka

  Densi-Solutions - Šampon pro hustší vlasy

  DERCOS

  Densi-Solutions - Šampon pro hustší vlasy

  Šampony

  Tento šampon z řady pro obnovu hustoty vlasů* působí přímo na vlasovou pokožku, odstranuje nečistoty a obnovuje vlasy od jejich kořínků. Dodává sílu a hustotu vlasovému vláknu pro zdravě vypadající vlasy.

 • Novinka

  Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů

  DERCOS

  Densi-Solutions - Kúra podporující hustotu vlasů

  Péče o vlasy

  Koncentrovaná kúra pro vlasovou pokožku z řady pro obnovu hustoty vlasů.

 • Novinka

  Densi-Solutions - Obnovující balzám pro hustší vlasy

  DERCOS

  Densi-Solutions - Obnovující balzám pro hustší vlasy

  Péče o vlasy

  Tento regenerační zhušťující balzám z řady pro obnovu hustoty vlasů působí na vlasovou pokožku, hydratuje ji a zlepšuje její kvalitu.

 • Nejčtenější

  PEPTIDY: SEZNAMTE SE S ANTI-AGINGOVOU INGREDIENCÍ, KTERÁ MĚNÍ VŠE

  Ingredience

  PEPTIDY: SEZNAMTE SE S ANTI-AGINGOVOU INGREDIENCÍ, KTERÁ MĚNÍ VŠE

  Peptidy jsou novou anti-agingovou ingrediencí, po které byste se rozhodně měli poohlédnout.
  Retinol, antioxidanty, AHA kyseliny a vitamin C – všechny tyto složky jsou na seznamu požívaných kosmetických ingrediencí. Skoro by se zdálo, že k nim každý měsíc přibude nová superaktivní látka. Nejnovější senzací, o které se teď v kosmetice mluví, jsou peptidy – krátké řetězce aminokyselin, z nichž mají některé schopnost opětovně obnovit produkci kolagenu a zpomalit tak proces stárnutí. Vysvětlíme vám, proč byste tuto anti-agingovou ingredienci měli znát.

  Přečíst článek

  KOLAGEN – VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

  Ingredience

  KOLAGEN – VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

  Co jste slyšeli, je pravda. Vaše pleť je na něm závislá.
  Pamatujete si dobu, kdy jste vůbec netušili, že je kolagen pro pleť důležitý? Bylo vám nejspíš kolem dvaceti a produkce kolagenu u vás byla tak vysoká (přibližně o 75 %  vyšší než s nynějším postupujícím věkem), že jste o něm zrovna dvakrát nepřemýšleli. Slovo kolagen jste někde letmo zaslechli, věděli jste, že jde o protein a že nějakým způsobem souvisí se strukturou pleti.

  Přečíst článek

  go to top